Auction closed (2 day sale)
Sint Amandsberg

  • (Lots: 1-572)

  • (Lots: 573-1118)

  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 26.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Heilig kruisplein 10, Sint Amandsberg, 9040, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949

  • Watercolours (25)
25 item(s)

  • 25 item(s)

Raphael DE BUCK (1902-1986)Watercolour Courtisanes, signed.Aquarel Courtisanes, getekend.70 x 50 cm ...[more]

Rodolphe DE SAEGHER (1871-1941)Pastel Forest view, monogram.Pastel Boszicht, monogram.30 x 39.5 cm ...[more]

Gabriel Émile NICOLET (1856-1921)Watercolour Marine, signed.Aquarel Marine, getekend.33.5 x 50 cm ...[more]

Eric BOONE (1938-2012)Watercolour Horse Mill at Bruges, signed.Aquarel Paardenmolen te Brugge, getekend.34 x 25 cm ...[more]

Domien INGELS (1881-1946)Sanguin drawing Horses, signed and dated 1930.Sanguinetekening Paarden, getekend en gedateerd 1930.34 x 38 cm ...[more]

Edouard Jules Joseph HUBERTI (1818-1880)Watercolour Landscape with birds, signed.Aquarel Landschap met vogels, getekend.29 x 48 cm ...[more]

Guy VANDENBRANDEN (1926-2014)Gouache on paper dated 1975, signed verso.Gouache op papier gedateerd 1975, gesigneerd verso.32.5 x 32.5 cm ...[more]

Guy VANDENBRANDEN (1926-2014)Gouache Composition, signed verso.Gouache Compositie, getekend verso.70 x 49.5 cm ...[more]

Karel FRANSAERT (1948)Watercolour Untitled, signed.Aquarel Zonder titel, getekend.47.5 x 62 cm ...[more]

René BARBAIX (1909-1966)Watercolour on paper, signed and dated '48.Aquarel op papier, getekend en gedateerd '48.38 x 48.5 cm ...[more]

Anton HEIJBOER (1924-2005)Colour drawing Mother and child, signed.Kleurtekening Moeder en kind, getekend.30 x 21.5 cm ...[more]

Anton HEIJBOER (1924-2005)Colour drawing Chicken, signed.Kleurtekening Kip, getekend.30.5 x 21 cm ...[more]

Dan VAN SEVEREN (1927-2009)Ink/aquarelle on paper, signed verso.Inkt/aquarel op papier, getekend verso.34 x 24.5 cm ...[more]

Anton HEIJBOER (1924-2005)Watercolour Four women, signed.Aquarel Vier vrouwen, getekend.78 x 107.5 cm ...[more]

  • 25 item(s)