- Lots with images only,
17 item(s)/page
Octagonaal zilveren doosje. Middelburg, Jl. 1772. H. 3 cm.
Zilveren avondmaalbeker met inscriptie: 'Avondmaalbeker familie Van den Broecke 1690'. Amsterdam,
Zilveren avondmaalbeker met inscriptie: 'Avondmaalbeker familie Van den Broecke 1690'. Amsterdam, Jl. 1727. H. 9 cm.
Gehamerde zilveren schaal met zeester in het centrum. Mt. G.J. Kok, Rotterdam. Jl. 1935. Diam. 27,
Gehamerde zilveren schaal met zeester in het centrum. Mt. G.J. Kok, Rotterdam. Jl. 1935. Diam. 27,5 cm. Gew. ca. 653 gr.
Duitstalig bijbeltje met zilveren beslag, anno 1694. Zilveren hoekornamenten met versiering van
Duitstalig bijbeltje met zilveren beslag, anno 1694. Zilveren hoekornamenten met versiering van putti.
Bijbeltje met zilveren sloten en randversieringen, met florale motieven. Anno 1794.
Twee bijbeltjes met zilveren sloten en beslag. 18e/19e eeuw.
Zilveren bowllepel met geschulpte bak en ebbenhouten greep. Mt. Adriaan Loridon, Gent. Jl. 1758.
Zilveren bowllepel met geschulpte bak en ebbenhouten greep. Mt. Adriaan Loridon, Gent. Jl. 1758. L. 36 cm.
Zilveren kandijpot met deksel. 19e eeuw. H. 18 cm.
Aardewerken parfumflacon met 14-kt gouden montuur. Doulton, Engeland, ca. 1900. H. 7,5 cm.
Vijf diverse zilveren rammelaars, o.a. met bloedkoralen en ivoren handgrepen. 19e eeuw.
Zilveren lodereindoosje met versieringen van personen en vogels. 18e eeuw. H. 2,8 cm.
Bijbel, 1852. Met twee zilveren sloten met versieringen van personen. 18e eeuw.
Stel zilveren kandelaars met getorste stam en voet. Duitsland, 19e/20e eeuw. H. 27 cm.
Zilveren reisbestek, Zeeland, 19e eeuw. In lederen schede gedateerd: 1744.
Zilveren ovale schaal. Mt. Louis Wolfers, België. eind 19e eeuw. L. 28 cm.
Twee snuifdozen van kaurischelpen met zilveren montuur en verguld bronzen montuur. 19e eeuw. L. 6,
Twee snuifdozen van kaurischelpen met zilveren montuur en verguld bronzen montuur. 19e eeuw. L. 6,3 en 7,5 cm.
17 item(s)/page