542 item(s)/page
Han van Meegeren (1889-1947) 'Koo!', niet gesigneerd, krijttekening.Afm. 24 x 17 cm. Herkomst:
Isaäc Israels (1865-1934) 'Ruiter in Hyde Park', gesigneerd r.o., droge naaldets. Afm. 20 x 18,5
Isaäc Israels (1865-1934) 'Ruiter in Hyde Park', gesigneerd r.o., droge naaldets. Afm. 20 x 18,5 cm.
Samuel (Sam) Schellink (1876-1958) 'Landschap met twee parkieten', gesigneerd r.o. en gedateerd
Johan-Barthold Jongkind (1819-1891) 'De molen', gesigneerd r.o., pastel. Afm. 18 x 14,5 cm.
Samuel (Sam) Schellink (1876-1958) 'Duinlandschap met bloesembomen', gesigneerd r.o., aquarel.
Hollandse School (20e eeuw), serie van drie schilderijen w.o. twee molengezichten en één met
Corneille (1922-2010) 'Vrouw met kat', gesigneerd en gedateerd 1977 r.o., genummerd 22/225, litho.
Corneille (1922-2010) 'Vrouw met kat', gesigneerd en gedateerd 1977 r.o., genummerd 22/225, litho. Afm. 64,5 x 49 cm.
Corneille (1922-2010) 'Gezicht en vogel', gesigneerd en gedateerd 1978 r.o., genummerd 22/25, litho.
Corneille (1922-2010) 'Gezicht en vogel', gesigneerd en gedateerd 1978 r.o., genummerd 22/25, litho. Afm. 64,5 x 49,5 cm.
Corneille (1922-2010) 'Vrouw met vogel', gesigneerd en gedateerd 1995 r.o., genummerd 14/24,
Corneille (1922-2010) 'Vrouw met vogel', gesigneerd en gedateerd 1995 r.o., genummerd 14/24, litho. Afm. 65 x 50,5 cm.
Corneille (1922-2010) 'Vogels', gesigneerd en gedateerd 1981 r.o., genummerd 22/75, litho. Afm. 61,5
Corneille (1922-2010) 'Vogels', gesigneerd en gedateerd 1981 r.o., genummerd 22/75, litho. Afm. 61,5 x 50 cm.
Corneille (1922-2010) 'Gezicht, katten en zon', gesigneerd en gedateerd 1977 r.o., genummerd 22/
Corneille (1922-2010) 'Gezicht, katten en zon', gesigneerd en gedateerd 1977 r.o., genummerd 22/25, litho. Afm. 64,5 x 49,5 cm.
Corneille (1922-2010) 'Vogel boven rots', gesigneerd en gedateerd 1999 r.o., genummerd 31/160,
Corneille (1922-2010) 'Vogel boven rots', gesigneerd en gedateerd 1999 r.o., genummerd 31/160, litho. Afm. 19 x 25,5 cm.
Corneille (1922-2010) 'Vogel en gezichten', gesigneerd en gedateerd 1977 r.o., litho. Afm. 65 x 49,5
Corneille (1922-2010) 'Vogel en gezichten', gesigneerd en gedateerd 1977 r.o., litho. Afm. 65 x 49,5 cm.
Corneille (1922-2010) 'Vrouw op sofa met tijgers', gesigneerd en gedateerd 1987 r.o, litho. Afm.
Corneille (1922-2010) 'Vrouw op sofa met tijgers', gesigneerd en gedateerd 1987 r.o, litho. Afm. 41 x 57 cm.
Alida Goubitz (1904-1975) 'Compositie 9', verso gesigneerd op lijst, board. Afm. 70 x 50 cm. Verso
Theresa Ann Mungkala, 'Kolommen', niet gesigneerd, doek. Afm. 30 x 61 cm.
Henk Helmantel (1945-) 'Stilleven met eieren', gesigneerd r.o., tekening. Afm. 32 x 32 cm.
Theresa Ann Mungkala, 'Totempaal', niet gesigneerd, doek. Afm. 50,5 x 29,5 cm.
Jan Meijer (1927-1995) 'Moderne compositie', gesigneerd en gedateerd 6 '61 l.b., doek. Afm. 116 x 73
Jan Meijer (1927-1995) 'Moderne compositie', gesigneerd en gedateerd 6 '61 l.b., doek. Afm. 116 x 73 cm.
Henriette Johanna Reuchlin-Lucardi (1877-1970) 'Berglandschap', gesigneerd r.o., litho. Afm. 83 x 61
Henriette Johanna Reuchlin-Lucardi (1877-1970) 'Berglandschap', gesigneerd r.o., litho. Afm. 83 x 61 cm.
Chris le Roy (1884-1969) 'Pierrot', gesigneerd gedateerd 1920 l.o, paneel. Afm. 48 x 38,5 cm.
Freek van den Berg (1918-2000) 'Vrouw op terras', gesigneerd r.o., doek. Afm. 120 x 80 cm.
Lou Loeber (1894-1983) 'Moderne compositie', initialen r.o., doek. Afm. 50 x 50 cm.
Gerard Schäperkotter (1914-2006) 'Compositie in oranje en geel', gesigneerd en gedateerd '70 l.o.,
Evelyn Pultara (1940-) 'Yam Dreaming', niet gesigneerd, doek. Afm. 125 x 122 cm.
Anton Heijboer (1924-2005) 'Compositie', gesigneerd en gedateerd 'March 1972', houtskool op papier. Afm. 95 x 60 cm.
Lucebert (1924-1994) 'Figuren', gesigneerd en gedateerd 1977 m.o., aquarel. Afm. 23,5 x 33 cm.
Herman Brood (1946-2001) 'Zelfportret', gesigneerd en gedateerd 1986 l.o, acryl. Afm. 60 x 80 cm.
Viacheslav Pavlovich Bychkov (1877-1954) 'Dorpsscène met figuren', gesigneerd l.o., mogelijk 1913,
Hugo Alphonsus Marie Metsers (1902-1978) 'Huizen en bomen', gesigneerd r.o., doek. Afm. ca. 100 x
Hugo Alphonsus Marie Metsers (1902-1978) 'Huizen en bomen', gesigneerd r.o., doek. Afm. ca. 100 x 110 cm.
Paul Daxhelet (1905-1993) 'Afrikaanse familie', gesigneerd r.o., gemengde techniek. Afm. 35 x 51 cm.
Europese School (ca. 1900), 'Vrouwen op een sofa', onduidelijk gesigneerd., doek. Afm. 64,5 x 80,5
Europese School (ca. 1900), 'Vrouwen op een sofa', onduidelijk gesigneerd., doek. Afm. 64,5 x 80,5 cm.
Europese School (18e eeuw) 'Maria Magdalena', niet gesigneerd, doek. Afm. 29 x 40 cm.
Claude Émile Schuffenecker (1851-1934) 'Landschap met grazend schaap', gesigneerd r.o., aquarel in
Claude Émile Schuffenecker (1851-1934) 'Landschap met grazend schaap', gesigneerd r.o., aquarel in medaillonvorm. Diam. ca. 9 cm.
Hollandse School (20e eeuw), 'Portret man', onduidelijk gesigneerd, verm. F. Buyk, gedateerd 1914,
Hollandse School (20e eeuw), 'Portret man', onduidelijk gesigneerd, verm. F. Buyk, gedateerd 1914, pastel op board. Afm. ca. 100 x 70 cm.
Hollandse School (19e eeuw) 'Portret van een adellijke dame', onduidelijk gesigneerd l.o. en
Hollandse School (19e eeuw) 'Portret van een adellijke dame', onduidelijk gesigneerd l.o. en gedateerd 1818, doek. Afm. 78 x 62 cm.
Hollandse School (Interbellum) 'Portret van een schilder', niet gesigneerd, paneel. Afm. 34,5 x 17,5
Hollandse School (Interbellum) 'Portret van een schilder', niet gesigneerd, paneel. Afm. 34,5 x 17,5 cm.
Thérèse Schwartze (1851-1918) 'Portret van Josine Biben - Ardesh', niet gesigneerd, ca. 1880,
J.E. Gachel (1889-1974) 'Man met veldfles', gesigneerd r.o., doek. Afm. 80 x 60 cm.
Cornelis Koppenol (1865-1946) 'Musicerende clowns', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 24 x 18 cm.
Hollandse School (ca. 1900) 'Portret van een Joodse schrijver', onleesbaar gesigneerd r.o., doek.
Hollandse School (ca. 1900) 'Portret van een Joodse schrijver', onleesbaar gesigneerd r.o., doek. Afm. 50 x 40 cm.
Adrien Wulffaert (1804-1873) 'Heureuse mère' (Blijde moeder), gemonogrammeerd 'A.W.' l.o., paneel.
Adrien Wulffaert (1804-1873) 'Heureuse mère' (Blijde moeder), gemonogrammeerd 'A.W.' l.o., paneel. Afm. 29 x 23 cm. Etiket verso.
Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898) 'Zomers haventje', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 14,5 x 26
Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898) 'Zomers haventje', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 14,5 x 26 cm.
Jan Weissenbruch (1822-1880) 'Op de brug bij de Lekpoort te Culemborg', gesigneerd r.o., doek.
Marinus Adrianus Koekkoek I (1807-1868) 'Wandelaars op een bospad', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 44
Marinus Adrianus Koekkoek I (1807-1868) 'Wandelaars op een bospad', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 44 x 36 cm.
Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898) 'IJsgezicht met schaatsers', gesigneerd l.o., paneel. Afm.
Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898) 'IJsgezicht met schaatsers', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 15 x 26 cm.
Engelse School (19e eeuw) 'Romantisch gezicht op een rivierdal', niet gesigneerd, doek. Afm. 31 x
Engelse School (19e eeuw) 'Romantisch gezicht op een rivierdal', niet gesigneerd, doek. Afm. 31 x 45,5 cm.
Jan Willem den Hartog (20e eeuw) (0-) 'Landschap', gesigneerd r.o., doek. Afm. 30 x 40 cm.
John Linnell (1792-1882) 'Engels heuvellandschap met figuren', gesigneerd l.o., doek. Afm. 30 x 50
John Linnell (1792-1882) 'Engels heuvellandschap met figuren', gesigneerd l.o., doek. Afm. 30 x 50 cm.
Johannes Warnardus Bilders (1811-1890) 'Heuvellandschap met figuren' en 'Berglandschap met figuren
Europese School (18e eeuw) 'Een zomers bad', niet gesigneerd, doek. Afm. 85 x 90 cm.
Franse School (19e eeuw) 'Pastorale scène in rivierlandschap met ruïne', onduidelijk gesigneerd l.
Franse School (19e eeuw) 'Pastorale scène in rivierlandschap met ruïne', onduidelijk gesigneerd l.o., paneel. Afm. 30 x 38 cm.
Europese School (19e eeuw) 'Landschap met ruïne en figuren', niet gesigneerd, paneel. Afm. 34 x 42
Europese School (19e eeuw) 'Landschap met ruïne en figuren', niet gesigneerd, paneel. Afm. 34 x 42 cm.
Johannes Hendrik Frederik Coenraad Nachtweh (1857-1941) 'Het Middagmaal', gesigneerd r.o. en
Johannes Hendrik Frederik Coenraad Nachtweh (1857-1941) 'Het Middagmaal', gesigneerd r.o. en gedateerd, doek. Afm. 74 x 100 cm.
Heribert Potuznik (1910-1984) 'Dorp aan een berghelling', gesigneerd r.o. en gedateerd 18.06.1974
Heribert Potuznik (1910-1984) 'Dorp aan een berghelling', gesigneerd r.o. en gedateerd 18.06.1974 l.o., krijttekening. Afm. 34 x 45 cm.
Waalko Jans Dingemans sr. (1873-1925) 'Paard en wagen aan rivieroever', gesigneerd r.o., paneel.
Waalko Jans Dingemans sr. (1873-1925) 'Paard en wagen aan rivieroever', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 24 x 42 cm.
Florent Nicolas Crabeels (1829-1896) 'Paard en wagen met vader en zijn kinderen', gesigneerd l.o.,
Florent Nicolas Crabeels (1829-1896) 'Paard en wagen met vader en zijn kinderen', gesigneerd l.o., doek. Afm. 41,5 x 56 cm.
Pieter Stortenbeker (1828-1898) 'Koeien in een landschap', gesigneerd r.o., aquarel. Afm. 43 x 70
Pieter Stortenbeker (1828-1898) 'Koeien in een landschap', gesigneerd r.o., aquarel. Afm. 43 x 70 cm.
Willem Maris (1844-1910) 'Koeien bij de sloot', gesigneerd l.o., doek. Afm. 45 x 62,5 cm.
Charles François Daubigny (1817-1878) 'Boslandschap met grazend vee', gesigneerd l.o., doek. Afm. 80
Charles François Daubigny (1817-1878) 'Boslandschap met grazend vee', gesigneerd l.o., doek. Afm. 80 x 100 cm.
542 item(s)/page