115 item(s)/page
Mecislas de Rakowsky (1882-1947) 'Brusselse grote markt', gesigneerd en gedateerd 1925 r.o., doek.
Mecislas de Rakowsky (1882-1947) 'Brusselse grote markt', gesigneerd en gedateerd 1925 r.o., doek. Afm. 60 x 50,5 cm.
Stien Eelsingh (1903-1964) 'Vrouw met paard', gesigneerd r.o., gemengde techniek. Afm. 63 x 48 cm.
Mecislas de Rakowsky (1882-1947) 'Zicht op Belfort te Brugge', gesigneerd en gedateerd 1925 l.o.,
Mecislas de Rakowsky (1882-1947) 'Zicht op Belfort te Brugge', gesigneerd en gedateerd 1925 l.o., doek. Afm. 75 x 50 cm.
Willem van den Berg (1886-1970) 'De zilverreiger', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 128 x 93 cm.
V. Jansens (19e eeuw), 'Jonge vrouw in interieur', gesigneerd r.o., doek. Afm. 35 x 28 cm.
Hollandse School (19e eeuw) 'Oud Hollandse vrijage', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 22 x 17,5 cm.
Charles Joseph Grips (1825-1920) 'Het naaistertje', gesigneerd en gedateerd '64 r.o., paneel. Afm.
Charles Joseph Grips (1825-1920) 'Het naaistertje', gesigneerd en gedateerd '64 r.o., paneel. Afm. 23 x 17,5 cm.
Frederik Willem Estoppeij (1821-1897) 'Gezicht op Haarlem', gesigneerd r.o., paneel. Verso: met
Willem Hendrik Eickelberg (1845-1920) 'Sorteren van de vis te Katwijk', gesigneerd l.o., doek.
Willem Hendrik Eickelberg (1845-1920) 'Sorteren van de vis te Katwijk', gesigneerd l.o., doek. Afm. 73,5 x 60 cm.
Oene Romkes de Jongh (1812-1896) 'Stadsgezicht in de winter', gesigneerd l.o., doek. Afm. 66,5 x
Bartholomeus Johannes van Hove (1790-1880) 'IJsgezicht', gesigneerd l.o., aquarel. Afm. 31,5 x 28,
Bartholomeus Johannes van Hove (1790-1880) 'IJsgezicht', gesigneerd l.o., aquarel. Afm. 31,5 x 28,5 cm.
Cornelis le Mair (1944-) 'Bloemstilleven', gesigneerd l.o., doek. Afm. 57 x 45,5 cm.
William Gowe Ferguson (1632-1695), Toegeschreven aan, 'Stilleven met dode vogels', gesigneerd Weenix
William Gowe Ferguson (1632-1695), Toegeschreven aan, 'Stilleven met dode vogels', gesigneerd Weenix m.o., doek. Afm. 67,5 x 55 cm.
Théophile Emmanuel Duverger (1821-1901) 'Interieur met meisje met spinnewiel', gesigneerd l.o.,
Théophile Emmanuel Duverger (1821-1901) 'Interieur met meisje met spinnewiel', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 40 x 33,5 cm.
Europese School (19e eeuw) Pendanten, 'Dode vogels' en 'Jachtscène', één gesigneerd W. van der
Sientje Mesdag van Houten (1834-1909) 'Bloemstilleven', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 42,5 x 37,5
Sientje Mesdag van Houten (1834-1909) 'Bloemstilleven', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 42,5 x 37,5 cm.
Lucie van Dam van Isselt (1871-1949) 'Stilleven zinnia's in witte vaas', gesigneerd l.o., paneel.
H.M. Gabriel (19e / 20e eeuw) 'Bloemenverkoopster op de kade', gesigneerd r.o., doek. Afm. 69 x 55,5
H.M. Gabriel (19e / 20e eeuw) 'Bloemenverkoopster op de kade', gesigneerd r.o., doek. Afm. 69 x 55,5 cm.
James William (Jim) Frater (1887-1969) 'Bloemstilleven', niet gesigneerd, doek. Afm. 53 x 41,5 cm.
Charles Kvapil (1884-1957) 'Pijprokende herder', gesigneerd r.b., paneel. Afm. 21 x 15,5 cm.
Jan Sierhuis (1928-) Een achterglasschildering, met compositie. Gesigneerd en gedateerd '96 l.o.
Jan Sierhuis (1928-) Een achterglasschildering, met compositie. Gesigneerd en gedateerd '96 l.o. Afm. 60,5 x 50 cm.
Herman Brood (1946-2001) 'Queen', gesigneerd m.l., verso 'Compositie', doek. Afm. 75 x 50 cm.
Vlaamse School (19e eeuw) 'Madonna met kind', niet gesigneerd, schildering op koper. Naar 16e-
Europese School (18e eeuw) 'Hemelvaart', niet gesigneerd, doek. Afm. 153 x 110 cm. Provenance: privé
Europese School (18e eeuw) 'Hemelvaart', niet gesigneerd, doek. Afm. 153 x 110 cm. Provenance: privé collectie, Spanje.
Antwerpse School (17e eeuw) Mogelijk omgeving Gaspar Pieter Verbruggen, 'Madonna in bloemenkrans',
Prosper Ferey Pendanten, 'Herder' en 'Herderin', één gesigneerd en gedateerd 1811, doek. Afm. ca. 55
Prosper Ferey Pendanten, 'Herder' en 'Herderin', één gesigneerd en gedateerd 1811, doek. Afm. ca. 55 x 69 cm.
'Man met bontkraag', niet gesigneerd, portretminiatuur op geëboniseerd houten medaillon. Vlaanderen,
'Man met bontkraag', niet gesigneerd, portretminiatuur op geëboniseerd houten medaillon. Vlaanderen, 17e eeuw. Diam. 9 cm.
Jan Toorop (1858-1928) 'Portret van een vrouw', gesigneerd en gedateerd 1915 r.b., contétekening.
Jan Toorop (1858-1928) 'Portret van een vrouw', gesigneerd en gedateerd 1915 r.b., contétekening. Afm. 16 x 12 cm.
Een achterglasschildering, met voorstelling van Santa Catalina. In originele lijst. Spanje, Segoria,
Een achterglasschildering op spiegelglas, met voorstelling van Christusfiguur en Romeinse soldaten
Twee achterglasschilderingen, met voorstelling van 1) Heilig Hart Maria. Tsjechië, begin 19e eeuw.
Een paar achterglasschilderingen, pendanten, met voorstelling van een 1) man met een roofvogel. 2)
Een achterglasschildering, met voorstelling van een reiziger te paard aan het veer. Duitsland,
Kavel bestaande uit vier achterglasschilderingen, met voorstelling van 1) St. Nicolaas. Zuid-
Een paar achterglasschilderingen, met voorstelling van 1) elegant gezelschap bij een tuinhek, voor
Een achterglasschildering, met voorstelling van een landschap met ruiter te paard en vijf figuren.
Een achterglasschildering, met voorstelling van een romantisch koppel aan een bron. Frankrijk, 18e
Een achterglasschildering, met voorstelling van een marskramer aan het raam. Duitsland, Augsburg,
Europese School (17e/18e eeuw) 'Mozes en de dochter van de farao aan de Nijl', niet gesigneerd,
Europese School (17e/18e eeuw) 'Mozes en de dochter van de farao aan de Nijl', niet gesigneerd, doek. Afm. 56,5 x 82 cm.
Europese School (18e eeuw) 'Rechtspraak', niet gesigneerd, paneel. Afm. 48,5 x 65 cm. In faux
Europese School (18e eeuw) 'Rechtspraak', niet gesigneerd, paneel. Afm. 48,5 x 65 cm. In faux schildpad en geëboniseerde lijst.
Martin Roestenburg (1909-1966) 'Interieur', gesigneerd r.o., doek. Afm. 60 x 80 cm.
Zuidelijke Nederlanden (17e eeuw) 'De roeping van Mattheüs in het tolhuis', niet gesigneerd, doek.
Désiré Donny (1798-1861) 'Schepen op het strand', gesigneerd en gedateerd '52 l.o., paneel. Afm.
Désiré Donny (1798-1861) 'Schepen op het strand', gesigneerd en gedateerd '52 l.o., paneel. Afm. 26 x 36 cm.
Jacob Jan Coenraad Spohler (1837-1922) 'Vue Hollande', gesigneerd r.o., doek. Afm. 65 x 93 cm.
Martinus Schouman (1770-1848) 'Schepen in de stormbranding', gesigneerd r.o., doek. Afm. 71 x 93
Martinus Schouman (1770-1848) 'Schepen in de stormbranding', gesigneerd r.o., doek. Afm. 71 x 93 cm.
Ed Stoffels (19e / 20e eeuw) 'Gezicht op de Leuvehaven te Rotterdam', gesigneerd r.o., paneel.
Ed Stoffels (19e / 20e eeuw) 'Gezicht op de Leuvehaven te Rotterdam', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 40 x 60 cm.
Dirk Verheul jr. (1864-1949) 'Stadsgezicht', gesigneerd en gedateerd 1917 r.o., aquarel. Afm. 12 x
Dirk Verheul jr. (1864-1949) 'Stadsgezicht', gesigneerd en gedateerd 1917 r.o., aquarel. Afm. 12 x 18 cm.
Anton Doll (1826-1887) 'Wintergezicht', gesigneerd l.o., doek. Afm. 60,5 x 92 cm.
Adrianus Johannus Groenewegen (1874-1963) 'Koeien in de wei', gesigneerd r.o., aquarel. Afm. 29 x 39
Adrianus Johannus Groenewegen (1874-1963) 'Koeien in de wei', gesigneerd r.o., aquarel. Afm. 29 x 39 cm.
Julius Jacobus van de Sande Bakhuyzen (1835-1925) 'Rivierlandschap', gesigneerd r.o., paneel. Afm.
Julius Jacobus van de Sande Bakhuyzen (1835-1925) 'Rivierlandschap', gesigneerd r.o., paneel. Afm. ca. 18 x 25 cm.
Victor Bauffe (1849-1921) 'Boerderij aan het water', gesigneerd l.o., aquarel. Afm. 35 x 53 cm.
Alexander F. van Noort (1953-) 'Zonnige zomerdag te Zandvoort', gesigneerd r.o., doek. Afm. 80 x 100
Alexander F. van Noort (1953-) 'Zonnige zomerdag te Zandvoort', gesigneerd r.o., doek. Afm. 80 x 100 cm.
Alexander F. van Noort (1953-) 'Zonnige zomerdag te Zandvoort', gesigneerd r.o., doek. Afm. 50 x
Alexander F. van Noort (1953-) 'Zonnige zomerdag te Zandvoort', gesigneerd r.o., doek. Afm. 50 x 70 cm.
Jan Strube (1892-1985) 'Het Markdal te Breda in de winter', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 70 x 102
Jan Strube (1892-1985) 'Het Markdal te Breda in de winter', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 70 x 102 cm.
Louis van Engelen (1856-1940) 'Un coin de la Briqueterie à Boom', gesigneerd en gedateerd 1923 r.o.,
Louis van Engelen (1856-1940) 'Un coin de la Briqueterie à Boom', gesigneerd en gedateerd 1923 r.o., board. Afm. 22,5 x 30,5 cm.
Louis van Engelen (1856-1940) 'Un coin de Brédene près d'Ostende', gesigneerd r.o., doek. Afm. 28
Louis van Engelen (1856-1940) 'Un coin de Brédene près d'Ostende', gesigneerd r.o., doek. Afm. 28 x 43 cm.
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) 'Ophaalbrug met bootje en figuren', gesigneerd r.o., doek.
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) 'Ophaalbrug met bootje en figuren', gesigneerd r.o., doek. Afm. 49 x 59 cm.
Martin Roestenburg (1909-1966) 'Heidelandschap', gesigneerd r.o., doek. Afm. 60 x 70 cm.
115 item(s)/page