No Image
Multi-location - see lot details

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 0.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Korendijk 28, HP Middelburg, 4331, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +31 (0) 118750429

  • Fine Art & Antiques (844)
844 item(s)

  • 844 item(s)

Een paar polychrome porseleinen figuren, gemerkt met gekroonde D, Dresden, 19e eeuw, handje opnieuw gelijmd en een duimpje missend. H: 17 cm.

Twee schilderijen op paneel, beide gesigneerd Reiss, een gezicht op een bosrand en een gezicht op een watergang. HxB: 11 x 20 en 14 x 26 cm.

  • 844 item(s)