58 item(s)/page
Twee geelkoperen lantaarns. Holland, 17e/18e eeuw. H. 37 cm en 55 cm.
Blue John (Derbyshire Spar) tiger stone tazza. Engeland. H. 9 cm. Diam. 10 cm. Toegevoegd een dito
Twee Blue John (Derbyshire Spar) kommen. Engeland. H. 2,5 en 5 cm. Diam. 8 en 11,5 cm. Herkomst:
Twee Blue John (Derbyshire Spar) kommen. Engeland. H. 2,5 en 5 cm. Diam. 8 en 11,5 cm. Herkomst: Atelier Eddie Fisher.
Een paar fluorieten discusvissen op voet. 20e eeuw. H. incl. voet ca. 20 cm.
Bronzen zandloperarm. Holland, 17e eeuw. L. 36 cm. Achterplaat van latere datum.
Grootzegel in groene was van Lodewijk XVIII (1755-1824). Diam. 12,5 cm. Herkomst: nalatenschap van
Gesneden ivoren deurtje van een triptiek met voorstelling van de kruisiging van Jezus. Frankrijk,
Gesneden ivoren plaquette of middenstuk van een triptiek met voorstelling van 'Het bezoek van de
Houten triptiek met voorstelling van de Moeder Gods, vermoedelijk Rusland, 18e/19e eeuw. Afm. 22 x
Replica van de Galeon Real Felipe, met drie dekken en 114 kanonnen. Spanje, 20e eeuw. De echte
Geelkoperen 12-lichts kroonluchter. Holland, 19e eeuw. H. ca. 66 cm.
Wit zegel van paus Clemens IX (1600-1669), was paus van 1667 tot zijn dood. Afm. 14,5 x 12 cm.
Houten kistje met polychrome beschildering en tekst: 'Erinnerung an die zehne Jsonzoschlacht Sv.
Houten ikoon met polychrome beschildering van Jozef en Maria met kindje Jezus in de tempel. 19e
Houten ikoon met polychrome beschildering van Jozef en Maria met kindje Jezus in de tempel. 19e eeuw. Afm. 39 x 30 cm.
Messing zonnewijzer in roggenhuid etui. Battenfield, Paris, ca. 1760. Afm. 65 x 57 mm. Herkomst: Ben
Messing zonnewijzer in roggenhuid etui. Battenfield, Paris, ca. 1760. Afm. 65 x 57 mm. Herkomst: Ben Bijleveld, Amsterdam.
Geelkoperen tabaksdoos met gegraveerde karikatuur van kerkvorsten en provinciewapens. Holland, 18e
Geelkoperen tabaksdoos met gegraveerde karikatuur van kerkvorsten en provinciewapens. Holland, 18e eeuw. L. ca. 13 cm.
Eikenhouten schooltas met veelkleurige beschildering en gestoken met een vogel. Friesland, 19e eeuw.
Eikenhouten schooltas met veelkleurige beschildering en gestoken met een vogel. Friesland, 19e eeuw. Afm. 38 x 19 x 7 cm.
Snuifdoosje met wit email cloisonné. Frankrijk, 18e eeuw. HxB: 4 x 8,5 cm.
Grote wereld globe van glas met verlichting. Columbus Duo Erdglobus, System Villinger. Duitsland,
Grote wereld globe van glas met verlichting. Columbus Duo Erdglobus, System Villinger. Duitsland, jaren '50. H. 66 cm.
Mahoniehouten theekistje met marqueterie ingelegde conus schelp. Afm. 12,5 x 12 x 11,5 cm. Een
Ivoren doosje met portretmedaillon in het deksel. Leipzich, 18e/19e eeuw. HxB: 4,5 x 12 cm. Aan
Een paar gestoken houten jachttrofeeën met voorstelling van o.a. fazanten en jachthoorns. Beide
Bronzen kandelaar, overgangstype. Holland, 16e eeuw. H. 20,5 cm.
Een Chinees ivoren schaakspel met blanke en rode stukken in fijn snijwerk. Kanton, ca. 1890. In
Maliënkolder met halve mouwlengte en open aan de voorzijde. Geklonken ringen, gelijke hoogte en
Rapier, in opdracht gemaakt voor een leidinggevende. Het gevest is in spiegelbeeld zowel voor links-
Lontslotmusket met furket van het Staatse leger (80-jarige oorlog), genummerd E20. Emden, Duitsland,
Smeedijzeren voetketens met vierkante gewichtblokken. Gent, 17e eeuw.
Piekeniersharnas met helm en piek. Nederland, 1560-1660. L. piek: 250 cm (het betreft hier een
Strijdhamer, ca. 1520-1550. L. 82 cm.
Ruiterharnas, 1e helft 17e eeuw. H. ca. 150 cm (helm tot knie). In de begrafenisstoet van Michiel de
Twee ronde wortelnotenhouten doosjes met schildpad rand en in het deksel een portretminiatuur van
Vuurvergulde bronzen en kristallen inktpot. Frankrijk, Empire, ca. 1810. Afm. 9 x 11,5 x 8 cm.
Zijden portretminiatuur van een meisje met poes. Niet gesigneerd. Afm. 20 x 18 cm.
Verguld metalen kistje. 16e eeuw. Afm. 12 x 15 x 11 cm.
Zijde op linnen merklap met decor van o.a. bloemen. 18e eeuw. Afm. 45 x 50 cm.
Vergulde juwelendoos in de vorm van een vrouw met ivoren gezicht en staande op marmeren basement.
Bronzen schenkkan zgn. mughal. India, 17e/18e eeuw. H. 33 cm.
Aardewerken pot met reliëfdecor. Afrika, 19e/20e eeuw. H. 37 cm.
Koperen plaquette met voorstelling van de moeder Gods, Hodegetria. Frankrijk, 17e/18e eeuw. Afm.
Koperen plaquette met voorstelling van de moeder Gods, Hodegetria. Frankrijk, 17e/18e eeuw. Afm. 48 x 41 cm. In robben lijst.
Tinnen snavelkan met klep. Gemerkt en gedateerd 1820. Duitsland. H. 41 cm.
Gekleurde tekening van een Radja op olifant met soldaten en ruiters. Verso met tekst. India, 19e
Gekleurde tekening van een Radja op olifant met soldaten en ruiters. Verso met tekst. India, 19e eeuw. Afm. 9 x 19,5 cm.
Een brisée waaier met ivoren benen en een beschilderd blad met romantische voorstelling (Frankrijk),
Een paar vijflichts vuurvergulde bronzen kandelabers. Frankrijk, 19e eeuw. H. 61 cm.
Een paar geelkoperen kandelaars in Gotische stijl. Gemerkt LF á Paris. H. 33 cm.
Houten ikoon met polychrome afbeelding van de aartsvader Isaac. Rusland, 19e eeuw. Afm. 30 x 30 cm.
Houten ikoon met polychrome afbeelding van o.a. drie Heiligen. Rusland, 19e eeuw. Afm. 49 x 39 cm.
Eikenhouten Corpus Christi, een onderdeel van de kruisiging van Christus op de Calvarieberg.
Rosenhouten juwelenbox met diverse geheime vakken en spiegel, koperwerk gesigneerd: W.T. & S
Palissanderhouten medicijnkistje. Dr. Robert James Pourder, London, eind 18e eeuw. Afm. 22 x 23 x 17
Palissanderhouten medicijnkistje. Dr. Robert James Pourder, London, eind 18e eeuw. Afm. 22 x 23 x 17 cm.
Muntgewichtdoosje. Holland, 17e/18e eeuw. Afm. 3 x 12,5 x 6,5 cm.
IJzeren lakstempel met heralidsch wapen, 18e eeuw. H. 10,5 cm. Afm. matrix: 3 x 2,8 cm.
Bronzen lakzegelstempel, type schepenzegel. 17e eeuw. Met gegraveerd familiewapen en randtekst:
Bronzen zegelstempel van de ridderhofstede Nyevelt met randtekst: S. Castri De Novo Campo Ad
IJzeren schepenzegel met tekst: A. van der Hoeven Schout tot Sprangh 1758, Arnoldus van der Hoeven
Zeven diverse lakstempels met Heraldische wapens en houten handvat, 18e/19e eeuw, w.o. een met het
58 item(s)/page