195 item(s)/page
(Curiosa) Curiosa divers lotDivers lot waaronder blikken, tinnen bord gedateerd 1748 en tinnen
(Antiek) Porseleinen beelden, vaas en dekselschaalDekselpot gemerkt Herend, twee beelden gemerkt
(Curiosa) Divers lot plateDivers lot waaronder borstels, inktstel, draadglas, glazen en meer.
(Curiosa) Hanglamp Art DecoGlazen Art Deco hanglamp met bloemmotieven. Conditie: In goede staat.
(Curiosa) Hanglamp Art DecoGlazen Art Deco hanglamp met bloemmotieven. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 70 cm en diameter 40 cm.
(Curiosa) Bestekset Gero in cassetteBestekset Gero Gromalca in cassette. Conditie: Niet compleet,
(Curiosa) Blikken kraantjespot en bloembakEen blikken kraantjespot en een houten bloembak, 19e eeuw.
(Taxidermie) GeweienLot met vijf ree geweien. Conditie: Goed. Afmetingen: Max. lengte 31 cm en
(Taxidermie) GeweienLot met vijf ree geweien. Conditie: Goed. Afmetingen: Max. lengte 31 cm en max. breedte 12,5 cm. ...[more]
(Curiosa) HoekkastKlassieke hang hoekkast. Conditie: Glas beschadigd. Afmetingen: Hoogte 95 cm,
(Curiosa) HoekkastKlassieke hang hoekkast. Conditie: Glas beschadigd. Afmetingen: Hoogte 95 cm, breedte 54 cm diepte 33 cm. ...[more]
(Curiosa) Curiosa divers lotBronzen vaas, beeld dame op fiets en Mexicaans beeld regengod. Conditie:
(Curiosa) Apothekers pottenDrie diverse apothekers potten. Conditie: In goede staat. Afmetingen:
(Curiosa) Emaille BK pannenset stapelbaar jaren '50Emaille BK pannenset uit de jaren '50 die
(Curiosa) Divers lot curiosaLot diverse items waaronder plateel, een hyacintglas en twee eierkokers.
(Curiosa) Foto albumsTwee foto albums, een album gedeeltelijk gevuld en een met Jugenstil koper
(Curiosa) Divers lot fotografieDivers lot waaronder een fototoestel van Voigtländer, een lucimeter S
(Curiosa) Apothekers pottenVijf diverse apothekers potten. Conditie: In goede staat, een pot een
(Curiosa) Russische lakdoosjesRussische lakdoosjes, eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat.
(Curiosa) Lot visnetdrijversLot visnetdrijvers. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. diameter 13 cm. ...[more]
(Curiosa) TuinstoelTuinstoel hout met ijzer opklapbaar. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 85
(Curiosa) TuinstoelTuinstoel hout met ijzer opklapbaar. Conditie: Gebruikt. Afmetingen: Hoogte 85 cm, breedte 58 cm en diepte 53 cm. ...[more]
(Curiosa) Boeddha'sLot diverse Boeddha beelden. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 28
(Curiosa) Boeddha'sLot diverse Boeddha beelden. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 28 cm en max. breedte 16 cm. ...[more]
(Curiosa) Bestek Argental en slabestekDivers lot bestek waaronder achte grote verzilverde messen,
(Curiosa) Lamp glas in loodMeer kleurige glas-in-lood hanglamp midden 20e eeuw. Conditie: Een scheur
(Antiek) Toverlantaarn met toebehorenMiddel groot formaat toverlantaarn voor glasdia's met diverse
(Curiosa) Porseleinen beeldenLot met vijf porseleinen beelden. Conditie: In goede staat. Afmetingen:
(Curiosa) Porseleinen beeldenLot met vijf porseleinen beelden. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 18 cm. ...[more]
(Curiosa) Buste gipsBuste van een vrouw, eind 19e eeuw. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Hoogte
(Curiosa) Buste gipsBuste van een vrouw, eind 19e eeuw. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Hoogte 50 cm en breedte 30 cm. ...[more]
(Curiosa) Empire stijl lampenTwee Empire stijl lampen met groen glas en bronzen voet. Conditie:
(Curiosa) Servies J.J. Geubels Groningen "Old Buckingham"Servies J.J. Goebels bestaande uit een
(Curiosa) Divers lot tinDivers lot tin waaronder kaarsenstandaards, schenkkan, bord en lepels.
(Curiosa) Bord Porceleyne Fles DelftBlauw wit wandbord Porceleyne Fles Delft decor met bloemen en
(Curiosa) ReisnecessaireReisnecessaire waaronder een rijgnaald, naaldenhouder, potlood. Ijzer met
(Curiosa) Karaffen en borrelglazenVier karaffen en twee borrelglazen. Conditie: In goede staat,
(Curiosa) Zilveren fotolijstjesDrie zilveren fotolijsten met houten achterwand, gemerkt 835, circa
(Curiosa) Glazen fotolijstjesFacet geslepen glazen Franse fotolijsten, een met strik, circa 1920.
(Curiosa) Vijzel WedgewoodPorseleinen Wedgwood apothekers vijzel met stamper. Conditie: Gebruikt.
(Antiek) VijzelsTwee vijzels, 18e en 19e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte
(Antiek) VijzelsTwee vijzels, 18e en 19e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. hoogte 11 cm en stamper max. 15 cm. ...[more]
(Curiosa) Apothekers vijzelPorseleinen apothekers vijzel met stamper. Conditie: Beschadiging rand.
(Curiosa) Apothekers vijzel en schalenEen apothekers vijzel, apothekers schaal en diverse stampers
(Antiek) KlompenDrie paar klompen, een paar bewerkte houten, een paar hout met bewerkt leer op de
(Curiosa) Cinekon eight camera 1961Cinekon eight camera 1961. Conditie: Niet getest. Afmetingen:
(Curiosa) Cinekon eight camera 1961Cinekon eight camera 1961. Conditie: Niet getest. Afmetingen: Hoogte 14 cm en breedte 8,5 cm. ...[more]
(Curiosa) Divers lot plateDivers lot plate waaronder theelepels, sigarettendoosje, brievenstandaard,
(Curiosa) Divers lot glaswerkDivers lot glaswerk waaronder zout-en pepervaatjes en twee vaasjes.
(Curiosa) FotolijstjesTien diverse fotolijstjes. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. 12 x
(Curiosa) FotolijstjesTien diverse fotolijstjes. Conditie: Beschadigingen. Afmetingen: Max. 12 x 18 cm. ...[more]
(Curiosa) VisbestekVisbestek bestaande uit 6 messen en zes vorken. Conditie: Kleine beschadigingen. Afmetingen: Max. lengte 20,5 cm. ...[more]
(Antiek) Kurkenpers19e eeuwse gietijzeren kurkenpers voor twee maten kurken. Conditie: Gebruikt.
(Curiosa) Divers lot curiosaDivers lot curiosa waaronder een houten kist, houten boeddha, twee groen
(Antiek) Bierpul Villeroy & Boch en schenkkan QuartBierpul Villeroy & Boch en tinnen schenkkan
(Verlichting) Wandlamp en hanglamp met pegelsWandlamp met pegels en een plafonnière met pegels,
(Curiosa) Gietijzeren belGietijzeren bel in de vorm van een herte kop. Circa 1920. Conditie: Gewei
(Kunst) Stanco SkiczukAfmetingen: 50x50 cm ...[more]
(Curiosa) TheelepelsCassette met 12 zilveren theelepeltjes met Oud Hollandse decoratie. ...[more]
(Curiosa) Taartvorkjeslot van 10 taartvorkjes, jamlepel en suikerschep met Oud Hollands decor
(Curiosa) Taartvorkjeslot van 10 taartvorkjes, jamlepel en suikerschep met Oud Hollands decor ...[more]
(Muziek instrumenten) Dwarsfluit SankyoDwarsfluit Sankyo in bijbehorende koffer Conditie: Gebruikt
(Muziek instrumenten) Dwarsfluit SankyoDwarsfluit Sankyo in bijbehorende koffer Conditie: Gebruikt ...[more]
195 item(s)/page