17 item(s)/page
Vier aardewerken schotels, w.o. twee met decor van harten. Twee gemerkt. Toegevoegd een gelobd
Een Delfts blauw aardewerk plaquette met decor van een lange lijs in een tuin. 18e eeuw. Afm. 29,5 x
Een Delfts blauw aardewerk plaquette met decor van een lange lijs in een tuin. 18e eeuw. Afm. 29,5 x 33,5 cm.
Stel Delfts blauw aardewerk tulpenvazen met floraal decor. Gemerkt. 18e eeuw. H. 20 cm.
Een Delfts blauw aardewerk plaquette met decor van lange lijs en zotje in een tuin. 18e eeuw. Afm.
Een Delfts blauw aardewerk plaquette met decor van lange lijs en zotje in een tuin. 18e eeuw. Afm. 31,5 x 31,5 cm.
Delfts blauw aardewerk balustervaas met later (19e eeuws) messing deksel, met chinoiserie decor
Een paar polychrome aardewerk sculpturen van rustende koeien. Delft of Makkum, 19e eeuw. L. ca. 9
Een paar polychrome aardewerk sculpturen van rustende koeien. Delft of Makkum, 19e eeuw. L. ca. 9 cm.
Delfts aardewerk natfruitschaal op drie gebogen pootjes met onderschotel met geschulpte rand en
Een Delfts aardewerk apothekerspot met koperen deksel, pot met decor van een door twee pauwen en
Een paar Delfts aardewerk siroopkannen met decor van een door twee pauwen en bloemenvaas bekroond
Delfts aardewerk olie- en azijnstel, bestaande uit een houder met greep en twee kannetjes, met
Twee Delfts wit aardewerk kommen, twee papkommen en een po. Niet gemerkt. Delft, 17e eeuw. Diam.
Twee Delfts wit aardewerk kommen, twee papkommen en een po. Niet gemerkt. Delft, 17e eeuw. Diam. 15,5 - 22,5 cm.
Vier Delfts wit aardewerk borden, een plooischotel en vier zalfpotten. Niet gemerkt. Delft, 17/18e
Vier Delfts wit aardewerk borden, een plooischotel en vier zalfpotten. Niet gemerkt. Delft, 17/18e eeuw. Diam. schotel 29 cm.
Platelen bekervaasje met polychroom 'Warboel' decor. Colenbrander, Ram Arnhem, ca. 1925. H. 12,5
Platelen bekervaasje met polychroom 'Warboel' decor. Colenbrander, Ram Arnhem, ca. 1925. H. 12,5 cm.
Platelen beker met polychroom 'Opgaand' decor. Colenbrander, Ram Arnhem, ca. 1925. H. 8 cm.
Platelen vaas met polychroom 'Lappen' decor. Colenbrander, Ram Arnhem, ca. 1921. H. 25,5 cm.
Platelen vaas met polychroom 'Wier' decor, model 19. Colenbrander, Ram Arnhem, ca. 1924. H. 25,5
Platelen vaas met polychroom 'Wier' decor, model 19. Colenbrander, Ram Arnhem, ca. 1924. H. 25,5 cm.
17 item(s)/page