13 item(s)/page
Nicolaas van der Waay (1855-1936) 'Meisje in blauwe japon', gesigneerd r.o., aquarel. Afm. 26,5 x
Nicolaas van der Waay (1855-1936) 'Meisje in blauwe japon', gesigneerd r.o., aquarel. Afm. 26,5 x 17,5 cm.
Johannes Bosboom (1817-1891) 'Kerkinterieur met graftombe', gesigneerd l.o., sepia. Afm. 27 x 17,5
Johannes Bosboom (1817-1891) 'Kerkinterieur met graftombe', gesigneerd l.o., sepia. Afm. 27 x 17,5 cm.
Een tekening met kardinaalsheraldiek, in 17e-eeuwse verguld plaster lijst, met voorstelling van
Cornelis Troost (1697-1750) 'Portret van een pijproker', gesigneerd l.o., potloodtekening. Afm. 29 x
Théo van Rysselberghe (1862-1926) 'Meisjes in dracht', gemonogrammeerd l.o., krijttekening. Afm.
Théo van Rysselberghe (1862-1926) 'Meisjes in dracht', gemonogrammeerd l.o., krijttekening. Afm. 47 x 31 cm.
Lucebert (1924-1994) 'Portret van een meisje', gesigneerd midden, aquarel. Afm. 26 x 20,5 cm.
Jan Arends (1738-1805) 'No. 8. De Baers en Goud Boorn Vyvers, te Popperoeden Ambagt.', gesigneerd en
Jan Arends (1738-1805) 'No. 7. Groot Gazon te Popperoeden Ambagt', gesigneerd en gedateerd 1776 l.
Lucie van Dam van Isselt (1871-1949) 'Huis De Schaere, Seinstraat 14 te Middelburg', gesigneerd r.
Lucie van Dam van Isselt (1871-1949) 'Huis De Schaere, Seinstraat 14 te Middelburg', gesigneerd r.o., gemengde techniek. Afm. 30 x 20 cm.
Lucie van Dam van Isselt (1871-1949) 'Zierikzee', gesigneerd r.o., gemengde techniek. Afm. 38 x 27
Lucie van Dam van Isselt (1871-1949) 'Zierikzee', gesigneerd r.o., gemengde techniek. Afm. 38 x 27 cm.
Bouwtekening van de brug over de Oosterschelde. Afm. 88 x 218 cm.
Dirk Jan Koets (1895-1956) 'Krab', gesigneerd r.o., aquarel. Afm. 29 x 39 cm.
Johnny Beerens (1966-) 'Verdronken land', gesigneerd en gedateerd 2002 l.b., , aquarel op diverse
13 item(s)/page