42 item(s)/page
Stel vuurvergulde bronzen drielichts kandelaars met figuur van putti. Empire, ca. 1810. H. 53 cm.
Stel vuurvergulde bronzen drielichts kandelaars met figuur van putti. Empire, ca. 1810. H. 53 cm. CONDITION: on request
Jan de Prentenknipper (1798-1870), knipsel, gesneden en gekleurd met o.a. afbeeldingen van dieren,
Jan de Prentenknipper (1798-1870), knipsel, gesneden en gekleurd met o.a. afbeeldingen van huizen,
Twee boeken in boekbanden met rood marokijn, getiteld: L' Armée Francaise, par Edouard Detaille.
Scheepsmodel van de Schotse ZULU Muirneag, nummer SY 486. Origineel gebouwd in 1907, door W.
Eikenhouten wagenschot met o.a. afbeelding van twee leeuwen. Holland, 18e/19e eeuw. HxB: 63 x 112
Eikenhouten wagenschot met o.a. afbeelding van twee leeuwen. Holland, 18e/19e eeuw. HxB: 63 x 112 cm. CONDITION: on request
Rond ivoren doosje met gouden montuur met voorstelling van figuren. 18e eeuw. Diam. 7 cm. CONDITION:
Rond ivoren doosje met gouden montuur met voorstelling van figuren. 18e eeuw. Diam. 7 cm. CONDITION: Scheurtjes.
Ingelijste ikoon met bijbelse voorstellingen. 19e eeuw. Afm. 95 x 135 cm. CONDITION: on request
Ivoren Corpus Christi op ebbenhouten kruis. Frankrijk, Dieppe, ca. 1800. Afm. kruis 30 x 17,5 cm.
Ivoren Corpus Christi op ebbenhouten kruis. Frankrijk, Dieppe, ca. 1800. Afm. kruis 30 x 17,5 cm. CONDITION: on request
Twee ronde koperen doosjes met miniatuurportretjes van dames met hoed. Frankrijk, 19e eeuw. Diam.
Twee ronde koperen doosjes met miniatuurportretjes van dames met hoed. Frankrijk, 19e eeuw. Diam. 10,5 cm. CONDITION: on request
Gestoken ivoren plaquette in houten lijst, voorstellende een optocht bij de stadspoort. Verm.
Gestoken albasten plaquette in houten lijst, voorstellende een dorpstafereel. Verm. Mechelen, 18e
Gestoken albasten plaquette in houten lijst, voorstellende een dorpstafereel. Verm. Mechelen, 18e eeuw. Afm. 8 x 11 cm. CONDITION: on request
Gestoken en gepolychromeerde lessenaar met decor van rozetten en acanthusbladeren. Frankrijk, 18e
Crucifix, tempera op hout. Rusland, 18e eeuw. Afm. 40,5 x 22 cm. In kistje. CONDITION: on request
Draaiorgeltje 'Esmeralda' met orgelboekjes en wagentje. Perlee, Holland. Afm. 134 x 100 x 66 cm.
Draaiorgeltje 'Esmeralda' met orgelboekjes en wagentje. Perlee, Holland. Afm. 134 x 100 x 66 cm. CONDITION: on request
Pietra dura leunende staande man. Noord-Italië, ca. 1900. Afm. 24 x 17 cm. CONDITION: on request
Houten poppentoneel. 19e eeuw. Afm. 61 x 45 cm. CONDITION: on request
Houten kistje met VOC merk en koperen beslag. Holland 17e/18e eeuw, slot binnenzijde van latere
Messing blaker. Gemerkt AH. Uitvoering Amstelhoek, ontwerp toegeschreven aan Jan Eisenloeffel (
Messing blaker. Gemerkt AH. Uitvoering Amstelhoek, ontwerp toegeschreven aan Jan Eisenloeffel (1876-1957). H. 8 cm. CONDITION: on request
Palissander- en notenhouten ingelegde speeldoos met zes melodieën. Zwitserland, ca. 1900. Afm. 13,
Mahoniehouten stereokijker met toebehoren en ca. 81 diverse stereofoto's van o.a. Den Haag, Delft,
Mahoniehouten stereokijker met toebehoren en ca. 81 diverse stereofoto's van o.a. Den Haag, Delft, Scheveningen. CONDITION: on request
Infanterie harnas, genummerd 124, bestaande uit drie delen (helm, hals/nekbescherming en romp)
Houten offerblok voor geldelijke giften met ijzeren beslag. Noord-Nederland, verm. Groningen, 16e
Houten offerblok voor geldelijke giften met ijzeren beslag. Noord-Nederland, verm. Groningen, 16e eeuw. H. 90 cm. CONDITION: on request
Gepolychromeerde houten Corpus Christi. 17e eeuw. H. 49 cm. CONDITION: on request
Palissanderhouten speeldoos met marqueterie deksel en geëboniseerde rand. Het speelwerk met drie
Handgeknoopte belouch, helft van een zadeltas, met afbeelding van acht dieren. Perzië, ca. 1900.
Handgeknoopte belouch, helft van een zadeltas, met afbeelding van acht dieren. Perzië, ca. 1900. Afm. 59 x 59 cm. CONDITION: on request
Gelakte houten Boulle stationary, voorzien van monogram MJ. Frankrijk, 19e eeuw. HxBxD: 15,5 x 34
Gelakte houten Boulle stationary, voorzien van monogram MJ. Frankrijk, 19e eeuw. HxBxD: 15,5 x 34 x 28 cm. CONDITION: beschadigd
Smeedijzeren geldkist met stang en sleutel. Holland, 17e eeuw. HxBxD: 36 x 73 x 38 cm. CONDITION: on
Smeedijzeren geldkist met stang en sleutel. Holland, 17e eeuw. HxBxD: 36 x 73 x 38 cm. CONDITION: on request
Vier messen met gestoken houten heften. Twee gedateerd 1830 en 1871, één mogelijk 18e eeuw. Zeeland.
Vier messen met gestoken houten heften. Twee gedateerd 1830 en 1871, één mogelijk 18e eeuw. Zeeland. L. 18,5 - 28,5 cm. CONDITION: on request
Ingelijste Perzische tekening met voorstelling van krijgers. Mogelijk 18e/19e eeuw. Afm. 18,5 x 12
Bronzen driekoningenkandelaar. Holland, gotiek. H. 23 cm. CONDITION: on request
Ovale geelkoperen tabaksdoos met gravé. 18e eeuw. L. 13,5 cm. CONDITION: Decor sleeds.
Langwerpige geel- en roodkoperen tabaksdoos met op het deksel gravé van een jachtscène en tekst: '
Ingelijst borduurwerk van Ann Ferguson, CashMill 1842. Met Engelse tekst, bloemen, bomen, twee
Langwerpige geelkoperen tabaksdoos met gravé en diverse teksten. Holland, 18e eeuw. L. 16,5 cm.
Langwerpige geelkoperen tabaksdoos met gravé en diverse teksten. Holland, 18e eeuw. L. 16,5 cm. CONDITION: on request
Oosterse boekillustratie met ruiters. India, ca. 1900. Afm. 22 x 13 cm. (afbeelding). CONDITION:
Oosterse boekillustratie met ruiters. India, ca. 1900. Afm. 22 x 13 cm. (afbeelding). CONDITION: on request
Navolger van Goyen, 'Riviergezicht', niet gesigneerd, paneel, afm. 32 x 41 cm. CONDITION: on
Navolger van Goyen, 'Riviergezicht', niet gesigneerd, paneel, afm. 32 x 41 cm. CONDITION: on request
Navolger Wouwerman, 'Paarden bij een drinkplaats', niet gesigneerd, paneel, afm. 29,5 x 38 cm.
Navolger Wouwerman, 'Paarden bij een drinkplaats', niet gesigneerd, paneel, afm. 29,5 x 38 cm. CONDITION: paneel gescheurd, geparketteerd.
Italiaanse School 19e eeuw, naar Francesco Guardi (1712-1793), 'Venetiaanse stadsgezichten',
Hollandse School (17e eeuw), 'Portret van en jonge vrouw met kanten kraag', niet gesigneerd, paneel,
Hollandse School (17e eeuw), 'Portret van en jonge vrouw met kanten kraag', niet gesigneerd, paneel, afm. 31 x 24 cm. CONDITION: on request
Evert Moll (1878-1955), 'Langs de walkant, Maashaven Rotterdam', gesigneerd, board, afm. 26 x 20 cm.
Evert Moll (1878-1955), 'Langs de walkant, Maashaven Rotterdam', gesigneerd, board, afm. 26 x 20 cm. CONDITION: on request
42 item(s)/page