Auction closed (2 day sale)
Sint Amandsberg

  • (Lots: 1-572)

  • (Lots: 573-1118)

  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 26.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Heilig kruisplein 10, Sint Amandsberg, 9040, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949
1118 item(s)

  • Primary Category
  • 1118 item(s)

2 Louis XV armchairs2 Louis XV armzeteltjesH 87 - 89 cm ...[more]

Large square wooden mirrorGrote vierkante houten spiegel112 x 112 cm ...[more]

Painter's easel with handleSchildersezel met zwengel199 x 65 x 63 cm ...[more]

Pair French marble casolets with bronze garlands circa 1890Koppel Franse marmeren casoletten met bronzen guirlandes circa 1890H 47 cm ...[more]

Pair of green veined marble cassolettes with bronze garlandsKoppel groen geaderde marmeren cassoletten met bronzen guirlandesH 41 cm ...[more]

Pair of red-veined marble cassolettes with gilt mountsKoppel rood geaderde marmeren cassoletten met vergulde monturenH 43.5 cm ...[more]

Pair of mameren cassolettes with bronze satyr heads, circa 190Koppel mameren cassoletten met bronze saterkoppen, circa 1900H 32.5 cm ...[more]

Félix Metdepenninghen (1867-1937)Bronze head of a young lady, signed.Bronzen hoofd van een jongedame, getekend.H 50.5 cm ...[more]

Leopold WIENER (1823-1891)Bust in Carrara marble, signed and dated 1864.Buste in carrara marmer, getekend en gedateerd 1864.H 59.5 cm ...[more]

Large bronze erotic statue of young lady with jartellesGroot bronzen erotisch beeld van jongedame met jaretellenH 62.5 cm ...[more]

Brown patinated bronze statue of child with an ice cream coneBruin gepatineerd bronzen beeld van kind met een ijshoorntjeH 48 cm ...[more]

Auguste MOREAU (1834-1917)Bronze Playing children, signed, posthumousBrons Spelende kinderen, getekend ...[more]

Auguste MOREAU (1834-1917)Bronze sculpture of reading children, signed.Bronzen sculptuur van lezende kinderen, getekend.H 68 cm ...[more]

Mathurin MOREAU (1822-1912)Bronze sculpture Inspiration, posthumousBronzen beeld Inspiration, postuumH 52.5 cm ...[more]

Hippolyte François MOREAU (1832-1927)Bronze sculpture Hunting scene, signed.Bronzen sculptuur Jachtscène, getekend.H 76 cm ...[more]

Vienna gold patterned bronze Harlequin, 19th centuryWeens gedoreerd brons Harlekijn, 19e eeuwH 17 cm ...[more]

Radiator cap car mascot, signed Guillaume AlexandreRadiatordop automascotte, getekend Guillaume AlexandreH 15 cm ...[more]

Radiator mascot, signed Bonnet, 1925Radiatormascotte, getekend Bonnet, 1925H 9 cm ...[more]

Radiator cap - mascot, Buick, 1925Radiatordop - mascotte, Buick, 19258 x 11.5 x 8 cm ...[more]

Pen holder in bronze car brand JaguarPennenhouder in brons automerk Jaguar11 x 14.5 x 7.5 cm ...[more]

Raymond DE MEESTER (1904-1995)Patinated bronze Mare with foal, signed.Gepatineerd brons Merrie met veulen, getekend.43 x 51 x 27.5 cm ...[more]

Germain JANSSENS (1920-1994)Brown patinated plaster boy's head.Bruin gepatineerd gipsen jongenshoofd.35 x 23 x 18 cm ...[more]

Pair of large Italian terracotta lions - gatekeepersKoppel grote Italiaanse terracotta leeuwen - poortwachtersH 64 - 65 cm ...[more]

8 polychrome Delft plates, 18th century8 Polychrome Delftse borden, 18e eeuwDiam. 16 - 35 cm ...[more]

Lot Delft plates blue/white including peacock decorLot Delftse borden blauw/wit oa met pauwendecorDiam. 13 - 39 cm ...[more]

Gilbert Monteyne (1939-), tobacco jar in Flemish earthenwareGilbert Monteyne (1939-), Tabakspot in Vlaams aardewerkH 25.5 cm ...[more]

Collection of glazed multicoloured ceramics, ItalyLot geglazuurd meerkleurig keramiek, ItaliëH 31.5 & 9 x 40 x 13 cm ...[more]

Pierre CAILLE (1912-1996)Ceramics sculpture.Keramieken sculptuur.29 x 10 x 1.5 cm ...[more]

Vintage 'Bas relief' glazed ceramics for Amphora, sixtiesVintage 'Bas reliëf' geglazuurde keramiek voor Amphora, jaren '6077 x 31 cm ...[more]

Tall tightly stylised red glazed ceramic vaseHoge strak gestileerde rood geglazuurde keramieken vaasH 64.5 cm ...[more]

Lot of 4 Japanese design pottery flower potsLot van 4 Japanse design aardewerken bloempottenH 15.5 - 24 - 30.5 cm ...[more]

Ceramic figures Perignem Rogier Vandeweghe 1960sKeramieken figuren Perignem Rogier Vandeweghe jaren '60H 32 - 34 cm ...[more]

Ceramic bowl Perignem by Rogier Vandeweghe 1960sKeramieken schaal Perignem door Rogier Vandeweghe jaren '6062 x 18.5 x 8 cm ...[more]

  • 1118 item(s)