7 item(s)/page
Kavel bestaande uit zes bronzen grapen. Zuid-Duitsland, 17/18e eeuw. ...[more]
Kavel bestaande uit zeven diverse bronzen steelpannetjes. o.a. Engeland, 17/18e eeuw. ...[more]
Kelkglas met het portret van Willem Karel Hendrik Friso, Prins van Oranje (1711- 1751). Op het glas
Gestoken palmhouten paardemes in lederen schede. Zeeland, ca. 1900. L. 32 cm. ...[more]
Kavel bestaande uit vijf kledingstukken, waaronder zijde en goudbrokaat. Ottomaans, 19/20e eeuw.
Kavel bestaande uit vijf kledingstukken, waaronder zijde en goudbrokaat. Ottomaans, 19/20e eeuw. ...[more]
Zilveren sauskom met geschulpte rand. Mt. onbekend, Mons (Bergen), België. Jl. 1761. L. 20 cm. gew.
Zilveren sauskom met geschulpte rand. Mt. onbekend, Mons (Bergen), België. Jl. 1761. L. 20 cm. gew. ca. 420 gr. ...[more]
14-kt gouden schakelarmband met hangers van munten en penningin, w.o. gouden 10 Gulden 1932 en een
7 item(s)/page