4 item(s)
4 item(s)/page
Lot 628
(Kunst) Bronzen paard naar oud voorbeeld, eind 20e eeuwBronzen paard naar oud voorbeeld, eind 20e
628(Kunst) Bronzen paard naar oud voorbeeld, eind 20e eeuwBronzen paard naar oud voorbeeld, eind 20e
Lot 691
(Kunst) Bronzen danseres, gesigneerd D.H. Chiparus, eind 20e eeuwDanseres brons gemaakt door
Lot 696
(Kunst) Bronzen danseres, gesigneerd D.H. Chiparus, eind 20e eeuwDanseres brons, gemaakt door
Lot 742
(Design) Repainted beeld door Hans Leip, kunstenaar uit Groningen.Repainted beeld door Hans Leip,
742(Design) Repainted beeld door Hans Leip, kunstenaar uit Groningen.Repainted beeld door Hans Leip,
4 item(s)/page