8 item(s)/page
Een ijzeren dolk met inscriptie Maria en Inri. De greep omwikkeld met koperdraad. Mogelijk Frankrijk/Spanje, 16e eeuw. L. 27 cm.
Een ijzeren ponjaard met ajour bloemdecor. West Europa, 17e eeuw. L. 51 cm.
Een merklap met decor van o.a. initialen MBVGBY AD VROE en verm. Huize 's Hertogenbosch te Middelburg. Anno 1796. Afm. ca. 65 x 65 cm.
Gestoken houten mes met decor 'Anno 1879' en een zieltje in de vorm van een klomp, in lederen
Een houten paardenmes, gedecoreerd met een vogeltje, handlandbouwwerktuigen en een bekroning van
Omgeving Pieter Puijpe. Een gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met gereedschap en een bekroning
Toegeschreven aan Willem Krijger (1895-1982). Een gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met
8 item(s)/page