No Image
(2 day sale)
library_books Catalogue

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Herengracht 74, PX Middelburg, 4331, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +31 (0)118 650680

  • Sculptures (21)

  • Fine Art & Antiques (21)
21 item(s)

  • Sale Section,
  • 21 item(s)

Groot bronzen beeld van een staande naakte vrouw, met gietersmerk op de voet. Mogelijk Pieter D'Hont, 20e eeuw. H. 75 cm. CONDITION: on request

Naar Edme Dumont (1722-1775), 'Milon de Crotone', niet gesigneerd, bronzen sculptuur. H. 30 cm. Origineel in Musée du Louvre. CONDITION: on request

Ivoren faun met fluit en hoorn. Vlaanderen, 17e eeuw. H. 20 cm. Herkomst: aankoop Mak van Waay, Amsterdam, 1949. CONDITION: been en fluit defect.

Gepatineerd bronzen sculptuur van een wenende vrouw, gesigneerd: Adrien Mertens (1910-1968) en gedateerd 1946. H. 46 cm. CONDITION: on request

Bronzen sculptuur van een troostende zittende moeder met kind. Gemonogrammeerd E.D. (Elisabeth Derijcke). H. 40 cm. CONDITION: on request

  • 21 item(s)