732 item(s)/page
Gietijzeren tuinbankje. 19e eeuw. HxB: 96 x 135 cm.
Gestoken vergulde houten wandconsole tafel met een mascaron (Roi Soleil) en monsterkoppen, staande
Koudbeschilderd bronzen beeldje van een vogel op een kei. Weens brons, ca. 1900. H. 7,5 cm.
Twee koudbeschilderde bronzen beeldjes van een stierenvechter met een stier. Weens brons, ca.
Koudbeschilderd gevlochten bronzen mandje met op de rand twee vogeltjes. Weens brons, ca. 1900. H.
Koudbeschilderd gevlochten bronzen mandje met op de rand twee vogeltjes. Weens brons, ca. 1900. H. 12,5 cm, diam. 19,5 cm.
Koudbeschilderd bronzen beeldje van een arabier op een dromedaris. Gemerkt Austria. Weens brons, ca.
Koudbeschilderd bronzen beeldje van een arabier op een dromedaris. Gemerkt Austria. Weens brons, ca. 1900. H. 10,5 cm.
Twee koudbeschilderde bronzen beeldjes van een dansende en zittende arabier op een tapijt. Weens
Stel bronzen sculpturen van twee putti met o.a. druiventros en hoorn des overvloeds. Frankrijk, eind
Stel bronzen sculpturen van twee putti met o.a. druiventros en hoorn des overvloeds. Frankrijk, eind 19e eeuw. H. 17 cm, incl. sokkel.
Vier diverse bronzen beeldjes w.o. twee koudbeschilderd. Een hert, nestje met twee vogels en twee
Vier diverse bronzen beeldjes w.o. twee koudbeschilderd. Een hert, nestje met twee vogels en twee moren. Weens brons, 19e eeuw.
Koudbeschilderd bronzen beeldje van een vogel op een tak. Weens brons, ca. 1900. L. 10 cm.
Zeven diverse vijzels met stampers, 17e - 19e eeuw. H. 9 - 13 cm.
Vier diverse vijzels w.o. drie met stamper, 17e - 20e eeuw. H. 6 - 12 cm.
12 diverse vijzels met stamper, 18e - 20e eeuw. Toegevoegd een houten vijzel met stamper. Afrika. H.
12 diverse vijzels met stamper, 18e - 20e eeuw. Toegevoegd een houten vijzel met stamper. Afrika. H. 6 - 11,5 cm.
Zeven diverse bronzen vijzels met stamper, 19e eeuw. H. 9 - 14,5 cm.
Zes bronzen en één gietijzeren vijzel, alle met stamper, 18e - 19e eeuw. H. 7 - 12 cm.
Bronzen vijzel met twee oren en tekst: 'T Appels C B Borstius 1696'. H. 11 cm.
Bronzen vijzel met twee oren en tekst: 'Lof Godt van all anno 1603'. H. 10,5 cm.
Bronzen vijzel met stamper, twee oren en tekst: 'Amor vincit omnia anno 1604'. H. 11,5 cm.
Bronzen vijzel met stamper en tekst: 'Amor vincit omnia 1704'. H. 13,5 cm.
Bronzen vijzel met stamper, twee oren en tekst: 'Ick ben gegoten in t jaer MD XLV'. H. 17 cm.
Bronzen vijzel met stamper, twee oren en tekst: 'Gott allein die ehr anno 1655'. H. 17 cm.
Bronzen vijzel, glad model met één oor. Gemerkt met huismerk. Vermoedelijk Zuid-Duitsland, 15e eeuw.
Bronzen vijzel, glad model met één oor. Gemerkt met huismerk. Vermoedelijk Zuid-Duitsland, 15e eeuw. H. 19 cm.
Bronzen vijzel met stamper, glad model met twee oren. 17e/18e eeuw. H. 22 cm.
Bronzen ribbenvijzel met stamper. 17e eeuw. H. 12 cm.
Bronzen vijzel met stamper, glad model. 19e eeuw. H. 16,5 cm.
Gietijzeren vijzel met stamper en polychrome beschildering met tekst: 'Vreest Gods gebod en wagt
Gietijzeren vijzel met stamper en polychrome beschildering met tekst: 'Vreest Gods gebod en wagt uw lot, Anno 1675'. H. 24 cm.
Bronzen vijzel met stamper en reliëfband om de buik. Engeland, 16e eeuw. H. 29 cm.
Bronzen vijzel met stamper, twee oren en tekst: 'P.A.N.A. 1812'. H. 15,5 cm.
Bronzen vijzel met stamper, glad model met twee handgrepen, 19e eeuw. H. 16 cm.
Geelkoperen kandelaar. 17e eeuw. H. 14 cm.
Bronzen apothekersvijzel. Gedateerd 1628. H. 31 cm. Vermoedelijk oorspronkelijk 1728 gedateerd.
Bronzen vijzel met tekst: 'GOYOMEFECIT ANO D 1511'. H. 14 cm.
Bronzen ribbenvijzel met stamper en reliëfdecor van o.a. gezichten. Spanje, 17e/18e eeuw. H. 9 cm,
Bronzen ribbenvijzel met stamper en reliëfdecor van o.a. gezichten. Spanje, 17e/18e eeuw. H. 9 cm, diam. 13,5 cm.
Bronzen maatkan. Zwitserland, 17e eeuw. H. 15,5 cm.
Bronzen zandloper arm. Holland, 17e eeuw. B. 39 cm.
Twee bronzen penkandelaars. 17e eeuw. H. 36 cm.
Geelkoperen kandelaar. 17e eeuw. H. 17 cm.
Stel bronzen handgrepen voor open haard. L. 27 cm.
Bronzen vijzel met stamper. 18e eeuw. H. 15 cm.
Bronzen vijzel met portretmedaillons. 17e eeuw. H. 13 cm.
Geelkoperen kandelaar. Barok, 17e eeuw. H. 15 cm. CONDITION: Voet met reparatie.
Octagonaal zilveren doosje. Middelburg, Jl. 1772. H. 3 cm.
Zilveren avondmaalbeker met inscriptie: 'Avondmaalbeker familie Van den Broecke 1690'. Amsterdam,
Zilveren avondmaalbeker met inscriptie: 'Avondmaalbeker familie Van den Broecke 1690'. Amsterdam, Jl. 1727. H. 9 cm.
Gehamerde zilveren schaal met zeester in het centrum. Mt. G.J. Kok, Rotterdam. Jl. 1935. Diam. 27,
Gehamerde zilveren schaal met zeester in het centrum. Mt. G.J. Kok, Rotterdam. Jl. 1935. Diam. 27,5 cm. Gew. ca. 653 gr.
Duitstalig bijbeltje met zilveren beslag, anno 1694. Zilveren hoekornamenten met versiering van
Duitstalig bijbeltje met zilveren beslag, anno 1694. Zilveren hoekornamenten met versiering van putti.
Bijbeltje met zilveren sloten en randversieringen, met florale motieven. Anno 1794.
Twee bijbeltjes met zilveren sloten en beslag. 18e/19e eeuw.
Zilveren bowllepel met geschulpte bak en ebbenhouten greep. Mt. Adriaan Loridon, Gent. Jl. 1758.
Zilveren bowllepel met geschulpte bak en ebbenhouten greep. Mt. Adriaan Loridon, Gent. Jl. 1758. L. 36 cm.
Zilveren kandijpot met deksel. 19e eeuw. H. 18 cm.
Aardewerken parfumflacon met 14-kt gouden montuur. Doulton, Engeland, ca. 1900. H. 7,5 cm.
Vijf diverse zilveren rammelaars, o.a. met bloedkoralen en ivoren handgrepen. 19e eeuw.
Zilveren lodereindoosje met versieringen van personen en vogels. 18e eeuw. H. 2,8 cm.
Bijbel, 1852. Met twee zilveren sloten met versieringen van personen. 18e eeuw.
Stel zilveren kandelaars met getorste stam en voet. Duitsland, 19e/20e eeuw. H. 27 cm.
Zilveren reisbestek, Zeeland, 19e eeuw. In lederen schede gedateerd: 1744.
Zilveren ovale schaal. Mt. Louis Wolfers, België. eind 19e eeuw. L. 28 cm.
Twee snuifdozen van kaurischelpen met zilveren montuur en verguld bronzen montuur. 19e eeuw. L. 6,
Twee snuifdozen van kaurischelpen met zilveren montuur en verguld bronzen montuur. 19e eeuw. L. 6,3 en 7,5 cm.
732 item(s)/page