17 item(s)/page
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met gereedschap en een bekroning van uit een mand etende
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met getuigde paarden, initialen JM en datering 1887 (
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met initialen J. Meyer, gedateerd 1871 en een bekroning
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met een landarbeider en een bekroning van uit een mand
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met een landarbeider en een bekroning van uit een mand etende paarden. Zeeland, 19e eeuw. L. 31,5 cm.
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met een landarbeider en een bekroning van uit een mand etende paarden. Zeeland, 19e eeuw. L. 33,5 cm.
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met een ruiter en een bekroning van uit een mand etende
Mahoniehouten bakbarometer met classicistisch vaasje. Gesigneerd B. Valegia, Middelburg. Lodewijk
Mahoniehouten bakbarometer met classicistisch vaasje. Gesigneerd B. Valegia, Middelburg. Lodewijk XVI, ca. 1790. H. 127 cm.
Een loden blokgewicht met een rudimentair reliëf van het stadswapen van Goes. Met ijkteken.
Een loden blokgewicht met een rudimentair reliëf van het stadswapen van Goes. Met ijkteken. Bodemvondst, Zuid-Beveland, 17e eeuw. Diam. 3,5 cm.
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met een landarbeider, vogels en een bekroning van uit een
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met een landarbeider, vogels en een bekroning van uit een mand etende paarden. Zeeland, 19e eeuw. L. 26 cm.
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met vogels, bloemen en een bekroning van uit een mand etende
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met vogels, bloemen en een bekroning van uit een mand etende paarden. Gedateerd 1872. Zeeland. L. 35,5 cm.
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met jagers met honden en een bekroning van uit een mand
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met jagers met honden en een bekroning van uit een mand etende paarden. Zeeland, 19e eeuw. L. 31,5 cm.
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met bloemen, een ruiter en een bekroning van uit een mand
Gestoken houten paardenmes, gedecoreerd met een bloem en landarbeider, gedateerd 1876 en een
Een stel tinnen broekstukken. Toegevoegd een stel palmhouten broekstukken. Zeeland, 19e eeuw.
Een stel tinnen broekstukken. Toegevoegd een stel palmhouten broekstukken. Zeeland, 19e eeuw. Diam. 5,5 cm.
Een houten paardenmes, gedecoreerd met een zonnebloem, paard voor koets en een bekroning van twee
Een houten paardenmes, gedecoreerd met een paard voor een koets en een bekroning van een paard
17 item(s)/page