5 item(s)/page
(Antiek) Stenen Corpus Christi op houten plank, 20e eeuwStenen Corpus Christi op houten plank, 20e
(antiek) Hout gepolychromeerde heilige beelden Europa 19e eeuw2 houten sculpturen van heiligen 18e/
(antiek) Hout gepolychromeerd Liggende Hannuman Birma 19e eeuwLiggende Hannuman gedecoreerd met
(Antiek) Brons, Maria gesigneerd H.MÌ_ller, Oostenrijk ca 1900.Brons, Maria gesigneerd H.MÌ_ller,
(Curiosa) Marmeren beeld van een dame gedateerd 1877Marmeren beeld van een dame gedateerd 1877
5 item(s)/page