724 item(s)/page
Yixing trekpotje. Gemerkt met zegelmerk Sixi Zhuan Chen. China, 19e eeuw. H. 7 cm. CONDITION: (
Yixing trekpotje. Gemerkt met zegelmerk Sixi Zhuan Chen. China, 19e eeuw. H. 7 cm. CONDITION: (shrinking) hairline to the rim of the lid.
Rood steengoed trekpotje zgn. Elers ware. Gesigneerd Elers, 1690-1720 Wan Zhi Song Meng. H. 4,5
Rood steengoed trekpotje zgn. Elers ware. Gesigneerd Elers, 1690-1720 Wan Zhi Song Meng. H. 4,5 cm. CONDITION: Good condition.
Yixing trekpotje. Gemerkt Jun De. China, 19e eeuw. H. 5,5 cm. CONDITION: Lid. chips inside rim. Chip
Yixing trekpotje. Gemerkt Jun De. China, 19e eeuw. H. 5,5 cm. CONDITION: Lid. chips inside rim. Chip to the spout, shrinking crack on the handle
Yixing trekpotje. Gemerkt Yi Gong. China, 19e/20e eeuw. H. 3,5 cm. CONDITION: Lid large chips inside
Yixing trekpotje. Gemerkt Yi Gong. China, 19e/20e eeuw. H. 3,5 cm. CONDITION: Lid large chips inside rim. Handle has been restored.
Yixing trekpotje met zilveren kettinkje. Gemerkt met zegelmerk Ming Lu. China, 19e eeuw. H. 6,5
Yixing trekpotje. Gemerkt met zegelmerk You zu Guei Chen. China, ca. 1900. H. 7 cm. CONDITION:
Yixing trekpotje. Gemerkt met zegelmerk You zu Guei Chen. China, ca. 1900. H. 7 cm. CONDITION: Part of the lid is missing. Chips to the spout.
Yixing trekpotje met opgelegd decor van een tak met bloemen en zilveren kettinkje en tuitje. China, 18e eeuw. H. 6 cm. CONDITION: Chip to the rim.
Yixing theepot met reliëfdecor van bloesemtakken en dekselknop in de vorm van een Fo-hond. China,
Yixing trekpotje met twee hengsels en binnenpotje. Bodem en deksel gemerkt met zegelmerk Yi Xing
Yixing trekpotje, pompoenvormig model met dekselknop in de vorm van een leeuwtje. Gemerkt Di Bao
Yixing trekpotje. Gemerkt Yu Leng. China, 19e eeuw. H. 6 cm. CONDITION: Hairline from the base. Part
Yixing trekpotje. Gemerkt Yu Leng. China, 19e eeuw. H. 6 cm. CONDITION: Hairline from the base. Part of the inside rim of the lid missing.
Twee Yixing trekpotjes. Gemerkt (één Ming De). China, 19e/20e eeuw. H. 5 - 6 cm. CONDITION: 1). Chip
Twee Yixing trekpotjes met opgelegd decor van bloementakken. China, 18e en 19e eeuw. H. 7 en 12,5
Yixing trekpotje en dekselpotje. China, 18e eeuw. H. 9,5 cm. CONDITION: 1). Chips to the spout,
Twee Yixing trekpotjes w.o. met Chinese karakters. Beide gemerkt met zegelmerk Chen Shun Meng en
Yixing trekpotje met reliëfdecor. China, 18e eeuw. H. 10,5 cm. Deksel niet bijbehorend. CONDITION:
Yixing trekpotje met reliëfdecor van bladeren en topbekroning van een liggende os. China, 18e/19e
Yixing trekpotje met reliëf decor van blaadjes, vierkant model, dekselknop in de vorm van een
Yixing trekpotje met opgelegd polychroom decor van een blad en vlinder, andere zijde met bloem en
Yixing trekpotje met blauw geglazuurd decor van een Fo-hond. Gemerkt met zegelmerk. China, 19e eeuw.
Steengoed Yue Yao vaas met vier oortjes en twee mascarons van leeuwen. China, Jin of vroeger. H.
Geglazuurde aardewerken kundika. China, Tang. H. 25,5 cm. CONDITION: restored neck and spout.
Aardewerken offertafel met diverse offers w.o. vis, varkenshoofd, kandelaars. China, Ming. HxBxD: 24
Stel aardewerken bordjes met geel/bruin glazuur. China, Liao. Diam. 19 cm. Herkomst: Hamadi. CONDITION: 1). Good condition. 2). Good condition.
Aardewerken wierookbrander met monochroom groen glazuur. China, Han. H. 21,5 cm. Deksel mogelijk
Aardewerken kom met geel glazuur. China, Liao. Diam. 15 cm. In foudraal. CONDITION: Bakeing errors.
Aardewerken vaas met monochroom donkergroen glazuur. China, mogelijk een latere kopie van Han-
Aardewerken vaas met monochroom donkergroen glazuur. China, mogelijk een latere kopie van Han-vaas. H. 22,5 cm. CONDITION: Good condition.
11 stuks divers porselein/aardewerk, w.o. dekseldoosjes, vaasje, kom. China, w.o. Tang en later.
Stel porseleinen Dingyao kommen met monochroom wit glazuur. China, Jin. Diam. 23 cm. CONDITION:
Stel porseleinen Dingyao kommen met monochroom wit glazuur. China, Jin. Diam. 23 cm. CONDITION: 1). Good condition. 2). Good condition.
Porseleinen Ding-stijl schaaltje met monochroom wit glazuur en reliëf decor. China, post-Song. Diam.
Porseleinen Ding-stijl schaaltje met monochroom wit glazuur en reliëf decor. China, post-Song. Diam. 13,5 cm. CONDITION: Good condition.
Porseleinen schaaltje met celadon glazuur en met tekens Shu en Fu. China, Yuan. Diam. 14 cm. CONDITION: Good condition.
Porseleinen kom met qingbai glazuur. China, Song. Diam. 17 cm. CONDITION: Chips to the ring.
Aardewerken Cizhou schotel met sgraffito decor van bloemen. China, Yin. Diam. 23 cm. CONDITION:
Aardewerken Cizhou schotel met sgraffito decor van bloemen. China, Yin. Diam. 23 cm. CONDITION: Overall bakeing errors.
Porseleinen schotel met qingbai glazuur en reliëfdecor van twee vliegende fenixen en bloemen. China,
Porseleinen kom met qingbai glazuur en decor van golfjes. China, Song, Diam. 17,5 cm. CONDITION:
Porseleinen kom met qingbai glazuur en decor van golfjes. China, Song, Diam. 17,5 cm. CONDITION: Small chip on the rim, bakeing error on the rim.
Porseleinen kom met qingbai glazuur en decor van boys amongst peony flowers. China, Song. Diam. 19,5
Porseleinen kom met qingbai glazuur en decor van boys amongst peony flowers. China, Song. Diam. 19,5 cm. CONDITION: Small chip and hairline.
Porseleinen kom met qingbai glazuur. China, Song. Diam. 17 cm. CONDITION: Fritting to the rim.
Porseleinen schaaltje met qingbai glazuur. China, Song. Diam. 14 cm. CONDITION: Fritting to the
Porseleinen schaaltje met qingbai glazuur. China, Song. Diam. 14 cm. CONDITION: Fritting to the rim.
Twee porseleinen schaaltjes met qingbai glazuur. China, Song, Diam. 16,5 cm. CONDITION: 1). Good
Twee porseleinen schaaltjes met qingbai glazuur. China, Song, Diam. 16,5 cm. CONDITION: 1). Good condition. 2). Good condition.
Porseleinen kom met qingbai glazuur en twin fish decor. China, Song. Diam. 17,5 cm. In foudraal.
Porseleinen kom met qingbai glazuur en twin fish decor. China, Song. Diam. 17,5 cm. In foudraal. CONDITION: Good condition.
Steengoed Chizhou stemcup met grijs glazuur. China, Yuan/Ming. H. 9,5 cm. CONDITION: Good condition.
Porseleinen dekselkom met qingbai glazuur en florale motieven. China, Song. H. 12 cm. CONDITION:
Porseleinen dekselkom met qingbai glazuur en florale motieven. China, Song. H. 12 cm. CONDITION: Bakeing crack and fritting to the cover.
Aardewerken waterdruppelaar in de vorm van een vrouwenfiguur met qingbai glazuur. China, mogelijk
Vier porseleinen/aardewerken kommen waarvan drie met qingbai glazuur met florale motieven. China,
Porseleinen dekseldoosje en twee waterdruppelaars met qingbai glazuur. China, Song. H. 3 - 5 cm.
Vier stuks divers porselein/aardewerk, bestaande uit een schaaltje, dekseldoos, kom en gendi w.o.
Aardewerken vaasje met qingbai glazuur. China, Yuan. H. 19 cm. Toegevoegd een geschulpte aardewerken
Porseleinen schaaltje met zwart glazuur. China, Song, Henan. Diam. 17 cm. CONDITION: Good condition.
Vijf stuks divers aardewerk/porselein in monochroom zwart/hazevel glazuur, w.o. twee kommen. China, Song. CONDITION: Jar: Chips to the rim.
Porseleinen Longquan kom. China, Song. Diam. 14 cm. CONDITION: Good condition.
Vijf diverse schaaltjes, w.o. Junyao, Longquan. China, Song/Yuan. Diam. 8,5 - 13 cm. CONDITION: Flat
Vijf diverse schaaltjes, w.o. Junyao, Longquan. China, Song/Yuan. Diam. 8,5 - 13 cm. CONDITION: Flat yellow plate with several shrinking cracks.
Aardewerken kom met turquoise glazuur met decor van zittende figuren. Verm. Iran/Nishapur, 12e eeuw.
Aardewerken kom met turquoise glazuur met decor van zittende figuren. Verm. Iran/Nishapur, 12e eeuw. Diam. 19 cm. CONDITION: Totally restored.
Porseleinen kom met lotusdecor in turquoise fond. Vermoedelijk Iran Nishapur, 12e eeuw. Diam. 18,5
Porseleinen vaas met bruin metalic glazuur. China, Song. H. 16,5 cm. CONDITION: Hairline to the
Porseleinen vaas met bruin metalic glazuur. China, Song. H. 16,5 cm. CONDITION: Hairline to the belly.
Porseleinen Yaozhou celadon potje, gelobt model. China, Song. Diam. 12 cm, H. 8 cm. CONDITION:
Porseleinen Yaozhou celadon potje, gelobt model. China, Song. Diam. 12 cm, H. 8 cm. CONDITION: Good condition.
Porseleinen celadon wierookbrander op drie pootjes met noppenreliëf. China, Yuan/Ming. Diam. 16,5
Porseleinen celadon wierookbrander op drie pootjes met noppenreliëf. China, Yuan/Ming. Diam. 16,5 cm. CONDITION: Good condition.
Aardewerken Yaozhou kom met ingekerft floraal decor. China, Song. Diam, 11,5 cm. CONDITION: Good
Aardewerken Yaozhou kom met ingekerft floraal decor. China, Song. Diam, 11,5 cm. CONDITION: Good condition.
724 item(s)/page