No Image
(2 day sale)
library_books Catalogue

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Herengracht 74, PX Middelburg, 4331, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +31 (0)118 650680

  • European Ceramics and Glass (24)

  • Fine Art & Antiques (24)
24 item(s)

  • Sale Section,
  • 24 item(s)

Twee aardewerken borden met blauw floraal decor. Gemerkt. Delft, 18e eeuw, naar Kangxi voorbeeld. Diam. 26 cm. CONDITION: randfrittings.

Ingelijst zestegeltableau met polychroom decor van een vogelkooi met vogel. Holland, ca. 1900. Afm. 38,5 x 25,5 cm. CONDITION: on request

Porseleinen miniatuur kabinetje met polychroom decor. Gemerkt: Fleur de Lis. Frankrijk, 19e eeuw, Louis XV stijl. H. 38 cm. CONDITION: on request

Vier porseleinen polychrome beeldjes van putti op sokkeltje, voorstellende de vier jaargetijden. 18e/19e eeuw. H. 12 - 14 cm. CONDITION: on request

Vier polychrome softpaste porseleinen beeldjes, voorstellende de vier continenten. Derby, 18e eeuw. H. 20 - 21 cm. CONDITION: on request

Ovale porseleinen bleu celeste jardiniere staande op vier pootjes. Pseudo gemerkt. Frankrijk, 19e eeuw. Afm. 33,5 x 22,5 cm. CONDITION: on request

Stel porseleinen bleu celeste vazen. Frankrijk, Empire, ca. 1890. H. 31 cm. CONDITION: 1). Starcrack in the base. 2) Starcrack in the base.

  • 24 item(s)