21 item(s)/page
Zwart marmeren hoofd van een Egyptische farao, op houten voet. Grand Tour, 19e eeuw. H. 21 cm.
Zwart marmeren hoofd van een Egyptische farao, op houten voet. Grand Tour, 19e eeuw. H. 21 cm. CONDITION: beschadigingen
Groot bronzen beeld van een staande naakte vrouw, met gietersmerk op de voet. Mogelijk Pieter D'
Groot bronzen beeld van een staande naakte vrouw, met gietersmerk op de voet. Mogelijk Pieter D'Hont, 20e eeuw. H. 75 cm. CONDITION: on request
Stenen hoofd van een Egyptische man, op houten voet. Grand Tour, 19e eeuw. H. 22,5 cm. CONDITION: on
Stenen hoofd van een Egyptische man, op houten voet. Grand Tour, 19e eeuw. H. 22,5 cm. CONDITION: on request
Porfieren hoofd van een Egyptische man, op houten voet. Grand Tour, 19e eeuw. H. 32 cm. CONDITION:
Porfieren hoofd van een Egyptische man, op houten voet. Grand Tour, 19e eeuw. H. 32 cm. CONDITION: on request
Gepatineerde bronzen sculptuur van een manfiguur met snavel. 20e eeuw. H. 46 cm. CONDITION: on
Gepatineerde bronzen sculptuur van een manfiguur met snavel. 20e eeuw. H. 46 cm. CONDITION: on request
Stel bronzen beeldjes van danseressen. Nepal, ca. 1900. H. 18 - 25 cm. Herkomst: Consul Nepal.
Stel bronzen beeldjes van danseressen. Nepal, ca. 1900. H. 18 - 25 cm. Herkomst: Consul Nepal. CONDITION: on request
Jules Félix Coutan (1848-1939), 'La Victoire ailée', bronzen reliëf plaquette met gietersmerk:
Koud beschilderd Weens bronsje in de vorm van een hond. Ca. 1900. H. 4 cm. Toegevoegd een gelakt
Gepolychromeerde houten sculptuur van een geknielde Madonna. Spanje, 17e eeuw. H. 23 cm. CONDITION: on request
Naar Edme Dumont (1722-1775), 'Milon de Crotone', niet gesigneerd, bronzen sculptuur. H. 30 cm.
Naar Edme Dumont (1722-1775), 'Milon de Crotone', niet gesigneerd, bronzen sculptuur. H. 30 cm. Origineel in Musée du Louvre. CONDITION: on request
Charlotte van Pallandt (1898-1997), 'Zittende vrouw', gesigneerd, bronzen sculptuur. H. 12 cm.
Charlotte van Pallandt (1898-1997), 'Zittende vrouw', gesigneerd, bronzen sculptuur. H. 12 cm. CONDITION: on request
Pierre-Jules Mène (1810-1879), 'Jocky a cheval No. 1', gesigneerd, bronzen sculptuur. H. 42 cm.
Pierre-Jules Mène (1810-1879), 'Jocky a cheval No. 1', gesigneerd, bronzen sculptuur. H. 42 cm. CONDITION: on request
Jean Francois van den Kerckhove (1815-1885), 'Vrouwenbuste, B.M. Virgo', gesigneerd en gedateerd
Palmhouten sculptuur van een staande vrouw met bokaal. 18e/19e eeuw. H. 27 cm. CONDITION: on
Palmhouten sculptuur van een staande vrouw met bokaal. 18e/19e eeuw. H. 27 cm. CONDITION: on request
Ivoren faun met fluit en hoorn. Vlaanderen, 17e eeuw. H. 20 cm. Herkomst: aankoop Mak van Waay,
Ivoren faun met fluit en hoorn. Vlaanderen, 17e eeuw. H. 20 cm. Herkomst: aankoop Mak van Waay, Amsterdam, 1949. CONDITION: been en fluit defect.
Bronzen sculptuur 'Figuratief'. Onderkant sokkel gesigneerd: Wong. H. 32 cm. CONDITION: on request
Gepatineerd bronzen sculptuur van een wenende vrouw, gesigneerd: Adrien Mertens (1910-1968) en
Gepatineerd bronzen sculptuur van een wenende vrouw, gesigneerd: Adrien Mertens (1910-1968) en gedateerd 1946. H. 46 cm. CONDITION: on request
Bronzen sculptuur van een troostende zittende moeder met kind. Gemonogrammeerd E.D. (Elisabeth
Bronzen sculptuur van een troostende zittende moeder met kind. Gemonogrammeerd E.D. (Elisabeth Derijcke). H. 40 cm. CONDITION: on request
Vijf diverse gepatineerde bronzen sculpturen van o.a. een staand meisje, een liggende en zittende
Adolf Jahn (1858-1925), 'Nathan de Wijze', gesigneerd, albasten beeld op marmeren voet. H. beeld
Johan Coenraad Altorf (1876-1955), ivoren sculptuur van een reiger, gesigneerd. H. 39 cm. CONDITION:
Johan Coenraad Altorf (1876-1955), ivoren sculptuur van een reiger, gesigneerd. H. 39 cm. CONDITION: hals gerestaureerd.
21 item(s)/page