- Lots with images only,
729 item(s)/page
Jan de Prentenknipper (1798-1870), knipsel, gesneden en gekleurd met o.a. afbeeldingen van dieren,
Koperen kraagkandelaar. Holland, 17e/18e eeuw. H. 32 cm.
Atlas met vele gravures van Nederlandse steden. In perkamenten band waarvan de binnenkant is
Atlas met vele gravures van Nederlandse steden. In perkamenten band waarvan de binnenkant is beschreven. 17e eeuw. Incompleet.
Houten ikoon met polychrome afbeelding van 'De Heilige Nicolaas'. Rusland, 18e/19e eeuw. Afm. 31,5 x
Houten ikoon met polychrome afbeelding van 'De Heilige Nicolaas'. Rusland, 18e/19e eeuw. Afm. 31,5 x 27 cm.
Gesneden ivoren waaier met handbeschilderd polychroom decor van figuren, herders en schapen.
Gesneden ivoren waaier met handbeschilderd polychroom decor van figuren, herders en schapen. Frankrijk, 18e eeuw. L. 30 cm. In doos.
Houten ikoon met polychrome afbeelding van 'Het laatste avondmaal'. Rusland, 19e eeuw. Afm. 50 x
Houten ikoon met polychrome afbeelding van 'Het laatste avondmaal'. Rusland, 19e eeuw. Afm. 50 x 40 cm.
Indonesisch zwaard met zilveren heft en gestoken hoornen greep. Java, 18e/19e eeuw. L. 78 cm.
Hemelkaart, 'Coeli Christi Misphae, Stellati Anihae Rium Prius', gekleurd, Schenk / Valk, 1708. Afm.
Hemelkaart, 'Coeli Christi Misphae, Stellati Anihae Rium Prius', gekleurd, Schenk / Valk, 1708. Afm. 44 x 52 cm.
Kaart van Brabant, 'Qvarta Pars Brabantiae, cujus caput Sylvadvcis', Jansonius 1640, gekleurd.
Kaart van Brabant, 'Qvarta Pars Brabantiae, cujus caput Sylvadvcis', Jansonius 1640, gekleurd. Afm. 42 x 53 cm.
Ingekleurde gravure, 'Corona Imperialis', niet gesigneerd, afm. 49,5 x 40 cm. Afgebeeld in boek B.
Ingekleurde gravure, 'Corona Imperialis', niet gesigneerd, afm. 49,5 x 40 cm. Afgebeeld in boek B. Besler, 1620.
Viool, onduidelijk gemerkt, ca. 1900. Met strijkstok in mahoniehouten koffer. L. 60 cm.
Statenbijbel met wereldkaart en koperen beslag. Gedrukt te Dordrecht door Hendrik-, Jacob en
Geelkoperen beddepan met getorste houten steel. Holland, 18e eeuw. L. 106 cm. Herkomst: afkomstig
Geelkoperen beddepan met getorste houten steel. Holland, 18e eeuw. L. 106 cm. Herkomst: afkomstig uit Kasteel Geldrop.
Louis Vuitton koffer, met monogram v.T.v.S. en genummerd label aan de binnenzijde: 794552. Eerste
Louis Vuitton koffer, met monogram v.T.v.S. en genummerd label aan de binnenzijde: 794552. Eerste helft 20e eeuw. HxBxD: 45 x 75 x 21 cm.
Fragment van een wandkleed waarop een landschap met geiten. Vlaanderen, 17e eeuw. Afm. 207 x 49
Fragment van een wandkleed waarop een landschap met geiten. Vlaanderen, 17e eeuw. Afm. 207 x 49 cm. Provenance: collectie J. Zeberg.
Wortelnotenhouten sirih kistje met zilveren beslag. Indonesië, 19e eeuw. Afm. 7,5 x 19,5 x 14,5
Wortelnotenhouten sirih kistje met zilveren beslag. Indonesië, 19e eeuw. Afm. 7,5 x 19,5 x 14,5 cm. CONDITION: Defecten beslag.
Lontslotmusket met furket van het Staatse leger (80-jarige oorlog), genummerd E20. Emden, Duitsland,
Piekeniersharnas met piek. Nederland, 1560-1660. L. piek: 250 cm (het betreft hier een zgn. 'halve
Johannes Hubertus Reygers (1767-1849), knipsel in de vorm van een gedenkzuil met het portret van
Johannes Hubertus Reygers (1767-1849), knipsel met de familiegeschiedenis van Hendrik van den
Handgeknoopte kamelentas. Perzië. HxBxD: 33 x 110 x 40 cm.
Boek, M. Smallegange, 'Nieuwe Cronyk van Zeeland', eerste deel, 1696, in een met goud gestempelde
Stel geelkoperen penkandelaars. 19e eeuw. H. 51 cm.
Stel vuurvergulde haardijzers, voorstellende een putto op vliegende draak. Frankrijk, Louis XV
Stel vuurvergulde haardijzers, voorstellende een putto op vliegende draak. Frankrijk, Louis XV stijl, 19e eeuw. Afm. 42 x 48 cm.
Houten snijwerk met levensboom, figuren en dieren. Oosters, mogelijk 18e eeuw. Afm. 48 x 71 cm.
Zeslichts messing kroonluchtertje. Holland, 19e eeuw. H. ca. 44 cm.
Scheepsmodel van de Veerse Hoogaars 'VE.16'. Gebouwd ca. 1950. H. 74 cm, incl. standaard.
Tinnen maatkannetje, type Rembrandtkan, met tweekakig scharnier. Binnenkant deksel gemerkt met
Ikoon met polychrome voorstelling van de Opstanding, Wederkomst en de 12 belangrijkste feestdagen.
Ikoon met polychrome voorstelling van de Opstanding, Wederkomst en de 12 belangrijkste feestdagen. Rusland, ca. 1850. Afm. 35,5 x 30 cm.
Jacob van Deventer (1505-1575), 'Zuyderzee', ingekleurde gravure, anno 1570. Afm. 37 x 49 cm.
Notenhouten speculaasplank met aan weerszijden dierfiguren. Holland, ca. 1700. Afm. 30,5 x 21 cm.
Houten sculptuur 'Piëta'. Zuidelijke Nederlanden, 19e eeuw. H. 39 cm.
Houten pijpekas met geel- en roodkoperen monturen. 18e eeuw. L. 22 cm.
Onbekend, 'Portretje van Willem van Oranje', niet gesigneerd, ovaal doek, afm. 7 x 5,5 cm. In
Onbekend, 'Portretje van Willem van Oranje', niet gesigneerd, ovaal doek, afm. 7 x 5,5 cm. In lijstje uit de 18e eeuw.
Scheepsmodel van de brik 'Alida', ca. 1830. HxB: 50 x 53 cm. Toegevoegd een scheepsmodel van een
Scheepsmodel van de brik 'Alida', ca. 1830. HxB: 50 x 53 cm. Toegevoegd een scheepsmodel van een Franse logger, 19e eeuw. HxB: 75 x 80 cm.
Houten sigarenkoker met snijwerk op het deksel van het wapen van Vlissingen. De koker met het
Mes met gesneden palmhouten heft, versierd met gereedschap en haan. Zeeland, 19e eeuw.
Handgeknoopt Perzisch tapijt, Bidjar. Afm. 412 x 365 cm.
Bronzen tazza gedragen door figuren die oogst, jacht en visserij voorstellen. Frankrijk, 19e eeuw.
Bronzen tazza gedragen door figuren die oogst, jacht en visserij voorstellen. Frankrijk, 19e eeuw. H. 28 cm. Diam. 27 cm.
Witmarmeren portico klok met vuurvergulde montering van bloemenvazen en acanthusblad. Slinger met
Stel bronzen vijflichts kandelabers met vuurverguld acanthusblad en bovenin een eeuwige vlam.
Stel bronzen vijflichts kandelabers met vuurverguld acanthusblad en bovenin een eeuwige vlam. Frankrijk, Louis Philippe, ca. 1840. H. 68 cm.
Handgeknoopt tapijt. Saruk, jaren '30. Afm. 295 x 395 cm.
Mahoniehouten bakbarometer. Holland, Lod. XVI, ca. 1790. H. 125 cm.
Handgeknoopt crèmekleurig Perzisch tapijt. Afm. 264 x 362 cm.
Stoelklok, 18e eeuw. H. 77 cm.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Farahan, India. Afm. 270 x 370 cm.
Eikenhouten Friese staartklok met mechaniek van een ballonvaarder. Holland, 19e eeuw. H. 151 cm.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Tabriz. Afm. 200 x 250 cm.
Eikenhouten kortstaartklok met beschilderde wijzerplaat. Friesland, ca. 1800. H. 116 cm.
Eikenhouten buffet zgn. cupboard. Engeland, gedateerd 1696. HxBxD: 144 x 140,5 x 56,5 cm.
Vuurvergulde bronzen pendule met fluitspeler en muziekinstrumenten. Breguetwijzers, uurwerk met
Handgeknoopte Perzische loper. Afm. 70 x 385 cm.
Handgeknoopt Perzisch tapijt, Bidjar. Afm. 243 x 312 cm.
Handgeknoopt tapijt. Afm. 187 x 111 cm.
Handgeknoopt tapijt, Rusland. Afm. 183 x 117 cm.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Heriz, jaren '40. Afm. 250 x 350 cm.
Handgeknoopt Perzisch tapijt, Bidjar. Afm. 248 x 378 cm.
729 item(s)/page