No Image
Auction closed (2 day sale)

  • (Lots: 1-100)

  • (Lots: 101-527)

  • (Lots: 1001-1101)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 28.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Herengracht 74, PX Middelburg, 4331, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +31 (0)118 650680

628 item(s)
  • 628 item(s)

Een paar houten sculpturen van een man en vrouw, op coromandelhouten sokkels. Met initialen M.L.H. en gedateerd 1930. H. excl. sokkel 38,5 - 40 cm.

Een bronzen sculptuur van een stervende Galliër. Grand Tour souvenir. Italië, 19e eeuw. Naar het origineel in de Musei Capitolini Rome. H. 16 cm.

  • 628 item(s)