20 item(s)/page
Stel zilveren miniatuur schaatsjes. Holland, verm. 18e eeuw. Vergelijkbaar exemplaar zie: '
Stel zilveren schalen op voet. Gorham & Co. USA. 19e/20e eeuw. H. 11 cm. Diam. 25 cm. Tot. gew.
Stel zilveren schalen op voet. Gorham & Co. USA. 19e/20e eeuw. H. 11 cm. Diam. 25 cm. Tot. gew. ca. 1125 gr. CONDITION: on request
Zilveren beker versierd met scrollmotieven en topbekroning van twee leeuwen. Judaica, 18e/19e
Set van zes verzilverde wodkacups. Gemerkt Christofle, Paris, ca. 1930. In foudraal. CONDITION: on
Set van zes verzilverde wodkacups. Gemerkt Christofle, Paris, ca. 1930. In foudraal. CONDITION: on request
Twee zilveren signets met wapenschild. Holland, 18e eeuw. CONDITION: on request
Rechthoekige zilveren koektrommel met florale motieven. Mt. Stellingwerf & Grasstek, Amsterdam.
Rechthoekige zilveren koektrommel met florale motieven. Mt. Stellingwerf & Grasstek, Amsterdam. Jl. 1849. Gew. ca. 458 gr. CONDITION: on request
Zilveren bouilloire versierd met lobben. Comfoor versierd met lobben en scrollmotieven, staande op
Ovaal zilveren miniatuur cabaret. Mt. Jacobus Carrenhof, Amsterdam. Jl. 1802. L. 12,5 cm. Gew. ca.
80-delig zilveren bestek. Gero Sterling. Tot. gew. ca. 2637 gr. excl. messen. Eén lepel manco.
80-delig zilveren bestek. Gero Sterling. Tot. gew. ca. 2637 gr. excl. messen. Eén lepel manco. CONDITION: Een kleine lepel ontbreekt.
Zilveren reisbestek in houder met ketting. Met monogram SH. Friesland, 17e eeuw. L. 18,5 cm.
Zilveren reisbestek in houder met ketting. Met monogram SH. Friesland, 17e eeuw. L. 18,5 cm. CONDITION: on request
Vierkante zilveren zandstrooier met schuifdeksel met handgreep en koperen binnenschuif. Mt. Gerrit
Zilveren naaigarnituur in foudraal met goudbestempeling, waarin o.a. een vingerhoedje, schaar en
Zilveren naaigarnituur in foudraal met goudbestempeling, waarin o.a. een vingerhoedje, schaar en priem. 19e eeuw. CONDITION: on request
Ovale zilveren theebus met parelrandje. Mt. Hendrik Willem van Giffen, Groningen, 1815-1830. H. 10
Ovale zilveren theebus met parelrandje. Mt. Hendrik Willem van Giffen, Groningen, 1815-1830. H. 10 cm. Tot. gew. ca. 263 gr. CONDITION: on request
Bijbel in zwart lederen band, O.T. en N.T./psalmen, 1790. Met dubbele zilveren sloten waarvan één
Stel zilveren kandelaars met florale gravé en familiewapen. Verm. Duitsland, 19e/20e eeuw. H. 25,5
Stel zilveren kandelaars met florale gravé en familiewapen. Verm. Duitsland, 19e/20e eeuw. H. 25,5 cm. Tot. gew. ca. 744 gr. CONDITION: on request
Bijbeltje in donkerrode band met goudbestempeling, Engeland, 1696. Met zilveren beslag en twee
Bijbeltje in donkerrode band met goudbestempeling, Engeland, 1696. Met zilveren beslag en twee zilveren sloten. CONDITION: on request
Bijbel in bruin lederen band, O.T. en N.T./psalmen, 1851. Met zilveren beslag en twee zilveren
Bijbel in bruin lederen band, O.T. en N.T./psalmen, 1851. Met zilveren beslag en twee zilveren sloten. CONDITION: on request
Zilveren reisbestek met topbekroning van een ruiter te paard, 18e eeuw. Schede manco. CONDITION:
Zilveren reisbestek met topbekroning van een ruiter te paard, 18e eeuw. Schede manco. CONDITION: on request
Zilveren sirih kistje met relief bloemversieringen en twee handvaten aan de zijkanten. 18e/19e eeuw.
Zilveren sirih kistje met relief bloemversieringen en twee handvaten aan de zijkanten. 18e/19e eeuw. L. 14,5 cm. CONDITION: on request
20 item(s)/page