98 item(s)/page
Benedetto Boschetti (1820-1860) Een bronzen sculptuur van een naakte Romein met in zijn hand een
Een bronzen sculptuur van een naakte vrouw met duif naar een model van Charles Auguste Fraikin (
Een bronzen sculptuur van een naakte vrouw met duif naar een model van Charles Auguste Fraikin (1817-1893). H. incl. voet 33,5 cm. ...[more]
Een bronzen buste van een man met decoraties op een 'rosso laguna' marmeren zuil. Duitsland, 19e
Een bronzen buste van een man met decoraties op een 'rosso laguna' marmeren zuil. Duitsland, 19e eeuw. H. 36,5 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van een arbeider, met inscriptie 'par CH. Levy, Salon des Beaux-Arts'. Met
Stel balustervormige bronzen kandelaars met inscriptie. Italië, 17/18e eeuw. H. 42 cm. ...[more]
Een geelkoperen doopschotel met voorstelling van de terugkeer van de verspieders. Neurenberg, eind
Een geelkoperen doopschotel met voorstelling van de terugkeer van de verspieders. Neurenberg, eind 16e eeuw. Diam. 38 cm. ...[more]
Een Kashan aardewerk turquoise kom met in het vlak een polychroom decor van een ruiter en een
Een polychroom aardewerken stoof met decor van personages. Delft, 18e eeuw. Afm. ca. 10 x 10 x 7
Een polychroom aardewerken stoof met decor van personages. Delft, 18e eeuw. Afm. ca. 10 x 10 x 7 cm. ...[more]
Delfts blauw aardewerk balustervaas met later (19e eeuws) messing deksel, met chinoiseriedecor van
Een aardewerk botervloot met deksel, in de stijl van Delfts aardewerk, met decor van riviergezicht
Een grote creamwear fruitbak met onderschotel. Engeland, 19e eeuw. L. onderschotel 31,5 cm. ...[more]
Twee porseleinen zoutvaatjes met polychroom floraal decor. Gemerkt. Frankenthal, 18e eeuw. L. 9,5
Twee porseleinen zoutvaatjes met polychroom floraal decor. Gemerkt. Frankenthal, 18e eeuw. L. 9,5 cm. ...[more]
Een Ary de Milde Buccaro-rood aardewerk trekpotje met floraal reliëf decor en zilvermontering waar
Paar platelen schenkkannen met polychroom decor van bloemen en vlinders. Gemerkt CW NB C Faience de
Polychroom eierschaal porseleinen vaasje met decor van een vogel en bloemen. Samuel Schellink,
Polychroom eierschaal porseleinen vaasje met decor van een vogel en bloemen. Samuel Schellink, Rozenburg, Den Haag. H. 12 cm. ...[more]
Een couvert met gestoken ivoren grepen, gedateerd 1771. Mogelijk Holland, 18e eeuw. PLEASE NOTE:
Gestoken palmhouten Zeeuws paardenmes met decor van dieren en ruiter. Gedateerd 1873. L. 33,5 cm.
Gestoken palmhouten Zeeuws paardenmes met decor van dieren en ruiter. Gedateerd 1873. L. 33,5 cm. ...[more]
Strooier van een coquille noot met reliëfdecor van portretten en de letters K T. 19e eeuw. H. 10
Strooier van een coquille noot met reliëfdecor van portretten en de letters K T. 19e eeuw. H. 10 cm. ...[more]
Een gestoken palmhouten tabaksdoos met decor van personages in een haven. Holland, 18e eeuw. Afm. 6
Een gestoken palmhouten tabaksdoos met decor van personages in een haven. Holland, 18e eeuw. Afm. 6 x 14 x 4 cm. ...[more]
Ellemaat van ebbenhout met been en zilveren bies. Twee zijden met teksten. De knop met gesneden
Glazen inktpot met 9-kt gouden monturen en vier cameeën, op koperen voet. 19e eeuw. H. 12,5 cm.
Glazen inktpot met 9-kt gouden monturen en vier cameeën, op koperen voet. 19e eeuw. H. 12,5 cm. ...[more]
Een houten theekist met marqueterie biezen en met koperen binnenwerk. Holland, 18e eeuw. Afm. 11 x
Een houten theekist met marqueterie biezen en met koperen binnenwerk. Holland, 18e eeuw. Afm. 11 x 19 x 11,5 cm. ...[more]
Kavel bestaande uit twee metalen objecten, een fluwelen tasje en twee zijde objecten, waaronder één
Kavel bestaande uit twee metalen objecten, een fluwelen tasje en twee zijde objecten, waaronder één met goudbrokaat. 19/20e eeuw. ...[more]
Kavel bestaande uit zeven diverse hoofddeksels, waaronder met goudbrokaat. Ottomaans, 19/20e eeuw.
Kavel bestaande uit zeven diverse hoofddeksels, waaronder met goudbrokaat. Ottomaans, 19/20e eeuw. ...[more]
Kavel bestaande uit een haarstuk, twee leren schoenen en twee schouderstukken met goudbrokaat.
Kavel bestaande uit een haarstuk, twee leren schoenen en twee schouderstukken met goudbrokaat. Ottomaans, 19/20e eeuw. ...[more]
Kavel bestaande uit drie tasjes van fluweel en goudbrokaat. Eén met een Hebreeuwse tekst. Judaica.
Kavel bestaande uit drie tasjes van fluweel en goudbrokaat. Eén met een Hebreeuwse tekst. Judaica. 19/20e eeuw. ...[more]
Een fluwelen wandkleed met decor in goudbrokaat. Judaica. 20e eeuw. ...[more]
Een zijden kleed met goudbrokaat en Hebreeuwse tekst. Judaica. 19/20e eeuw. ...[more]
Kavel bestaande uit vier jassen en een broek, waaronder met zijde en fluweel. Ottomaans, 19/20e
Kavel bestaande uit vier jassen en een broek, waaronder met zijde en fluweel. Ottomaans, 19/20e eeuw. ...[more]
Een notenhouten staand horloge met 8-daags uurwerk met maan-en datumaanduiding. Gesigneerd Barant
Een stenen tuinbeeld van de Romeinse Venus met dolfijn van Praxiteles. Onduidelijk gesigneerd.
Een stenen tuinbeeld van de Romeinse Venus met dolfijn van Praxiteles. Onduidelijk gesigneerd. Frankrijk, eind 19e eeuw. H. 130 cm. ...[more]
Een houten 'tilt top table' met een gejapaniseerd decor van figuren in een pagode tuin. Engeland,
Een houten 'tilt top table' met een gejapaniseerd decor van figuren in een pagode tuin. Engeland, 19e eeuw. H. 73 cm. Diam. 65 cm. ...[more]
Set van twaalf zilveren messen met gegraveerde handgrepen. Holland, biedermeier, 19e eeuw. ...[more]
173-delig zilveren bestekcassette bestaande uit: 12 grote messen, 12 grote vorken, 12 grote lepels,
Zilveren koffieservies bestaande uit een koffiekan, melkkan, suikerpot, suikerlepel en dienblad.
Makelaarsstafje met inscriptie 'Anno.1820. Hendrik Willem Beindorff'. Beindorff (1783 Zevenhoven-
Zilveren geboortelepel met gevlochten steel en bekroning van vrede en hoop. Mt. Andries Vis,
Zilveren soeplepel met vergulde bak. Mt. Hourdoucq, Maastricht. Jl. 1786-1788. Gew ca. 260 gr. L.
Zilveren soeplepel met vergulde bak. Mt. Hourdoucq, Maastricht. Jl. 1786-1788. Gew ca. 260 gr. L. 40 cm. ...[more]
Zilveren soeplepel met vergulde bak. Mt. J. Mulkens, Maastricht. Jl. 1780-1782. Gew. ca. 240 gr. L.
Zilveren soeplepel met vergulde bak. Mt. J. Mulkens, Maastricht. Jl. 1780-1782. Gew. ca. 240 gr. L. 37 cm. ...[more]
Zilveren gordel met los schuifstuk. Mt. PF, holland, 18e eeuw. L. 83,5 cm. Tot. gew. ca. 137 gr.
Zilveren gordel met los schuifstuk. Mt. PF, holland, 18e eeuw. L. 83,5 cm. Tot. gew. ca. 137 gr. ...[more]
Rechthoekige zilveren theebus versierd met florale hoekmotieven en roset op de deksel. Bodem
Een paar zilveren kandelaars in de vorm van een zuil op vierkante voet, met parelrand en versierd
Stel zilveren balustervormige kandelaars met deels ingesnoerde stam. Mt. L'Herminotte, Maastricht.
Zilveren miniatuur van een romantisch paar met schommel. Mt. onduidelijk, Haarlem. 18e eeuw. H. 7,5
Zilveren miniatuur van een romantisch paar met schommel. Mt. onduidelijk, Haarlem. 18e eeuw. H. 7,5 cm. ...[more]
Zilveren olie- en azijnstel met strooier, versierd met parelrand staande op vier pootjes. Mt.
Gestoken houten kistje met zgn. kerbschnitt decor en zilveren monturen van latere datum. Friesland,
Gestoken houten kistje met zgn. kerbschnitt decor en zilveren monturen van latere datum. Friesland, 17e eeuw. Afm. 19 x 39 x 21,5 cm. ...[more]
Zilveren terrine met deksel op onderschotel, versierd met florale motieven en knop in de vorm van
Zilveren bekertje met florale versieringen, staande op drie bolpootjes. Resten van vergulding.
Stel grote zilveren Gaucho sporen met metalen zgn. zingend wiel. Mt. Hecho A. Mano, Chili, ca.
14-kt gouden herenpolshorloge van het merk Omega, model Seamaster de Ville. Witte wijzerplaat met
14-kt geel- en witgouden spang armband bezet met losse segmenten. Bezet met 13 smaragden en 168
Stel 14-kt gouden oorstekers, centraal bezet met een smaragd omringd door 28 diamanten. Tot. gew.
Stel 14-kt gouden oorstekers, centraal bezet met een smaragd omringd door 28 diamanten. Tot. gew. ca. 10,2 gr. ...[more]
18-kt gouden rozetring bezet met 37 smaragden. Maat 18-1/4 en 58. Tot. gew. ca. 8,2 gr. ...[more]
14-kt gouden rozetring bezet met 102 briljant geslepen diamanten, tot. ca. 6 ct. Maat 18 en 57.
14-kt gouden rozetring bezet met 102 briljant geslepen diamanten, tot. ca. 6 ct. Maat 18 en 57. Tot. gew. ca. 17.1 gr. ...[more]
14-kt gouden collier met hanger met parel. Art nouveau. Tot. gew. ca. 20,3 gr. ...[more]
Beneden wettelijk gehalte kruishanger bezet met ca. 88 diamanten. L. 8,5 cm. B. 5 cm. Met latere
98 item(s)/page