No Image
Auction closed (2 day sale)
Live webcast

Auction dates

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.57%

Venue address

Herengracht 74, PX Middelburg, 4331, Netherlands

Auction house

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +31 (0)118 650680

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range

Category

542 item(s)
  • List
  • Grid
  • 542 item(s)
    /page

This auctioneer has chosen to not publish their results. Please contact them directly for any enquiries.

Han van Meegeren (1889-1947) 'Koo!', niet gesigneerd, krijttekening.Afm. 24 x 17 cm. Herkomst: tekening direct van de kunstenaar, naar de moeder v...

Samuel (Sam) Schellink (1876-1958) 'Landschap met twee parkieten', gesigneerd r.o. en gedateerd 1927, aquarel. Afm. 40 x 33 cm. Samuel (Sam) Schel...

Samuel (Sam) Schellink (1876-1958) 'Duinlandschap met bloesembomen', gesigneerd r.o., aquarel. Afm. 62 x 46,5 cm. Samuel (Sam) Schellink was een R...

Hollandse School (20e eeuw), serie van drie schilderijen w.o. twee molengezichten en één met bomen, niet gesigneerd, ca. 1900. Afm. 18,5 x 21,5 c...

Alida Goubitz (1904-1975) 'Compositie 9', verso gesigneerd op lijst, board. Afm. 70 x 50 cm. Verso stickers: aankoop voor het Rijk, Beheer Dienst ...

Chris le Roy (1884-1969) 'Pierrot', gesigneerd gedateerd 1920 l.o, paneel. Afm. 48 x 38,5 cm. Herkomst: collectie Galerie Van Waning, Rotterdam, ...

Gerard Schäperkotter (1914-2006) 'Compositie in oranje en geel', gesigneerd en gedateerd '70 l.o., doek. Afm. 30 x 34,5 cm. Herkomst: direct van d...

Viacheslav Pavlovich Bychkov (1877-1954) 'Dorpsscène met figuren', gesigneerd l.o., mogelijk 1913, board. Met certificaat van Mw. A. Pobedinskaja,...

Paul Daxhelet (1905-1993) 'Afrikaanse familie', gesigneerd r.o., gemengde techniek. Afm. 35 x 51 cm. Provenance: Christies Amsterdam 1-7-'98, lot ...

Thérèse Schwartze (1851-1918) 'Portret van Josine Biben - Ardesh', niet gesigneerd, ca. 1880, doek. Het portret is paginagroot afgebeeld in de te...

Jan Weissenbruch (1822-1880) 'Op de brug bij de Lekpoort te Culemborg', gesigneerd r.o., doek. Afm. 28 x 37 cm. Van deze voorstelling is een litho...

Johannes Warnardus Bilders (1811-1890) 'Heuvellandschap met figuren' en 'Berglandschap met figuren aan de rivier', gesigneerd l.o., pendanten op p...

Loading...Loading...
  • 542 item(s)
    /page

Recently Viewed Lots