816 item(s)/page
Antiek ingelijst stuk handwerk, bloemenvaas op zijde. Toegevoegd aquarel, 'Gezicht op een boerderij'. HxB: 42 x 34 en 23 x 34 cm.
Divers tin w.o. schalen, terrine en een klepkan.
Twee Wajangpoppen, Indonesië. H: 45 cm.
Een porseleinen Engelse schenkkan en een kristallen karaf. H: 29 en 21 cm.
Divers w.o. twee klokjes en Nini medallion in terracotta.
Divers klein koper w.o. miniaturen.
Tien stuks divers bronzen gebruiksgoed, waaronder steelpan op drie pootjes en pot met inscriptie.
Antiek lederen hondengareel. HxB: 27 x 21 cm.
Koperen hangolielamp, marmeren vogeldrinkbak en een messing schaal Jugendstil.
Divers gebruiksgoed bestaande uit een tinnen kraantjeskan, koperen met biscuit theelichtje, glazen
Divers Europees aardewerk, met diverse condities.
Divers Europees porselein w.o. twee Berlijnse mandjes, diverse condities.
Aardewerken voorraadpot, tuitkan gelijmd en drie aardewerken Delftse dekselvazen.
Divers koper w.o. een stel kandelaars, wijwatervat, kaarsensnuiter en een blaker.
Divers verzilverd van o.a. Christofle. Toegevoegd mandje en melkkannetje gemerkt 800.
Diverse devotionalia w.o. beeldjes, ikoon en corpus Christi.
Platelen pot, hangbloempot en vaas. Toegevoegd twee Westrave tegels van vogels.
Latoenkoperen kandelaar, gedreven, 18e eeuw. HxD: 16 x 17 cm.
Diverse serviesdelen van o.a. Meissen en Nymphenburg porselein fabriek.
Uit hout gesneden console. H: 48 cm.
Zes mangaan pilastertegels, 18e eeuw.
Houten console naar 18e eeuws voorbeeld. H: 25.5 cm.
Comtoise klok met bloemslinger.
Schilderij op doek 'Portret van een man met hoofddoek', Europese school, 17e eeuw. HxB: 37 x 30 cm.
Stel messing kandelaars, Empire tweede periode, omstreeks 1835. H: 20.5 cm
Wit marmeren sculptuur, 'Maria met kind'. H: 40.5 cm.
Bronzen vuurvergulde pendule met slagwerk, 19e eeuw. H: 40 cm.
Eikenhouten beeld, 'Maria met kind'. H: 52 cm.
Mahoniehouten wieg op onderstel, Biedermeier, 19e eeuw. HxBxD: 89 x 79 x 35 cm.
Uitgebreid dinerservies van Meissen, zwiebelmuster, met allerlei soorten schalen, dekschalen en
Uitgebreid dinerservies van Meissen, zwiebelmuster, met allerlei soorten schalen, dekschalen en borden.
Wortelnotenhouten kabinet, Holland, 18e eeuw. HxBxD: 242 x 180 x 60 cm.
Aardewerken bord met decor van schepen aan de kust, Holland, 18e eeuw. D: 29 cm.
Stel aardewerken dekselvaasjes, Delft, 18e eeuw, defecten. H: 17.5 cm.
Aardewerken voorraadpot met Aziatisch landschapsdecor, 18e eeuw. H: 24.5 cm.
Aardewerken schotel met Chinees landschapsdecor, Delft, 18e eeuw. D: 36 cm.
Wortelnotenhouten speeltafeltje, Holland, 18e eeuw. HxBxD: 77 x 70.5 x 36 cm.
Drie diverse landschap schilderijen in vergulde lijsten.
Comtoise klok met feuille, maandloper.
Eikenhouten pottenkastje, Holland 19e eeuw. HxBxD: 70.5 x 47 x 31 cm.
Twee schilderijen, één op paneel en één op doek 'gezicht op een stukje Den Haag en gezicht op een
Twee schilderijen, één op paneel en één op doek 'gezicht op een stukje Den Haag en gezicht op een watergang', HxB: 35 x 40 en 31 x 42 cm.
Eikenhouten bordenrek met hierin gesneden een roofvogel.
Drie porseleinen borden met bloemenmanddecor en een porseleinen dekselpot.
Schildpad theekistje, 19e eeuw, barstje in deksel. HxBxD: 9 x 9.5 x 6.5 cm.
Art Nouveau 12 delig koffieservies, Altwasser Germany CT Tielsch & Co.
Schildpad kistje 18e/19e eeuw. HxBxD: 13 x 19 x 10.5 cm.
Divers w.o. een Minervabeeldje en een houtgesneden maatstok.
Twee porseleinen beeldjes, 'Jongen met boeken en meisje met parasol', 19e eeuw, beide hoofdjes
Twee porseleinen beeldjes, 'Jongen met boeken en meisje met parasol', 19e eeuw, beide hoofdjes gelijmd. H: 15 cm.
Aardewerken schotel, Delft, 18e eeuw. D: 15.5 cm.
Drie Art Deco objecten w.o. een dienblad, een schaal Val st-Lambert en een gesatineerde schotel,
Drie Art Deco objecten w.o. een dienblad, een schaal Val st-Lambert en een gesatineerde schotel, Frankrijk 1930.
Zeven beige voorraadpotten, niet alle deksels passend.
Schilderij op doek 'Rector Scheermakers', 1957. Feitze Petrus de Bruijn (1913-1994) HxB: 80 x 50
Schilderij op doek 'Rector Scheermakers', 1957. Feitze Petrus de Bruijn (1913-1994) HxB: 80 x 50 cm.
Porselein met zamak olielamp met pastoraal decor. H: 85 cm.
Twee schilderijen op doek w.o. Stadspoort Zwolle geschilderd door Menno van Meeteren Brouwer.
Eikenhouten orgelgebogen kabinet, Holland, 18e eeuw. HxBxD: 247 x 185 x 60 cm.
Blikken ketel op comfoor met chinoiserie decor, Holland, 18e eeuw. H: 26 cm.
Wedgwood serviesgoed, samengesteld. Toegevoegd enkele crèmekleurige serviesdelen van onbekende
Wedgwood serviesgoed, samengesteld. Toegevoegd enkele crèmekleurige serviesdelen van onbekende merken.
Gepolychromeerd houten beeld van een bisschop. H: 77 cm.
Bronzen corpus Christi, gesigneerd. HxB: 65.5 x 45 cm.
Mahoniehouten dienblad met zilveren grepen, Hollands gekeurd 1e gehalte, 19e eeuw. LxB: 65 x 39 cm.
Meissen dekselvaas met floraal decor. H: 37 cm.
816 item(s)/page