17 item(s)/page
Een blauw wit aardewerken tabakspot 'Rappe Oranje' met koperen deksel, met decor van pijprokers.
Een blauw wit aardewerken tabakspot 'Rappe Oranje' met koperen deksel, met decor van pijprokers. Gemerkt 'v. Beek'. Delft, 18e eeuw. H. 37 cm.
Een blauw wit Delfts aardewerken schotel met chinoiserie decor. Gemerkt 'De Porseleinen Bijl'.
Een blauw wit Delfts aardewerken schotel met chinoiserie decor. Gemerkt 'De Porseleinen Bijl'. Delft, 18e eeuw. L. 33,5 cm.
Een blauw wit porseleinen bidet met floraal decor. Ongemerkt. Frankrijk, Rouen, 19e eeuw. L. 44 cm.
Een stel blauw wit aardewerken tabakspotten met koperen deksels, 'St Domingo' en 'St Omer'. Gemerkt.
Een stel blauw wit aardewerken tabakspotten met koperen deksels, 'St Domingo' en 'St Omer'. Gemerkt. Delft, 18e eeuw. H. 38 cm.
Serie van zes tegels met blauw decor van personages en hoekmotief met eikenblad. Holland, 17e
Serie van zes tegels met blauw decor van personages en hoekmotief met eikenblad. Holland, 17e eeuw. Afm. 13 x 13 cm.
Diverse aardewerken objecten, w.o. twee papkommen, een bord, kom en plooischotel. Delft, 17e eeuw.
Diverse aardewerken objecten, w.o. twee papkommen, een bord, kom en plooischotel. Delft, 17e eeuw. Diam. 11,5 - 29 cm.
Diverse aardewerken objecten, w.o. twee papkommen, een bord, kom en plooischotel. Delft, 17e eeuw. Diam. 12,5 - 22 cm.
Een Delfts witte blaker. 17e eeuw. H. 18,5 cm.
Een terracotta bakje met greep in de vorm van twee kameleons. Ongemerkt. Mogelijk Joseph Mendes da
Een terracotta bakje met greep in de vorm van twee kameleons. Ongemerkt. Mogelijk Joseph Mendes da Costa (1864-1939). H. 8,5 cm.
Een platelen schaaltje met polychroom 'Korrels' decor. Toegevoegd plateel bakje met polychroom '
Een platelen penseelvaas met polychroom decor. Theo Colenbrander, 1887. Rozenburg, Den Haag. H. 42
Een platelen penseelvaas met polychroom decor. Theo Colenbrander, 1887. Rozenburg, Den Haag. H. 42 cm.
Een platelen dekselvaasje met polychroom 'Goudleer' decor. Theo Colenbrander, Rozenburg, Den Haag.
Een platelen dekselvaasje met polychroom 'Goudleer' decor. Theo Colenbrander, Rozenburg, Den Haag. H. 25,5 cm.
Een platelen kan met polychroom decor. Rozenburg, Den Haag, ca. 1900. H. 24,5 cm.
Een polychroom platelen vaas. Gemerkt Rozenburg, Den Haag. Gemerkt 'ruitje'. Ontwerp door D.P.J.
Een paar polychrome platelen vazen, met decor van bloemen en vogels. Gemerkt. Zuid-Holland, Gouda.
Een paar polychrome platelen vazen, met decor van bloemen en vogels. Gemerkt. Zuid-Holland, Gouda. H. 42 cm.
Een polychroom platelen bord met decor 'Oost West Thuis Best'. Gemerkt Pottery Rembrandt. Holland,
Een polychroom platelen bord met decor 'Oost West Thuis Best'. Gemerkt Pottery Rembrandt. Holland, Nijmegen. Diam. 28,5 cm.
Een polychroom platelen bord met decor 'Eigen haard goud waard'. Gemerkt Pottery Rembrandt. Holland,
Een polychroom platelen bord met decor 'Eigen haard goud waard'. Gemerkt Pottery Rembrandt. Holland, Nijmegen. Diam. 28,5 cm.
17 item(s)/page