16 item(s)/page
Eikenhouten sculptuur voorstellende de treurende Maria onder het kruis. Brabant, 15e eeuw. H. 41,5
Eikenhouten sculptuur voorstellende de treurende Maria onder het kruis. Brabant, 15e eeuw. H. 41,5 cm.
Een eikenhouten Corpus Christi. Zuidelijke Nederlanden, 17/18e eeuw. H. 109 cm.
Gestoken houten sculptuur van een vrouw met resten van polychromie. Vlaanderen, 16/17e eeuw. H. 68
Gestoken houten sculptuur van een vrouw met resten van polychromie. Vlaanderen, 16/17e eeuw. H. 68 cm.
Een albasten reliëf met decor van de graflegging. Gedeeltelijk met resten van vergulding en polychromie. Mechelen, 17e eeuw. Afm. 12,5 x 10 cm.
Hippolyte François Moreau (1832-1927) Een bronzen sculptuur van een musicerend meisje. Gesigneerd.
Hippolyte François Moreau (1832-1927) Een bronzen sculptuur van een musicerend meisje. Gesigneerd. H. 32 cm.
Bronzen penning met portret van J.A. Baron de Smeth, ontwerp Charlotte van Pallandt, gedateerd 1994.
Bronzen penning met portret van J.A. Baron de Smeth, ontwerp Charlotte van Pallandt, gedateerd 1994. Diam. 13 cm.
Bronzen sculptuur van een arbeider, met inscriptie 'par CH. Levy, Salon des Beaux-Arts'. Met
Bronzen sculptuur van een arbeider, met inscriptie 'par CH. Levy, Salon des Beaux-Arts'. Met bronsgietmerk LV déposé, genummerd 4458. H. 58 cm.
Bronzen beeldengroep van faun met putto, op groen marmeren sokkel. Gesigneerd Clodion. Frankrijk,
Bronzen beeldengroep van faun met putto, op groen marmeren sokkel. Gesigneerd Clodion. Frankrijk, 19e eeuw. H. 36 cm.
Bronzen sculptuur 'La défense du Drapeau'. Gesigneerd C. Anfrie. H. 50 cm.
Bronzen sculptuur 'Mercurius op boomstronk', gesigneerd Pierre Marius Montagne. H. 67 cm.
Bronzen sculptuur van een man met geit. Niet gesigneerd. H. 65 cm.
Hetty Heyster (1943), Bronzen sculptuur van een lepelaarjong. H. 20 cm.
Marie Wermuth (1958-) Bronzen sculptuur 'Witness 1', gemonogrammeerd M.W. Nummer 1/8, gedateerd
Marie Wermuth (1958-) Bronzen sculptuur 'Witness 2', gemonogrammeerd M.W. Nummer 2/8, gedateerd
Jan Cornelis Snoeck (1927-2018) Keramiek sculptuur van een kop met twee gezichten. H. ca. 45,5 cm.
Gino Vistosi (1925-1980) Glazen 'Ghost' lamp. Italië, jaren '60. H. ca. 39 cm.
16 item(s)/page