Special Section of Beatles and POP Memorabilia
Auction closed (3 day sale)
Sprundel

  • (Lots: 1-397)

  • (Lots: 4000 - 4034)

  • (Lots: 1300 - 1657)

  • (Lots: 3000-3072)

  • (Lots: 800-889)

  • (Lots: 500-542)

  • (Lots: 1700-1860)

  • (Lots: 2200-2296)

  • 10:00 - 16:00 CEST
  • 10:00 - 16:00 CEST
  • 10:00 - 16:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 35.40%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%
VAT/sales tax on hammer: 20.00%

Struikhei 37b, Sprundel , 4714VC, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +31 (0)85 0703481

  • Japanese Works of Art (10)
10 item(s)

  • 10 item(s)

Een porseleinen vaaspendule met Kutani decor en bronzen ornamenten. 19e eeuw. (Niet getest op langdurige werking).

A lot consisting of (2) crucifixes. Approx. 1900. Some details missing.H.: 58 cm.

A large crucifix with cast bronze Christ mounted on a carved wooden cross. Approx. 1950.H.: 66 cm.

Een groot lot Imari porselein bestaande uit onder andere vazen. Japan, 19e eeuw.

Een groot lot divers Imari porselein waaronder schotels en vazen. Japan, 18/19e eeuw.

Een porseleinen Kutani presenteerschaal op hoge voet met perkendecor met figuren aan de buitenzijde. Japan, 19e eeuw.

Een stel porseleinen Imari dekselvazen met floraaldecor in perken, met leeuwtjes op de deksels. Japan, 19e eeuw.

Een porseleinen Imari chocolade kop en schotelmet floraaldecor in perken. Japan, 18e eeuw

Twee half porseleinen Satsuma vaasjes. Japan ca 1900 gemerkt aan de onderzijde.

  • 10 item(s)