No Image

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 28.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Kleverskerkseweg 53c, PB Middelburg, 4338, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +31 (0)118 650680

  • Sculpture (16)
16 item(s)

  • 16 item(s)

Lot 35

Lot 388

Marcel Taton (1957-) Drie bronzen kaarsenstandaards in de vorm van figuren met een sjaal. H. 12,5 - 24,5 cm.

Lot 389

Een bronzen sculptuur van een naakte zittende vrouw. Niet gesigneerd. 20e eeuw. H. 58 cm.

Lot 390

Marcel Taton (1957-) Een brons met glas sculptuur van een vrouwenhoofd met hoed op een boek. Gesigneerd en genummerd 41/75. H. 15 cm.

Lot 391

Reijer Johan Stolk (1896-1945) Een bronzen sculptuur op houten voet, van een Afrikaanse man. Gesigneerd. H. sculptuur 25,5 cm.

Lot 392

Lot 393

Lot 394

Lot 395

Lot 396

Lot 397

Lot 398

Lot 399

Lot 400

Jan Goossen (1937-2005) 'Abstract', gesigneerd en gedateerd '92 r.o., Oost-Indische inkt op papier. Afm. 42,5 x 48 cm.

Lot 401

Jan Goossen (1937-2005) 'Abstract', gesigneerd en gedateerd '93 r.o., grafietpotloot op papier. Afm. 47,5 x 62,5 cm.

Lot 402

Jan Goossen (1937-2005) 'Abstract', gesigneerd en gedateerd '93 r.o., grafietpotlood op papier. Afm. 47,5 x 63 cm.

  • 16 item(s)