5 item(s)/page
Aardewerken borstel met blauw chinoiserie decor van personages. Delft, 17e eeuw. L. 15 cm. ...[more]
Een porseleinen bord met het wapen van het schuttersgilde Sint Sebastiaan te Middelburg, het wapen
Vulpen van het merk Montblanc 'Marquise de Pompadour', Limited edition No. 237/888 (Nib gedateerd
5 item(s)/page