40 item(s)/page
Een vuurverguld koperen doosje, met reliëfdecor van een mythologische scène. Holland, 18e eeuw. Afm.
Een vuurverguld koperen doosje, met reliëfdecor van een mythologische scène. Holland, 18e eeuw. Afm. 4,5 x 3,5 x 1,5 cm.
Stel octagonale zilveren kandelaars. Mt. FN onder kroon. Zuidelijke Nederlanden, 18e eeuw. H. 20 cm.
Stel octagonale zilveren kandelaars. Mt. FN onder kroon. Zuidelijke Nederlanden, 18e eeuw. H. 20 cm. Tot. gew. ca. 710 g.
Stel zilveren kandelaars met scrollmotieven. Mt. VD, Mechelen. Jl. 1774 en 1792. H. 25 cm. Tot. gew.
Stel zilveren kandelaars met scrollmotieven. Mt. VD, Mechelen. Jl. 1774 en 1792. H. 25 cm. Tot. gew. ca. 570 g.
Stel zilveren reiskandelaars, met deels uitschuifbare stam. Deels gelobd. Mt. John Roberts & Co.
Zilveren ovale schildpad tabaksdoos met zilveren monturen. Mogelijk Frankrijk, 18e eeuw. L. 16,5
Zilveren ovale schildpad tabaksdoos met zilveren monturen. Mogelijk Frankrijk, 18e eeuw. L. 16,5 cm.
Zilveren schenkkan met houten handvat. Vierkante voet, onderkant buik versierd met acanthusbladeren.
Groot zilveren miniatuur van een motor 'Triumph' met rubberen banden. Mt. Medusa.oro. Italië, 20e
Groot zilveren miniatuur van een motor 'Triumph' met rubberen banden. Mt. Medusa.oro. Italië, 20e eeuw. Tot. gew. ca. 755 g. L. 25 cm. H. 14,5 cm.
Een gelobde zilveren tazza met reliëfdecor van bloemen en in het midden een gegraveerd heraldisch
Het Nieuwe Testament, 1876. Met 20-kt gouden monturen en sloten. Mt. VC, Delft, 1809. Afm. 15,5 x 10
Het Nieuwe Testament, 1876. Met 20-kt gouden monturen en sloten. Mt. VC, Delft, 1809. Afm. 15,5 x 10 cm.
Twee sets van 12 zilveren couverts in eikenhouten bestekkist met zilveren plaat met gegraveerd wapen
Zilveren spitsovale soeplepel. Mt. Onduidelijk, Amsterdam. Jl. 1809. Gew. ca. 211 g. L. 33 cm.
Kavel divers zilver, bestaande uit breipendop, broche, twee gespen, twee vingerhoeden, pijpje met
Vijf zilveren pijpenwroeters, 1) ruiter te paard, 2) driemaster, 3) timmermansgereedschap, 4)
Schildpad doos met theegarnituur. De doos met glazen deksel en staande op bolpootjes. Inhoud: 12
Vierdelig zilveren koffie- en theeservies met houten handgrepen, in Empire stijl. 19e/20e eeuw. Tot.
Vierdelig zilveren koffie- en theeservies met houten handgrepen, in Empire stijl. 19e/20e eeuw. Tot. gew. ca. 1990 g. H. 16 - 25 cm.
Rechthoekig zilveren dienblad met randversiering van acanthusbladeren. Empire stijl, 19e/20e eeuw.
Rechthoekig zilveren dienblad met randversiering van acanthusbladeren. Empire stijl, 19e/20e eeuw. Gew. ca. 1260 g. Afm. 32 x 42 cm.
Zilveren visschep, bak versierd met florale decoratie. Mt. Gregorius van der Toorn, Den Haag, Jl.
Zilveren visschep, bak versierd met florale decoratie. Mt. Gregorius van der Toorn, Den Haag, Jl. 1759. L. 30,5 cm. ca. 148 g.
Djokja zilveren tazza met deels opengewerkte rand en versierd in reliëf met florale motieven. Ca.
Djokja zilveren tazza met deels opengewerkte rand en versierd in reliëf met florale motieven. Ca. 1900. Gew. ca. 711 g. Diam. 29 cm. H. 10,5 cm.
Makelaarsstafje met inscriptie 'Anno 1821, Jan Jansen'. Mt. Abraham Bout, werkzaam 1819-1849,
Makelaarsstafje met inscriptie 'Anno 1821, Jan Jansen'. Mt. Abraham Bout, werkzaam 1819-1849, Amsterdam. L. 12 cm.
Djokja zilveren broodmand versierd in reliëf met florale motieven, op vier bolpootjes. Ca. 1900.
Djokja zilveren broodmand versierd in reliëf met florale motieven, op vier bolpootjes. Ca. 1900. Gew. ca. 800 g. L. 37 cm. H. 9 cm.
Set van zes zilveren zoutvaten met blauwglazen binnenbak. Zoutvaten versierd met kabelrand, twee
14-kt gouden kop en schotel met deksel, versierd met florale motieven en een cartouche met initialen
20-kt gouden theelepel. China, ca. 1900. Gew. ca. 15,9 g.
Zilveren schepenzegel, Pieter Melis. Mt. onduidelijk, Middelburg. Jl. 1770. Diam. ca. 3,5 cm.
Zilveren schepenzegel, Pieter Melis. Mt. onduidelijk, Middelburg. Jl. 1770. Diam. ca. 3,5 cm. Provenance: Dhr. J. de Bree (1916 - 1996).
Zilveren tasbeugel versierd met papegaaien. Mt. Martinus van de Pol, Middelburg. Jl. 1773. Met een
Zilveren miniatuur kluwenhouder en zilveren miniatuur tasbeugel. Beide Mt. onbekend, Middelburg. 18e
Twee zilveren lodereindoosjes, 1) versierd met zwanen en pauw aan de zijkanten en een driemaster
Stel zilveren miniatuur doosjes. Het deksel in reliëf versierd met een bloemenkrans. Mt. Cornelis
Zilveren mes met bekroning van een hond, heft versierd met personen en florale motieven. Zeeland,
Zilveren mes met bekroning van een hond, heft versierd met personen en florale motieven. Zeeland, 18e/19e eeuw. L. 25 cm.
Zilveren mes met bekroning van een hond, heft versierd met personen en florale motieven. Het
Zilveren reisbestek in roggenhuid schede met zilveren monturen, versierd met florale motieven,
Zilveren broekstukken, Walcheren. Mt. Johannes de Visser, Middelburg. 18e eeuw. Diam. 6 cm.
Zilveren broekstukken, Walcheren. Mt. Johannes de Visser, Middelburg. 18e eeuw. Diam. 6 cm. Provenance: Dhr. J. de Bree (1916 - 1996).
Zilveren broekstukken, Walcheren. Mt. Cornelis Wendels, Middelburg. 19e eeuw. Diam. 6 cm. Provenance: Dhr. J. de Bree (1916 - 1996).
Zilveren broekstukken van de Axelse dracht. 19e eeuw. Diam. 6 cm. Provenance: Dhr. J. de Bree (
Zilveren broekstukken van de Axelse dracht. 19e eeuw. Diam. 6 cm. Provenance: Dhr. J. de Bree (1916 - 1996).
Zilveren broekstukken, Walcheren. Mt. D.H. Weissich, Middelburg. 19e eeuw. Diam. 8 cm. Provenance:
Stel zilveren broekstukken en een stel zilveren klepstukken. Walcheren. 19e eeuw. Diam. 7 - 8 cm.
Vork met zilveren heft met bekroning van een leeuw. Mt. Gerrit van Goethem. Middelburg. Jl. 1789.
Zilveren tasbeugel met stoffen tas. Beugel versierd met vogels en huizen. Mt. Cornelis Wendels,
Zilveren tasbeugel met stoffen tas. Beugel versierd met vogels en huizen. Mt. Cornelis Wendels, Middelburg. B. 17 cm.
40 item(s)/page