No Image
(2 day sale)
library_books Catalogue

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Herengracht 74, PX Middelburg, 4331, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +31 (0)118 650680

  • Furniture, Clocks & Watches (13)

  • Fine Art & Antiques (13)
13 item(s)

  • Sale Section,
  • 13 item(s)

Eikenhouten tafelklok voor de Hollandse markt. Gesigneerd Jos Thomas. Chester. Engeland, 18e eeuw. H. 53 cm. CONDITION: Rechter achterpootje manco.

Bidstoel uitgevoerd in Boulle techniek. Frankrijk, ca. 1850. HxBxD: 102 x 50 x 64 cm. CONDITION: losse bies, 1 stukje inleg vervangen.

  • 13 item(s)