- Sculpture (137)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (115)
- Jewellery (111)
- Coins (66)
- Collectables (51)
- Silver & Silver-plated items (40)
- Prints (27)
- Ceramics (17)
- Watercolours (13)
- Books & Periodicals (12)
- Clocks, Watches & Jewellery (12)
- Arms, Armour & Militaria (8)
- Fine Art & Antiques (6)
- Furniture (6)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (5)
- Asian Art (1)
- Glassware (1)
628 item(s)/page
Een polychroom beschilderde houten Corpus Christi. Vlaanderen, 18e eeuw. H. 70 cm.
Een polychroom houten sculptuur 'Ecce Homo'. Gotiek, mogelijk Duitsland, 16e eeuw. H. 43 cm.
Een eikenhouten baldakijn. Holland, Lodewijk XV, ca. 1760. H. 80 cm.
Een polychroom houten paneel met reliëfdecor van de kroning van Maria. Mogelijk Frankrijk, 17e eeuw.
Een polychroom houten paneel met reliëfdecor van de kroning van Maria. Mogelijk Frankrijk, 17e eeuw. Afm. 75 x 62 cm.
Een beschilderd houten offerblok met ijzeren beslag. Frankrijk, 18e eeuw. Afm. 18 x 17 x 25,5 cm.
Een bronzen geribde vijzel. Spanje, 16e eeuw. H. 8 cm. Diam. 10 cm.
Een bronzen vijzel met decor van cherubijntjes en randtekst 'Arnoldus Wulf 1635'. Holland. H. 14,5
Een bronzen vijzel met decor van cherubijntjes en randtekst 'Arnoldus Wulf 1635'. Holland. H. 14,5 cm. Diam. 15,5 cm.
Een bronzen vijzel met een vierkant oor. Duitsland, 16e eeuw. H. 16 cm.
Een smeedijzeren kandelaar. 16e/17e eeuw. H. 135 cm.
Een tweearmige smeedijzeren kaarsenhouder. West Europa, 17e eeuw. H. 150 cm.
Een houten kistje met koperen beslag. Spanje, 17e eeuw. Afm. 15 x 23 cm.
Een houten kistje met gestoken panelen. Italië, ca. 1500. Afm. 14 x 29,5 x 14 cm.
Met marqueterie ingelegd houten kistje. Duitsland, 17e eeuw. Afm. 12,5 x 22 x 12,5 cm.
Een stenen vijzel. West Europa, 16e eeuw. H. 10 cm.
Een messing schijfkandelaar. Holland, 17e eeuw. H. 23,5 cm.
Een messing kandelaar. Neurenberg, ca. 1600. H. 14,5 cm.
Een messing kraagkandelaar. Holland, 16e eeuw. H. 20 cm.
Een bronzen wierookschuitje. Holland, ca. 1700. H. 10 cm.
Een koperen doopschotel met Gotische tekst. Neurenberg, 16e eeuw. Diam. 42 cm.
Emile Louis Picault (1833-1915) Een bronzen neogotische schotel op vier poten, met neoklassiek
Emile Louis Picault (1833-1915) Een bronzen neogotische schotel op vier poten, met neoklassiek decor. Frankrijk. Diam. 33,5 cm.
Emile Louis Picault (1833-1915) Een bronzen neogotische schotel, met neoklassiek decor. Frankrijk.
Emile Louis Picault (1833-1915) Een bronzen neogotische schotel, met neoklassiek decor. Frankrijk. Diam. 54 cm.
Een aardewerken majolica goudlusterschotel met Moresque floraal decor. Spanje, Valencia, Manises,
Een aardewerken majolica goudlusterschotel met Moresque floraal decor. Spanje, Valencia, Manises, 19e eeuw. Diam. 31 cm.
Ernest Bastin (1886 - ?) Een bronzen sculptuur van een man zittend op een aambeeld. Gesigneerd. H.
Ernest Bastin (1886 - ?) Een bronzen sculptuur van een man zittend op een aambeeld. Gesigneerd. H. 58 cm.
Eugène Dodeigne (1923-2015) Een bronzen sculptuur van een vrouw. Gesigneerd en genummerd 2/8. H.
Een paar houten sculpturen van een man en vrouw, op coromandelhouten sokkels. Met initialen M.L.H.
Een paar houten sculpturen van een man en vrouw, op coromandelhouten sokkels. Met initialen M.L.H. en gedateerd 1930. H. excl. sokkel 38,5 - 40 cm.
Hans Harry Liebmann (1876-1941) Een bronzen sculptuur van een meisje met vlecht op marmeren voet.
Hans Harry Liebmann (1876-1941) Een bronzen sculptuur van een meisje met vlecht op marmeren voet. Gesigneerd. H. incl. voet 40 cm.
Reinhard Schnauder (1856-1923) Een bronzen sculptuur van een mijnwerker. Gesigneerd. H. 58 cm.
Charles Eyck (1897-1983) Toegeschreven aan, Klei sculptuur met voorstelling van man, vrouw en kind
Charles Eyck (1897-1983) Toegeschreven aan, Klei sculptuur met voorstelling van man, vrouw en kind met paard. H. incl. voet 38,5 cm.
Chris Agterberg (1883-1948) Een gemetaliseerd betonnen sculptuur, 'De kus'. Gesigneerd en gedateerd 1918. No. 5/31. H. 31,5 cm.
Een bronzen sculptuur van een stervende Galliër. Grand Tour souvenir. Italië, 19e eeuw. Naar het
Een bronzen sculptuur van een stervende Galliër. Grand Tour souvenir. Italië, 19e eeuw. Naar het origineel in de Musei Capitolini Rome. H. 16 cm.
Een verguld bronzen sculptuur van een engel op gepolijste basalt marmeren voet. 18e eeuw. Marmeren
Een verguld bronzen sculptuur van een engel op gepolijste basalt marmeren voet. 18e eeuw. Marmeren voet 19e eeuw. H. incl. voet 27,5 cm.
Een bronzen sculptuur op marmeren voet, van een knielende putto met luit. Frankrijk, 19e eeuw. H.
Een bronzen sculptuur op marmeren voet, van een knielende putto met luit. Frankrijk, 19e eeuw. H. incl. voet 17,5 cm.
Een bronzen sculptuur op marmeren voet, van een man met houten been en stok. Frankrijk, 19e eeuw. H.
Een bronzen sculptuur op marmeren voet, van een man met houten been en stok. Frankrijk, 19e eeuw. H. sculptuur 31,5 cm.
Een ivoren kist met zeer fijn ajour snijwerk en bloemguirlandes in vakken. Het interieur met vier
Een rechthoekige satijnhouten theedoos met twee bussen, een mengkom, twaalf zilveren lepeltjes en
Een rechthoekige rozenhouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1820. Afm. 35,
Een rechthoekige rozenhouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1820. Afm. 35,5 x 17 x 16,5 cm.
Zes diverse koperen, eiken-, rozen-, satijn- en mahoniehouten theedozen. Engeland, ca. 1800 - 1900.
Een pagode-vormige rozenhouten theedoos met twee bussen, een mengkom en koperen pootjes en hengsels.
Een pagode-vormige rozenhouten theedoos met twee bussen, een mengkom en koperen pootjes en hengsels. Engeland, ca. 1820. Afm. 31 x 15,5 x 18 cm.
Een pagode-vormige mahoniehouten theedoos met twee bussen en een blauwe glazen mengkom. Engeland,
Een pagode-vormige mahoniehouten theedoos met twee bussen en een blauwe glazen mengkom. Engeland, ca. 1820. Afm. 39 x 23,5 x 25 cm.
Een rechthoekige mahoniehouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1800. Afm.
Een rechthoekige mahoniehouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1800. Afm. 33 x 16,5 x 17 cm.
Een rechthoekige schildpad theedoos met twee compartimenten met deksels. Engeland, ca. 1810. Afm. 20
Een rechthoekige schildpad theedoos met twee compartimenten met deksels. Engeland, ca. 1810. Afm. 20 x 11,5 x 14 cm.
Een rechthoekige mahoniehouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1790. Afm.
Een rechthoekige mahoniehouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1790. Afm. 29 x 13,5 x 14,5 cm.
Een rechthoekige satijnhouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1800. Afm. 30,5
Een rechthoekige satijnhouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1800. Afm. 30,5 x 15 x 14,5 cm.
Vijf diverse mahonie-, satijn- en rozenhouten theedozen. Engeland, ca. 1790 - 1820. L. 10 - 18,5
Vijf diverse mahonie-, satijn- en rozenhouten theedozen. Engeland, ca. 1790 - 1820. L. 10 - 18,5 cm.
Een palissander fineer op eikenhouten theekist op messing gewelfde poten, met verscholen lade met
Een rechthoekige schildpad theedoos met twee compartimenten met deksels. Engeland, ca. 1790. Afm.
Een rechthoekige schildpad theedoos met twee compartimenten met deksels. Engeland, ca. 1790. Afm. 18,5 x 10 x 11 cm.
Een rechthoekige satijnhouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1790. Afm. 30,5
Een rechthoekige satijnhouten theedoos met twee bussen en een mengkom. Engeland, ca. 1790. Afm. 30,5 x 15 x 15 cm.
Een rechthoekige schildpad theedoos met twee compartimenten met deksels. Engeland, ca. 1810. Afm. 20 x 12 x 14,5 cm.
Een eikenhouten Vargueno. Spanje, 19e eeuw. Afm. 66,5 x 29 x 35,5 cm. Provenance: privé collectie,
Een eikenhouten Vargueno. Spanje, 19e eeuw. Afm. 66,5 x 29 x 35,5 cm. Provenance: privé collectie, Spanje.
Een lederen brandweeremmer met decor van een wapenschild. Engeland, 18e eeuw. H. 28,5 cm. Diam. 27
Een lederen brandweeremmer met decor van een wapenschild. Engeland, 18e eeuw. H. 28,5 cm. Diam. 27 cm.
Een polychroom beschilderd hoekkastje met het verhaal van Jozef en zijn broers. Holland, 18e eeuw.
Een polychroom beschilderd hoekkastje met het verhaal van Jozef en zijn broers. Holland, 18e eeuw. H. 128,5 cm.
Een eikenhouten vierdeurskast met gestoken panelen, met decor van bijbelse voorstellingen. Noord-
Kavel bestaande uit drie rolzegels en zes afdrukken van klei en gips. Mesopotamië, 2600 - 1800 v.
Kavel bestaande uit drie rolzegels en zes afdrukken van klei en gips. Mesopotamië, 2600 - 1800 v. Chr.
Twee terracotta torso's op marmeren voet. Naar antiek voorbeeld. 18e eeuw. H. incl. voet 21,5 - 29
Twee terracotta torso's op marmeren voet. Naar antiek voorbeeld. 18e eeuw. H. incl. voet 21,5 - 29 cm.
Een blauw geglazuurde aardewerken ushabti voor de Osiris Pa-Sen, op houten voet. Egypte, Faience.
Een groen geglazuurde aardewerken shapti voor Pa-en-Imen. Egypte, 30e dynastie, ca. 400-350 v.
Een paar Rosso Verona marmeren sculpturen van leeuwen op basement met op de rug een zuilfragment.
Een blauw wit aardewerken tabakspot 'Rappe Oranje' met koperen deksel, met decor van pijprokers.
Een blauw wit aardewerken tabakspot 'Rappe Oranje' met koperen deksel, met decor van pijprokers. Gemerkt 'v. Beek'. Delft, 18e eeuw. H. 37 cm.
Een blauw wit Delfts aardewerken schotel met chinoiserie decor. Gemerkt 'De Porseleinen Bijl'.
Een blauw wit Delfts aardewerken schotel met chinoiserie decor. Gemerkt 'De Porseleinen Bijl'. Delft, 18e eeuw. L. 33,5 cm.
Een blauw wit porseleinen bidet met floraal decor. Ongemerkt. Frankrijk, Rouen, 19e eeuw. L. 44 cm.
628 item(s)/page