3 item(s)
3 item(s)/page
Lot 193
18-kt witgouden damespolshorloge. Witte wijzerplaat met Arabische cijfers en streep indices.
Montblanc vulpen, Meisterstuck No. 94. Met 14-kt gouden nib en dop.
Lot 365
Renato Santarossa (1943-) 'Modulo', gesigneerd en gedateerd 1991, glazen lensvormige schaal. Diam.
Renato Santarossa (1943-) 'Modulo', gesigneerd en gedateerd 1991, glazen lensvormige schaal. Diam. 51 cm.
3 item(s)/page