- Lots with images only,
13 item(s)/page
Kristallen jardiniere met geëtst wapen van Romanov, Tsaar Nicolaas II. L. 68 cm. H. 15,5 cm.
Driedelig platelen pendulestel. Gemerkt: Rozenburg, ca. 1896. H. 37 cm. CONDITION: Glazuurschade
Driedelig platelen pendulestel. Gemerkt: Rozenburg, ca. 1896. H. 37 cm. CONDITION: Glazuurschade aan voet.
Drie ajour porseleinen 'chestnut baskets' met blauw decor en opgelegde bloemetjes. Engeland,
Kwadraattegel met polychroom decor van een springende haas. Holland, ca. 1620. Afm. 13,5 x 13,5 cm.
Twee slingerglazen met knop in de stam. Holland, 18e eeuw. H. 16,5 cm en 17 cm.
Venetiaans glas met twee knoppen in de stam waarvan een met blauwe braampjes. Italië, 17e/18e
Venetiaans glas met twee knoppen in de stam waarvan een met blauwe braampjes. Italië, 17e/18e eeuw. H. 19 cm.
25-delig porseleinen servies met polychroom landschapsdecor met figuren, gebouwen en goudaccenten.
Acht stuks divers aardewerk/steengoed, w.o. kruik, hengselpot en glazen fles. 16e - 18e eeuw. H. 9,5
Acht stuks divers aardewerk/steengoed, w.o. kruik, hengselpot en glazen fles. 16e - 18e eeuw. H. 9,5 - 24,5 cm.
Smeedijzeren tafeltje met mangaankleurig tegeltableau met voorstelling van een bloemenvaas. Holland,
Aardewerken plooischotel met blauw decor van figuren. Duitsland, Hanan, 19e eeuw. Diam. 34,5 cm.
Zesdelig tegeltableau met mangaankleurig decor van het dorp Werkhoven. Holland, 18e eeuw. Afm. 30
Zesdelig tegeltableau met mangaankleurig decor van het dorp Werkhoven. Holland, 18e eeuw. Afm. 30 x 46 cm. Ingelijst.
Twaalftegeltableau met mangaankleurige voorstelling van Céres de godin van de landbouw. Holland, 18e
Twaalftegeltableau met mangaankleurige voorstelling van Céres de godin van de landbouw. Holland, 18e eeuw.
Buste van Loosdrechts porselein op een voetstuk in de vorm van een zuil met groene cannelures en
13 item(s)/page