12 item(s)/page
Een bronzen en houten pendule, met aan weerszijden een herder en herderin. Engeland, 19e eeuw. H. 31
Een bronzen en houten pendule, met aan weerszijden een herder en herderin. Engeland, 19e eeuw. H. 31 cm.
18-kt gouden damespolshorloge van het merk Ebel, model Beluga (Tonneau uitvoering). Parelmoeren
Zilveren zakhorloge met zilveren buitenkast met bijbelse voorstelling. Witte wijzerplaat met
18-kt gouden damesremontoir. Witte wijzerplaat met Arabische cijfers, sec. op 6 uur. Handopwind
Gouden en metalen herenpolshorloge van het merk Omega, model Speedmaster. Witte wijzerplaat met
18-kt gouden heren vestzakhorloge met repetitie. Witte wijzerplaat met Arabische cijfers, sec. op
18-kt gouden heren vestzakhorloge met repetitie. Witte wijzerplaat met Arabische cijfers, sec. op 6 uur. Handopwind uurwerk. Tot. gew. ca. 149 g.
14-kt gouden damespolshorloge van het merk Bouchard, gele wijzerplaat zonder indices, quartz
14-kt gouden damespolshorloge van het merk Bouchard, gele wijzerplaat zonder indices, quartz uurwerk. Bezet met 64 diamanten. Tot. gew. ca. 36,9 g.
Verguld metalen bureau/tafel klokje van Cartier. Quartz uurwerk. Witte wijzerplaat met Romeinse
14-kt gouden damespolshorloge van het merk Bouchard, goudkleurige wijzerplaat zonder indices. Quartz
18-kt witgouden damespolshorloge van het merk Omega, zilveren wijzerplaat met streepindices.
14-kt gouden damespolshorloge van het merk Bouchard, gele wijzerplaat met streepindices, quartz
12 item(s)/page