51 item(s)/page
Een beschilderd houten offerblok met ijzeren beslag. Frankrijk, 18e eeuw. Afm. 18 x 17 x 25,5 cm.
Een bronzen geribde vijzel. Spanje, 16e eeuw. H. 8 cm. Diam. 10 cm.
Een bronzen vijzel met decor van cherubijntjes en randtekst 'Arnoldus Wulf 1635'. Holland. H. 14,5
Een bronzen vijzel met decor van cherubijntjes en randtekst 'Arnoldus Wulf 1635'. Holland. H. 14,5 cm. Diam. 15,5 cm.
Een bronzen vijzel met een vierkant oor. Duitsland, 16e eeuw. H. 16 cm.
Een smeedijzeren kandelaar. 16e/17e eeuw. H. 135 cm.
Een tweearmige smeedijzeren kaarsenhouder. West Europa, 17e eeuw. H. 150 cm.
Een houten kistje met koperen beslag. Spanje, 17e eeuw. Afm. 15 x 23 cm.
Een houten kistje met gestoken panelen. Italië, ca. 1500. Afm. 14 x 29,5 x 14 cm.
Met marqueterie ingelegd houten kistje. Duitsland, 17e eeuw. Afm. 12,5 x 22 x 12,5 cm.
Een stenen vijzel. West Europa, 16e eeuw. H. 10 cm.
Een messing schijfkandelaar. Holland, 17e eeuw. H. 23,5 cm.
Een messing kandelaar. Neurenberg, ca. 1600. H. 14,5 cm.
Een messing kraagkandelaar. Holland, 16e eeuw. H. 20 cm.
Een bronzen wierookschuitje. Holland, ca. 1700. H. 10 cm.
Een koperen doopschotel met Gotische tekst. Neurenberg, 16e eeuw. Diam. 42 cm.
Emile Louis Picault (1833-1915) Een bronzen neogotische schotel op vier poten, met neoklassiek
Emile Louis Picault (1833-1915) Een bronzen neogotische schotel op vier poten, met neoklassiek decor. Frankrijk. Diam. 33,5 cm.
Emile Louis Picault (1833-1915) Een bronzen neogotische schotel, met neoklassiek decor. Frankrijk.
Emile Louis Picault (1833-1915) Een bronzen neogotische schotel, met neoklassiek decor. Frankrijk. Diam. 54 cm.
Een aardewerken majolica goudlusterschotel met Moresque floraal decor. Spanje, Valencia, Manises,
Een aardewerken majolica goudlusterschotel met Moresque floraal decor. Spanje, Valencia, Manises, 19e eeuw. Diam. 31 cm.
Een rechthoekige satijnhouten theedoos met twee bussen, een mengkom, twaalf zilveren lepeltjes en
Een rechthoekige rozenhouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1820. Afm. 35,
Een rechthoekige rozenhouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1820. Afm. 35,5 x 17 x 16,5 cm.
Zes diverse koperen, eiken-, rozen-, satijn- en mahoniehouten theedozen. Engeland, ca. 1800 - 1900.
Een pagode-vormige rozenhouten theedoos met twee bussen, een mengkom en koperen pootjes en hengsels.
Een pagode-vormige rozenhouten theedoos met twee bussen, een mengkom en koperen pootjes en hengsels. Engeland, ca. 1820. Afm. 31 x 15,5 x 18 cm.
Een pagode-vormige mahoniehouten theedoos met twee bussen en een blauwe glazen mengkom. Engeland,
Een pagode-vormige mahoniehouten theedoos met twee bussen en een blauwe glazen mengkom. Engeland, ca. 1820. Afm. 39 x 23,5 x 25 cm.
Een rechthoekige mahoniehouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1800. Afm.
Een rechthoekige mahoniehouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1800. Afm. 33 x 16,5 x 17 cm.
Een rechthoekige schildpad theedoos met twee compartimenten met deksels. Engeland, ca. 1810. Afm. 20
Een rechthoekige schildpad theedoos met twee compartimenten met deksels. Engeland, ca. 1810. Afm. 20 x 11,5 x 14 cm.
Een rechthoekige mahoniehouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1790. Afm.
Een rechthoekige mahoniehouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1790. Afm. 29 x 13,5 x 14,5 cm.
Een rechthoekige satijnhouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1800. Afm. 30,5
Een rechthoekige satijnhouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1800. Afm. 30,5 x 15 x 14,5 cm.
Vijf diverse mahonie-, satijn- en rozenhouten theedozen. Engeland, ca. 1790 - 1820. L. 10 - 18,5
Vijf diverse mahonie-, satijn- en rozenhouten theedozen. Engeland, ca. 1790 - 1820. L. 10 - 18,5 cm.
Een palissander fineer op eikenhouten theekist op messing gewelfde poten, met verscholen lade met
Een rechthoekige schildpad theedoos met twee compartimenten met deksels. Engeland, ca. 1790. Afm.
Een rechthoekige schildpad theedoos met twee compartimenten met deksels. Engeland, ca. 1790. Afm. 18,5 x 10 x 11 cm.
Een rechthoekige satijnhouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1790. Afm. 30,5
Een rechthoekige satijnhouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1790. Afm. 30,5 x 15 x 15 cm.
Een rechthoekige schildpad theedoos met twee compartimenten met deksels. Engeland, ca. 1810. Afm. 20 x 12 x 14,5 cm.
Een lederen brandweeremmer met decor van een wapenschild. Engeland, 18e eeuw. H. 28,5 cm. Diam. 27
Een lederen brandweeremmer met decor van een wapenschild. Engeland, 18e eeuw. H. 28,5 cm. Diam. 27 cm.
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Verblifa blikje naar ontwerp van M.C. Escher, een jubileum
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met gereedschap en een bekroning van uit een mand etende
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met getuigde paarden, initialen JM en datering 1887 (
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met initialen J. Meyer, gedateerd 1871 en een bekroning
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met een landarbeider en een bekroning van uit een mand
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met een landarbeider en een bekroning van uit een mand etende paarden. Zeeland, 19e eeuw. L. 31,5 cm.
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met een landarbeider en een bekroning van uit een mand etende paarden. Zeeland, 19e eeuw. L. 33,5 cm.
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met een ruiter en een bekroning van uit een mand etende
Mahoniehouten bakbarometer met classicistisch vaasje. Gesigneerd B. Valegia, Middelburg. Lodewijk
Mahoniehouten bakbarometer met classicistisch vaasje. Gesigneerd B. Valegia, Middelburg. Lodewijk XVI, ca. 1790. H. 127 cm.
Een loden blokgewicht met een rudimentair reliëf van het stadswapen van Goes. Met ijkteken.
Een loden blokgewicht met een rudimentair reliëf van het stadswapen van Goes. Met ijkteken. Bodemvondst, Zuid-Beveland, 17e eeuw. Diam. 3,5 cm.
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met een landarbeider, vogels en een bekroning van uit een
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met een landarbeider, vogels en een bekroning van uit een mand etende paarden. Zeeland, 19e eeuw. L. 26 cm.
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met vogels, bloemen en een bekroning van uit een mand etende
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met vogels, bloemen en een bekroning van uit een mand etende paarden. Gedateerd 1872. Zeeland. L. 35,5 cm.
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met jagers met honden en een bekroning van uit een mand
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met jagers met honden en een bekroning van uit een mand etende paarden. Zeeland, 19e eeuw. L. 31,5 cm.
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met bloemen, een ruiter en een bekroning van uit een mand
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met een bloem en landarbeider, gedateerd 1876 en een
Een stel tinnen broekstukken. Toegevoegd een stel palmhouten broekstukken. Zeeland, 19e eeuw.
Een stel tinnen broekstukken. Toegevoegd een stel palmhouten broekstukken. Zeeland, 19e eeuw. Diam. 5,5 cm.
Een houten paardenmes, gedecoreerd met een zonnebloem, paard voor koets en een bekroning van twee
Een houten paardenmes, gedecoreerd met een paard voor een koets en een bekroning van een paard
51 item(s)/page