704 item(s)/page
Hollands porseleinen diep bord, met polychrome florale versieringen. Gemerkt M.O.L. (Manufactuur
Kwadraattegel met een blauw en polychroom decor van een olifant. Holland, ca. 1600. Ingelijst.
Kwadraattegel met een blauw en polychroom decor van een trompetblazer. Holland, ca. 1600. Ingelijst.
Een polychrome aardewerken hartenschotel met opstaande rand. Gemerkt Pynacker, Delft, 18e eeuw.
Een polychrome aardewerken hartenschotel met opstaande rand. Gemerkt Pynacker, Delft, 18e eeuw. Diam. 30 cm.
Vierdelig tegeltableau met mangaan decor van twee figuren in een bootje en op de achtergrond een
Twee kandelaber tegels met blauw decor van soldaten. Holland, 17e eeuw. Ingelijst.
54-delig porseleinen servies met bietenrood decor van kastelen en ruïnes. Meissen, eind 18e eeuw.
Veld van vier zeskantige terracotta plafondtegels met reliëfdecor van gezichten. Frankrijk, 15e
Veld van vier zeskantige terracotta plafondtegels met reliëfdecor van gezichten. Frankrijk, 15e eeuw. HxB: 39 x 26 cm.
Twee terracotta tegels met decor van gezichten. Frankrijk, 15e eeuw. HxB: 18 x 13,5 cm en HxB: 16
Grote steengoed baardmankruik met drie stempels op de buik. Duitsland, Raeren, 16e/17e eeuw. H. 40
Grote steengoed baardmankruik met drie stempels op de buik. Duitsland, Raeren, 16e/17e eeuw. H. 40 cm.
Zes porseleinen kopjes, vier schoteltjes en een theebus in Chinese export stijl. Vermoedelijk Samson
Steengoed Westerwald kruik met tinnen klepdeksel. Duitsland, 17e eeuw. H. 25 cm.
Een paar Delfts blauwe aardewerken urnvaasjes met een fantasie Chinoiserie-Hollands decor van een
Porseleinen theebus met een polychroom en bietenrood decor van een landschap met watermolen, ruïne
Zeven diverse tegels met een polychroom decor van een vogel en één tegel met decor van een personage
Zeven diverse tegels met een polychroom decor van een vogel en één tegel met decor van een personage met hoed. Holland, 17e eeuw.
Twee gespiegelde wandpilasters, bestaande uit 24 tegels met een mangaankleurig decor van o.a. een
Een paar Delfts blauwe aardewerken schotels met floraal decor. Ca. 1700. Diam. 39 cm.
Delfts blauw aardewerk schotel met chinoiserie decor van libelle op rots omringd door medaillons
Delfts blauw aardewerk schotel met chinoiserie decor van libelle op rots omringd door medaillons in Kangxi stijl. Ca. 1700. Diam. 36 cm.
Twee Delfts blauwe aardewerken schotels met chinoiserie decor. Ca. 1680. Diam. 38 en 40 cm.
Porseleinen sculptuur van een muzikant met een bokje. Gemerkt Ludwigsburg. 19e eeuw. H. 14 cm.
Kan zgn. hoogversierd aardewerk, met voorstelling in reliëf van drie figuren, vermoedelijk productie. Vlaanderen, ca. 1300. H. 35 cm.
Ovale aardewerken schaal met allegorische voorstelling in reliëf, zgn. suite de Palissy. Frankrijk, Tours, 19e eeuw. Afm. 30 x 25 cm.
Een paar heldere kelkglazen op balusterstam. Pontilmerk. Holland, eind 18e eeuw. H. 19 cm. Herkomst:
Een paar heldere kelkglazen op balusterstam. Pontilmerk. Holland, eind 18e eeuw. H. 19 cm. Herkomst: Van Eysinga State.
Serie van vier slingerglazen met trompetkelk op stam met twee knopen en witte en rode slinger op
Conisch kelkglas met graveerwerk en balusterstam met drie knopen op brede voet. Met gravering van
Twee slingerglazen op stam met twee knopen en één op rechte stam met trompetkelk. Alle met witte
Een paar slingerglazen met conische kelk op licht uitlopende stam met dubbele witte spiraal rond een
Zes slingerglazen met conische kelk op licht uitlopende stam met dubbele witte spiraal rond een
Vier heldere trompetkelk glazen op licht uitlopende stam. Pontilmerk. Engeland, 2e helft 18e eeuw.
Vier heldere trompetkelk glazen op licht uitlopende stam. Pontilmerk. Engeland, 2e helft 18e eeuw. H. 18,5 - 20 cm. Herkomst: Van Eysinga State.
Acht slingerglazen met conische kelk op licht uitlopende stam met dubbele witte spiraal rond een
Drie diverse slingerglazen met witte brede of dubbele slinger rond een witte kous. Pontilmerk.
Negen glazen met graveerwerk van bloem- en/of geometerisch decor. Pontilmerk. Holland, 18e/19e eeuw.
Een paar slingerglazen met trompetkelk op licht uitlopende stam met meervoudige luchtspiraal.
Glazen bruidsfles met verticale ribben op de bolle romp, twee oren en graveerwerk van druiven,
Vier slingerglazen met trompetkelk op stam met dubbele knoop en witte slinger rond witte kous.
Vijf slingerglazen met flute kelk en dubbele witte slinger rond witte kous. Pontilmerk. Holland of
Zes slingerglazen met trompetkelk w.o. met enkele brede of dubbele witte slinger rond witte kous.
Gegoten glazen vaas. Gemerkt A.D. Copier, Unica. H. 14 cm. Diam. 27 cm.
Glazen vaas met vier groene ribben. Gemerkt Val Saint Lambert. H. 17,5 cm.
Langwerpige kristallen dekselcoupe met radgravure van florale motieven. Exposition Paris, 1878. H.
Langwerpige kristallen dekselcoupe met radgravure van florale motieven. Exposition Paris, 1878. H. 47 cm.
Rookglazen schotel met opstaande rand en een decor van vogels. Gemerkt Verlys, Rouen. Diam. 34,5
Rookglazen schotel met opstaande rand en een decor van vogels. Gemerkt Verlys, Rouen. Diam. 34,5 cm.
Tiendelig porseleinen zgn. tête-à-tête serviesje met polychroom decor van personen in een landschap.
Tiendelig porseleinen zgn. tête-à-tête serviesje met polychroom decor van personen in een landschap. Gemerkt Meissen, ca. 1800.
Twee liggende aardewerken koetjes in polychroom en wit. Delft, 18e/19e eeuw. HxB: ca. 10 x 14 cm.
Drie polychrome aardewerken koetjes. Gemerkt de Klaauw en twee met de Grieksche A, Delft, 19e
Drie polychrome aardewerken koetjes. Gemerkt de Klaauw en twee met de Grieksche A, Delft, 19e eeuw. Diverse afmetingen.
Polychroom aardewerken sculptuur van een wandelaar. Delft, 19e eeuw. H. 16 cm.
Blauw aardewerken kan met chinoiserie Kangxi decor van panelen met bloemtakken. De ring met
Polychrome aardewerken terrine met medaillon en bloem bliksem decor. Gemerkt ster, De Witte Ster,
Polychrome aardewerken terrine met medaillon en bloem bliksem decor. Gemerkt ster, De Witte Ster, Delft, ca. 1750. Diam. 22 cm. H. 10 cm.
Polychroom 'Faïence de Bruxelles' aardewerk sculptuur van de Romeinse god Bacchus zittend op een
Manuscriptkaart van het markiezaat Bergen op Zoom. Handgekleurd. Door: J.C. van der Loeff, 1789.
Manuscriptkaart van het markiezaat Bergen op Zoom. Handgekleurd. Door: J.C. van der Loeff, 1789. Afm. 69 x 73 cm.
Handgekleurde kaart van Seeland I. Door: C.J. Visscher, 1631. Afm. 37 x 48 cm.
Handgekleurde kaart van Antwerpen, Gent, Hulst en het gehele gebied van het land van Waes. Eugène
Handgekleurde kaart van Antwerpen, Gent, Hulst en het gehele gebied van het land van Waes. Eugène Henry Frick, 1708. Afm. 42 x 56 cm.
Manuscriptkaart van de Rillandse en Batse schorren. Door: D.W.C. Hattinga, 1748. Afm. 40 x 44 cm.
Kaart van Nord en Sud Beveland. 18e eeuw. Afm. 48 x 56 cm.
Boeken, John Gerard Keulemans, 'Onze Vogels in huis en tuin, beschreven en afgebeeld'. Leiden, P.W.
Boeken, Augustin Johannes Rösel (1705-1759), 'De Natuurlyke Historie der Insecten; voorzien met naar
Boek, H.N. Humphreys & J.O. Westwood, 'British Butterflies and their transformations'. London,
Boek, H.N. Humphreys & J.O. Westwood, 'British Butterflies and their transformations'. London, Thomas Sanderson, 1857. In pebble cloth band.
Topografische kopergravure van Limburg. 'Ducatus Limburg', handgekleurd, Jacob Aertz. Colom, 1660,
Topografische kopergravure van Limburg. 'Ducatus Limburg', handgekleurd, Jacob Aertz. Colom, 1660, Amsterdam. Afm. 40 x 50 cm.
Handgekleurde kaart, 'Flandria Nova Descriptio', Dr. Tho: Yate, Engeland, door Mozes Pitt, Amsterdam
Handgekleurde kaart, 'Flandria Nova Descriptio', Dr. Tho: Yate, Engeland, door Mozes Pitt, Amsterdam 1683, afm. 49 x 56 cm.
704 item(s)/page