27 item(s)/page
(Speelgoed) Porseleinen pop Replica Heubach porseleinen pop. Afmetingen: Lengte 53 cm. ...[more]
(Speelgoed) Poppenstoelen Drie ballonrug poppenstoelen, eerste helft 20e eeuw. Conditie: In goe
(Speelgoed) Treinenmodellen Zestien treinmodellen. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. l
(Speelgoed) Treinenmodellen Zestien treinmodellen. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 20 cm. ...[more]
(Speelgoed) Treinenmodellen Vijfentwintig locomotieven. Conditie: In goede staat. Afmetingen: M
(Speelgoed) Treinenmodellen Vijfentwintig locomotieven. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 19 cm. ...[more]
(Speelgoed) Pop Pop op standaard, circa 1930. Conditie: In gebruikte staat. Afmetingen: Hoogte
(Speelgoed) Pop Pop op standaard, circa 1930. Conditie: In gebruikte staat. Afmetingen: Hoogte 68 cm en breedte 25 cm. ...[more]
(Speelgoed) Pop Pop, eerste helft 20e eeuw. Conditie: In gebruikte staat. Afmetingen: Hoogte 73
(Speelgoed) Pop Pop, eerste helft 20e eeuw. Conditie: In gebruikte staat. Afmetingen: Hoogte 73 cm en breedte 27 cm. ...[more]
(Speelgoed) Pop Pop, eerste helft 20e eeuw. Conditie: Beschadigingen, haar valt uit. Afmetingen
(Speelgoed) Pop Pop, op het achterhoofd gemerkt. Circa 1920. Conditie: In gebruikte staat. Afme
(Speelgoed) Pop Pop op standaard, circa 1930. Conditie: In gebruikte staat, beschadigingen hoof
(Speelgoed) Poppen Lot vijf verschillende poppen, circa 1930. Conditie: In gebruikte staat. Afm
(Speelgoed) Pop Pop op de rug gemerkt, eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Len
(Speelgoed) Pop Pop op de rug gemerkt, eind 20e eeuw. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Lengte 55 cm en breedte 16 cm. ...[more]
(Speelgoed) Poppen Lot met vijf verschillende poppen. Tweede helft 20e eeuw. Conditie: In goede
(Speelgoed) Poppen Lot met drie verschillende poppen. Midden 20e eeuw. Conditie: In gebruikte s
(Speelgoed) Poppen Lot met wee verschillende poppen. Circa 1930. Conditie: In gebruikte staat.
(Speelgoed) Pop Pop gemerkt op het achterhoofd. Circa 1930. Conditie: In gebruikte staat. Afmet
(Speelgoed) Grote meidenpop Grote meidenpop op standaard, 20e eeuw. Conditie: In goede staat. A
(Speelgoed) Pop met stoel Pop met houten stoel, circa 1920. Conditie: In gebruikte staat. Afmet
(Speelgoed) Pop met wandelwagen Pop met houten wandelwagen, circa 1920. Conditie: In gebruikte
(Speelgoed) Figuren Fabeltjeskrant Figuren Fabeltjeskrant, jaren 60. Conditie: In gebruikte sta
(Speelgoed) Speelgoedauto’s Lot vinyl en plastic speelgoed auto's. Conditie: In gebruikte sta
(Speelgoed) Treinenmodellen Zesentwintig treinmodellen. Conditie: In goede staat. Afmetingen: M
(Speelgoed) Treinenmodellen Zesentwintig treinmodellen. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 20 cm. ...[more]
(Speelgoed) Treinenmodellen Zestien treinmodellen. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 21 cm. ...[more]
(Speelgoed) Treinenmodellen Zestien treinnmodellen. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max.
(Speelgoed) Treinenmodellen Zestien treinnmodellen. Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 19 cm. ...[more]
(Speelgoed) Lot boeken Divers lot boeken o.a. over Dinky Toys, McDonald's collectibles en het s
(Speelgoed) Lot modelauto's Maisto Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 20 cm. ...[more]
(Speelgoed) Lot modelauto's, -vrachtwagens en -motoren Conditie: In goede staat. Afmetingen: Ma
(Speelgoed) Lot modelauto's, -vrachtwagens en -motoren Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 15 cm. ...[more]
(Speelgoed) Lot Farm World landbouwvoertuigen Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte
(Speelgoed) Lot Farm World landbouwvoertuigen Conditie: In goede staat. Afmetingen: Max. lengte 30 cm. ...[more]
27 item(s)/page