4 item(s)
4 item(s)/page
Lot 752
(Kunst) Schilderij, gemengde techniek, gesigneerd Xandra DondersGemaakt door Xandra Donders,
Lot 760
(Kunst) H. N. Werkman - Chassidische Legenden - 1967H. N. Werkman - Chassidische Legenden - 1967
Lot 774
(Kunst) Lithografie abstracte kunst, gesigneerd en genummerd, 1994Lithografie abstracte kunst,
Lot 777
(Kunst) Grafische prent, gesigneerd A. Vrede ( 1953- )Grafische prent, gesigneerd A. Vrede ( 1953- )
4 item(s)/page