13 item(s)/page
Mahoniehouten fauteuil met leuningen in de vorm van dolfijnen. Frankrijk, Empire. HxBxD: 90 x 58 x
Mahoniehouten fauteuil met leuningen in de vorm van dolfijnen. Frankrijk, Empire. HxBxD: 90 x 58 x 50 cm. CONDITION: on request
Palissander- en ebbenhouten kussenkast. Holland, 18e eeuw. HxBxD: 220 x 190 x 77 cm. CONDITION: on
Palissander- en ebbenhouten kussenkast. Holland, 18e eeuw. HxBxD: 220 x 190 x 77 cm. CONDITION: on request
Eikenhouten staand horloge in gestoken kast met messing-zilveren wijzerplaat met maan-, datum-, dag-
Eikenhouten tafelklok voor de Hollandse markt. Gesigneerd Jos Thomas. Chester. Engeland, 18e eeuw.
Eikenhouten tafelklok voor de Hollandse markt. Gesigneerd Jos Thomas. Chester. Engeland, 18e eeuw. H. 53 cm. CONDITION: Rechter achterpootje manco.
Stel etagere tafeltjes uitgevoerd in Boulle techniek. Frankrijk, eind 19e eeuw. HxBxD: 81 x 49 x
Stel etagere tafeltjes uitgevoerd in Boulle techniek. Frankrijk, eind 19e eeuw. HxBxD: 81 x 49 x 38 cm. CONDITION: on request
Bidstoel uitgevoerd in Boulle techniek. Frankrijk, ca. 1850. HxBxD: 102 x 50 x 64 cm. CONDITION:
Bidstoel uitgevoerd in Boulle techniek. Frankrijk, ca. 1850. HxBxD: 102 x 50 x 64 cm. CONDITION: losse bies, 1 stukje inleg vervangen.
Mahoniehouten klapbuffet met marmeren blad en uitschuifbare achterwand. Frankrijk, Empire, ca. 1820.
Gedreven roodkoperen pendule bezet met groene halfedelsteen. Amsterdamse School, Art Deco, ca. 1920.
Gedreven roodkoperen pendule bezet met groene halfedelsteen. Amsterdamse School, Art Deco, ca. 1920. H. 30 cm. CONDITION: on request
Albasten kolompendule. Frankrijk, Charles X, ca. 1860. H. 44 cm. CONDITION: Een zuil defect.
Witmarmeren pendule met topbekroning van een bronzen leeuw met twee marmeren vazen met bronzen
Getorste houten kolompendule. Holland, 19e eeuw. H. 51,5 cm. CONDITION: on request
Notenhouten staand horloge, wijzerplaat met dag- en maandaanduiding en slagwerk op twee bellen.
Wit albasten kolompendule met vergulde monturen, metalen wijzerplaat en uurwerk met slagwerk op bel.
13 item(s)/page