45 item(s)/page
Driedelig zilveren theeservies, bestaande uit een theepot met houten handgreep, melkkannetje en
Driedelig zilveren theeservies, bestaande uit een theepot met houten handgreep, melkkannetje en suikerpot. Holland, Jl. 1842. Tot. gew. ca. 1040 g.
Groot ovaal zilveren dienblad met rand van bladeren. Portugal, 20e eeuw. Gew. ca. 1317 g. L. 47,5
Groot ovaal zilveren dienblad met rand van bladeren. Portugal, 20e eeuw. Gew. ca. 1317 g. L. 47,5 cm.
Grote zilveren bouilloire, versierd met florale- en schelpmotieven. Italie, 20e eeuw. Tot. gew.
Grote zilveren bouilloire, versierd met florale- en schelpmotieven. Italie, 20e eeuw. Tot. gew. ca. 2900 g. H. 51 cm.
Zilveren trekpotje met houten handgreep, en met familiewapen in schild. Winkeliersmerk Bennewitz.
Zilveren trekpotje met houten handgreep, en met familiewapen in schild. Winkeliersmerk Bennewitz. Jl. 1846. H. 9 cm. Tot. gew. ca. 250 g.
Grote zilveren gelobde suikerpot met familiewapens. Knop bekroning als bloem. Frankrijk, 19e eeuw.
Grote zilveren gelobde suikerpot met familiewapens. Knop bekroning als bloem. Frankrijk, 19e eeuw. H. 15 cm. Tot. gew. ca. 639 g.
Zilveren roomkom met florale motieven en tulpen. Onduidelijk gekeurd, mogelijk 18e eeuw. H. 5 cm.
Opengewerkt zilveren comfoor met brander, met houten bolpootjes. Mt. Bennewitz & zonen. Jl. 1830. H.
Opengewerkt zilveren comfoor met brander, met houten bolpootjes. Mt. Bennewitz & zonen. Jl. 1830. H. 10,5 cm. Tot. gew. ca. 435 g. ...[more]
Grote zilveren koffiepot met ronde voet, houten handgreep. Mt. Carststent & Quillhorst, Amsterdam.
Grote ovale zilveren dienschotel met gekroond adelijk monogram. Oostenrijk. L. 47 cm. Gew. ca.
Grote ovale zilveren dienschotel met gekroond adelijk monogram. Oostenrijk. L. 47 cm. Gew. ca. 1312 g.
Grote gebombeerde theepot met tuit in de vorm van een drakenkop, bloem als knopversieringen houten
Zilveren Empire koffiekan met houten handgreep. Frankrijk 1819-1838. H. 17 cm. Tot. gew. ca. 381 g.
Stel zilveren kandelabers op vierkante voet, versierd met guirlandes en parelranden. Verm. Duitsland, 20e eeuw. Tot. gew. ca. 3,5 kg. H. 43 cm.
Groot zilveren vierkant cabaret staande op vier pootjes. Mt. Coenraad Kebers, Maastricht. Jl.1786-
Groot zilveren vierkant cabaret staande op vier pootjes. Mt. Coenraad Kebers, Maastricht. Jl.1786-1788. L. 32 cm. Gew. ca. 970 gr.
Stel zilveren kandelaars, vierkant model met deels ingesnoerde stam. Mt. Palm, Roermond, ca. 1700.
Een zilveren soeplepel, met aan de achterkant wapen van de familie van Slype. Mt. L'Herminotte,
Een zilveren soeplepel, met aan de achterkant wapen van de familie van Slype. Mt. L'Herminotte, Maastricht. Jl. 1772-1774. Gew. 270 gr.
Zilveren cilindrische avondmaals beker met taps uitlopende rand. Ronde gegoten voet waarboven een
Ronde zilveren tabakspot, Lodewijk XVI op vier poten. Buik versierd met vier guirlandes met een
Filigrain zilveren theekist met schuifdeksel, staande op vier pootjes. Ongekeurd, ca. 1800. Afm.
Filigrain zilveren theekist met schuifdeksel, staande op vier pootjes. Ongekeurd, ca. 1800. Afm. 12 x 8,5 x 11,5 cm.
Stel zilveren koektrommels (rond en rechthoekig) beide met graveringsrand op het deksel en een
Zilveren miniatuur bekertje, met zes-lobbige voet en steel in de vorm van drie griffioenen. Cuppa
Zilveren kurkentrekker, geribd model. Mt. onduidelijk, 19e eeuw. Tot. gew. ca. 16 g. L. 8,5 cm.
Zilveren dekselpot met twee handgrepen, versierd met acanthusbladeren. Mt. James Garrard, London.
Ovaal zilveren dienblad met opengewerkte zijkant, versierd met parelrand. Mt. Diederik Wilhelm
Een ovaal zilveren melkkan, versierd met parelranden. Mt. Pierre Hyacinth Laruelle, Amsterdam. Jl.
Een ovaal zilveren melkkan, versierd met parelranden. Mt. Pierre Hyacinth Laruelle, Amsterdam. Jl. 1803. Gew. 140 g. H. 14,5 cm.
Groot vierkant zilveren cabaret met randversiering van acanthusbladeren. Mt. Onduidelijk. Winkeliers
Spiegel met zilveren lijst. Rusland, Moskou, 1815. Afm. 31,5 x 25,5 cm.
Zilveren geboortelepel met bekroning van de wijsheid. Achterkant lepel met inscripties o.a. 1753,
Zilveren ovale brandewijnkom, versierd met floraal relief decor, en platte handgrepen. Mt. Obbe
Zilveren miniatuur olie-en azijnstel. Mt. Arnoldus van Geffen, Amsterdam. Jl. 1742. H. 4 cm.
Zilveren miniatuur olie-en azijnstel. Mt. Arnoldus van Geffen, Amsterdam. Jl. 1742. H. 4 cm. Provenance: Dhr. J. de Bree (1916 - 1996).
Zilveren kandijtafeltje met reliëfdecor van engelhoofdjes en florale motieven. Staande op driepoot
Zilveren lodereindoosje in de vorm van een mand, deksel versierd met fruit. Mt. Dirk Hendrik
Driehoekig zilveren lodereindoosje met op het deksel een figuur met dieren en huis, zijkanten met
Zilveren miniatuur groente emmer. Mt. Frederik van Strant, Amsterdam. Begin, 18e eeuw. H. 6,5 cm.
Zilveren miniatuur groente emmer. Mt. Frederik van Strant, Amsterdam. Begin, 18e eeuw. H. 6,5 cm. Provenance: Dhr. J. de Bree (1916 - 1996).
Zilveren miniatuur schommelwieg met 'gevlochten' zijkanten. Mt. Arnoldus van Geffen, Amsterdam.
Zilveren miniatuur schommelwieg met 'gevlochten' zijkanten. Mt. Arnoldus van Geffen, Amsterdam. 1728-1769. Gew. ca. 45 g. L. 7 cm. H. 5 cm.
Zilveren miniatuur inktstel, met twee losse potjes. Handgreep in takvorm. Mt. Jan Bonket, Amsterdam.
Zilveren miniatuur schooltas, handgreep in gotisch motief. Schuifdeksel versierd met een liggend
Zilveren miniatuur ketel, aanzetten handgreep versierd met maskers. Ongekeurd, 18e eeuw. H. 4,5
Zilveren miniatuur ketel, aanzetten handgreep versierd met maskers. Ongekeurd, 18e eeuw. H. 4,5 cm. Provenance: Dhr. J. de Bree (1916 - 1996).
Zilveren miniatuur brandewijnkom. Mt. zes-puntige ster. 18e eeuw. H. 2 cm. Provenance: Dhr. J. de
Zilveren miniatuur brandewijnkom. Mt. zes-puntige ster. 18e eeuw. H. 2 cm. Provenance: Dhr. J. de Bree (1916 - 1996).
Een zilveren rechthoekige breipenhouder, versierd met floraal reliëf en gravédecor. Amsterdam, 18e
Een zilveren rechthoekige breipenhouder, versierd met floraal reliëf en gravédecor. Amsterdam, 18e eeuw. L. 18 cm.
Stel zilveren broekstukken, Walcheren. 19e eeuw. Diam. 9,5 cm.
Zilveren broekstukken met decor van Salomons oordeel. Zuid-Beveland, 19e eeuw. Diam. 5,5 cm.
45 item(s)/page