24 item(s)/page
Glazen dekselbokaal op ronde voet en gravure van slapende Amor of Puto. Frankrijk, ca. 1800. H. 29
Glazen dekselbokaal op ronde voet en gravure van slapende Amor of Puto. Frankrijk, ca. 1800. H. 29 cm. CONDITION: on request
Drie ajour porseleinen 'chestnut baskets' met blauw decor en opgelegde bloemetjes. Engeland,
Glazen karaf met gegraveerd monogram van koningin Anna Paulowna van Rusland (1795-1865). 19e eeuw.
Glazen karaf met gegraveerd monogram van koningin Anna Paulowna van Rusland (1795-1865). 19e eeuw. H. 27 cm. CONDITION: on request
Twee slingerglazen met knop in de stam. Holland, 18e eeuw. H. 16,5 cm en 17 cm. Toegevoegd een
Twee polychrome Sitzendorf chinoiserie figuren met mandoline. Gemerkt, ca. 1850. H. 16,5 cm.
Twee aardewerken borden met blauw floraal decor. Gemerkt. Delft, 18e eeuw, naar Kangxi voorbeeld.
Twee aardewerken borden met blauw floraal decor. Gemerkt. Delft, 18e eeuw, naar Kangxi voorbeeld. Diam. 26 cm. CONDITION: randfrittings.
16 medaillon tegels met een mangaankleurig decor van bijbelse voorstellingen. Holland, ca. 1800.
Ingelijst zestegeltableau met polychroom decor van een vogelkooi met vogel. Holland, ca. 1900.
Ingelijst zestegeltableau met polychroom decor van een vogelkooi met vogel. Holland, ca. 1900. Afm. 38,5 x 25,5 cm. CONDITION: on request
Ingelijst zestegeltableau met polychroom decor van een hond. Holland, ca. 1900. Afm. 38,5 x 25,5 cm.
Ingelijst zestegeltableau met polychroom decor van een hond. Holland, ca. 1900. Afm. 38,5 x 25,5 cm. CONDITION: on request
15-delig porseleinen servies met blauw floraal decor, w.o. vleesschalen en borden. Gemerkt M.O.L. of
Porseleinen miniatuur kabinetje met polychroom decor. Gemerkt: Fleur de Lis. Frankrijk, 19e eeuw,
Porseleinen miniatuur kabinetje met polychroom decor. Gemerkt: Fleur de Lis. Frankrijk, 19e eeuw, Louis XV stijl. H. 38 cm. CONDITION: on request
Porseleinen dekselterrine met oren en met polychroom decor van galante scènes, dekselknop in de vorm
Vier porseleinen polychrome beeldjes van putti op sokkeltje, voorstellende de vier jaargetijden.
Vier porseleinen polychrome beeldjes van putti op sokkeltje, voorstellende de vier jaargetijden. 18e/19e eeuw. H. 12 - 14 cm. CONDITION: on request
Vier polychrome softpaste porseleinen beeldjes, voorstellende de vier continenten. Derby, 18e
Vier polychrome softpaste porseleinen beeldjes, voorstellende de vier continenten. Derby, 18e eeuw. H. 20 - 21 cm. CONDITION: on request
Polychroom softpaste porseleinen beeldje, voorstellende Venus en Cupido op vis. Derby, 18e eeuw.
Polychroom softpaste porseleinen beeldje, voorstellende Venus en Cupido op vis. Derby, 18e eeuw. H. 26 cm. CONDITION: on request
Aardewerken albarello met messing deksel en blauw decor en opschrift: 'Enulat:C. Rio:'. Gemerkt:
Twee zestegeltableaus (losse tegeltjes) met polychrome afbeelding van een boer met paard en een
Ovale porseleinen bleu celeste jardiniere staande op vier pootjes. Pseudo gemerkt. Frankrijk, 19e
Ovale porseleinen bleu celeste jardiniere staande op vier pootjes. Pseudo gemerkt. Frankrijk, 19e eeuw. Afm. 33,5 x 22,5 cm. CONDITION: on request
Stel porseleinen bleu celeste vazen. Frankrijk, Empire, ca. 1890. H. 31 cm. CONDITION: 1). Starcrack
Stel porseleinen bleu celeste vazen. Frankrijk, Empire, ca. 1890. H. 31 cm. CONDITION: 1). Starcrack in the base. 2) Starcrack in the base.
Driedelig platelen pendulestel. Gemerkt: Rozenburg, ca. 1896. H. 37 cm. CONDITION: Glazuurschade aan
Driedelig platelen pendulestel. Gemerkt: Rozenburg, ca. 1896. H. 37 cm. CONDITION: Glazuurschade aan voet.
Stel glazen vaasjes met opgelegde zilveren bloem. Jugendstil, ca. 1920. H. 15 cm. CONDITION: Een met
Stel glazen vaasjes met opgelegde zilveren bloem. Jugendstil, ca. 1920. H. 15 cm. CONDITION: Een met schilfer aan voet.
Bruin glazen vaas, ontwerp Chris Lebeau, Leerdam. Gemerkt met etsmerk. Holland, 1924-'25. H. 39
Bruin glazen vaas, ontwerp Chris Lebeau, Leerdam. Gemerkt met etsmerk. Holland, 1924-'25. H. 39 cm. CONDITION: on request
24 item(s)/page