- Collectables (167)
- Asian Art (74)
- Jewellery (69)
- Ceramics (55)
- Models, Toys, Dolls & Games (46)
- Silver & Silver-plated items (46)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (31)
- Fine Art & Antiques (28)
- Watercolours (17)
- Furniture (16)
- Ethnographica & Tribal Art (14)
- Prints (10)
- Clocks, Watches & Jewellery (8)
- Books & Periodicals (7)
- Coins (4)
- Sculpture (2)
- Glassware (1)
595 item(s)/page
(Aziatica) Vaas en wierook pot, ChinaVaas en wierook pot, China, tweede helft 20e eeuw. Conditi
(Aziatica) ZalfpotjeBlauw wit zalfpotje naar Kangxi voorbeeld, moderne productie. Conditie: In
(Aziatica) Borden en kom, ChinaDrie borden en een kom, China, 18e eeuw. Conditie: Borden chips,
(Aziatica) Kamasutra beeldStenen Kamasutra beeld, Tibet/Nepal. Conditie: In gebruikte staat. Af
(Aziatica) Halve maantafel, ChinaHouten Chinese halve maantafel met bewerkte rand. Tweede helft
(Aziatica) Raamwerk, ChinaGestoken houten Chinees raamwerk, 20e eeuw. Conditie: Beschadigd. Afm
(Aziatica) Imari, kop en schotel 19e eeuw, China.Imari, kop en schotel 19e eeuw, China. Conditi
(Aziatica) Imari, opium pot 19e eeuw, China.Imari, opium pot 19e eeuw, China. Conditie: Deksel
(Aziatica) Imari + zilver, dekselkom met zilveren randen 18e eeuw, China.Imari + zilver, deks
(Aziatica) Porselein, lot(8) van 4 kop en schotels 19e eeuw, China.Porselein, lot(8) van 4 kop
(Aziatica) Soya flessen Vier soja flessen. Conditie: In goede staat met gebruikssporen. ...[more]
(Aziatica) Satsuma vazen Twee Satsuma vazen. Conditie: Gebruikssporen. ...[more]
(Aziatica) Aziatische wijnkannenTwee wijnkannen met decoratie in zwart. Conditie: In goede staa
(Aziatica) Aziatische wijnkannen Twee wijnkannen met decoratie in zwart. Conditie: In goede staat. ...[more]
(Aziatica) Yixing theepotjes Twee Yixing trekpotjes. Conditie: In goede staat. ...[more]
(Aziatica) Samoerai zwaardSamurai zwaard met benen schede en decoratie van strijders. Conditie:
(Kunst) Pendant schilderijenTwee olieverf schilderijen op paneel, 19e eeuw. Een met afbeelding
(Kunst) Schilderij, olieverf op board, Piet DeunhouwerSchilderij, olieverf op board, gesigneer
(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, maroufléSchilderij, marouflé. Zuiderzeegezicht, 19e eeu
(Kunst) Schilderij, olieverf op paneelSchilderij havengezicht, olieverf op paneel. Rechtsonder
(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, Th. de BockSchilderij, olieverf op doek, Hollands dorp aa
(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, T. YoungSchilderij, olieverf op doek. Engels platteland l
(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, A. HulkSchilderij, olieverf op doek. Abraham Hulk (1813-1
(Kunst) Gouache, Adolf Obst (1869-1945)Gouache "portret van een jonge vrouw" geschilderd in de
(Kunst) Aquarel, A.W. SchreuderAquarel Leegkerk, Abramine Willy Schreuder (1922-2012). Willy S
(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, C.de BruinSchilderij olieverf op doek. Cornelis de Bruin
(Kunst) Batik KusumaBatik Kusuma, tweede helft 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen:
(Kunst) Batik Kusuma Batik Kusuma, tweede helft 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 70 x 85,5 cm. ...[more]
(Kunst) ZeefdrukZeefdruk met potlood genummerd en gesigneerd. Conditie: Minimale weerinwerking.
(Kunst) Zeefdruk Zeefdruk met potlood genummerd en gesigneerd. Conditie: Minimale weerinwerking. Afmetingen: 68 x 57 cm. ...[more]
(Kunst) Zeefdruk Zeefdruk met potlood genummerd en gesigneerd. Conditie: Minimale weerinwerking. Afmetingen: 67 x 57 cm. ...[more]
(Kunst) Aquarel, A.W. SchreuderAquarel, Abramine Willy Schreuder (1922-2012). Willy Schreuder w
(Kunst) Aquarel Paterswoldsemeer, A.W. SchreuderAquarel Paterswoldsemeer, Abramine Willy Schreu
(Kunst) Aquarel Ranum, A.W. SchreuderAquarel Ranum, Abramine Willy Schreuder (1922-2012). Willy
(Kunst) Schilderij, olieverf op paneelSchilderij olieverf op paneel, landschap met koeien. Link
(Kunst) Aquarel Anloo, OosterhuisAquarel, gezicht op Magnuskerk Anloo. E. Oosterhuis 1983, volu
(Kunst) EtsIngekleurde ets, onduidelijk gesigneerd. Conditie: Passe partout weerinslag. Afmetin
(Kunst) Ets Ingekleurde ets, onduidelijk gesigneerd. Conditie: Passe partout weerinslag. Afmetingen: 26 x 39 cm. ...[more]
(Kunst) Aquarel, Eladio CallejaAquarel Don Quichot, Eladio Calleja. Conditie: In goede staat. A
(Kunst) Aquarel, Eladio Calleja Aquarel Don Quichot, Eladio Calleja. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 60,5 x 46 cm. ...[more]
(Kunst) Aquarel, Eladio CallejaAquarel, Eladio Calleja Conditie: In goede staat. Afmetingen: 60
(Kunst) Aquarel, Eladio Calleja Aquarel, Eladio Calleja Conditie: In goede staat. Afmetingen: 60,5 x 45 cm. ...[more]
(Kunst) Aquarel Amsterdam, Van DulmenAquarel Amsterdam, E.B. Van Dulmen Krumpelman (1897-1987),
(Kunst) EtsenTwee etsen, begin 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. 19,5 x 30 c
(Kunst) Etsen Twee etsen, begin 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. 19,5 x 30 cm. ...[more]
(Kunst) AquarelAquarel landschap, rechtsonder gesigneerd met monogram. Eind 20e eeuw. Conditie:
(Kunst) Aquarellen, Adriaan TerhellDrie aquarellen van Adriaan Cristiaan Willem Terhell (1863-1
(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, Gustaaf de SmetSchilderij olieverf op doek. Gustave Franc
(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, Joh. G. VeelSchilderij, olieverf op doek, Joh. G. Veel, r
(Kunst) Schilderijen op paneelDrie olieverf schilderijen op paneel. Circa 1900. Conditie: In ma
(Kunst) Schilderij, olieverf op paneelSchilderij, olieverf op paneel, winterlandschap. Rechtson
(Kunst) Aquarel, Irene MeuldijkAquarel, Drentse Aa bij Zeegse. Irene Meuldijk. rechtsonder gesi
(Kunst) Grafische druk, Jan BattermannGrafische druk, Jan Battermann. Conditie: In goede staat.
(Kunst) Grafische druk, Jan Battermann Grafische druk, Jan Battermann. Conditie: In goede staat. Afmetingen: 30 x 38,5 cm. ...[more]
(Kunst) Aquarel, Irene MeuldijkAquarel, Drentse Aa bij Zeegse. Irene Meuldijk. Rechtsonder gesi
(Kunst) Schilderij, olieverf op paneelSchilderij, olieverf op paneel, lezende jonge vrouw. Eers
(Kunst) Krijttekening, Otto Eerelman 1866Krijttekening Otto Eerelman (1839-1926) Rechtsonder ge
(Kunst) Schilderij, olieverf op paneelSchilderij, olieverf op paneel. Rechtsonder gesigneerd, m
(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, W. SetzSchilderij, olieverf op doek. Rechtsonder gesignee
(Kunst) Schilderij, olieverf op boardSchilderij, olieverf op board, Indonesisch landschap. Link
(Kunst) Schilderij, olieverf op doek, J. Van DijkSchilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesi
(Kunst) GouacheGouache Flamingo, rechtsonder gesigneerd met monogram. Midden 20e eeuw. Conditie
(Kunst) Kleuren ets, Ronald TolmanKleuren ets Ronald Tolman. Rechtsonder gesigneerd, eind 20e e
(Kunst) AquarelAquarel Jardin du Luxembourg. Rechtsonder gesigneerd J.J., links stempel atelier
(Kunst) Houtskooltekening, H. MolhoekHoutskooltekening "Want waanzinig is Eros", H. Molhoek. Re
(Kunst) Gravure André DelaistreGravure André Delaistre (1865-1931), rechtsonder gesigneerd. F
(Kunst) Krijttekening, J. Huisman 1982Krijttekening, rechtsonder gesigneerd J. Huisman 1982. Co
(Kunst) Schilderij, olieverf op board, LorjouSchilderij, olieverf op board, bloemstilleven. Ges
595 item(s)/page