Berlin Internationale Handwerks-Ausstellung 1938 Lot mit 14 Ansichtskarten I-II
BUTZBACH - Festpostkarte GEWERBE-AUSSTELLUNG 1898 sign. Künstler-Litho I-II
Porte Montre in de vorm van een Amsterdamse staande klok, 20ste eeuw Samengesteld met wekker uurwerk. H. 45 cm [1]
CAUB - klarer S-o CAUB JAHRHUNDERT-FEIER 21.9.13 auf entspr. So-Karte I
Barograaf in notenhouten kast ca. 1900 Mechaniek uitgevoerd met vijf vidi doosjes H. 17 cm B. 27cm [1]
Scheepsmodel, fregat, 20ste eeuw Vol getuigd en in zeilen. [losse onderdelen] H. 60 cm B. 73 cm 1
CHEMNITZ - DEUTSCHE LEHRERVERSAMMLUNG Pfingsten 1902 I-II
CHEMNITZ - XXXXIII.HAUPTVERSAMMLUNG d. SÄCHSISCHEN LANDESVERBAND GABELSBERGER 1904 I-II
Zwart gelakte theodoliet in mahoniehouten kist, Troughton & Simms London, eind 19e eeuw [1]
DRESDEN - 13.DEUTSCHES BUNDESSCHIESSEN 1900 Künstlerlitho sign. B.V.FRANCKEN I
Houten scheepsmodel [botter met zwaarden], 20e eeuw [In te restaureren staat] h. 83 l. 91 cm [1]
Vier heren horloges Lings, Frederique Constant en Swatch [4]
DÜSSELDORF - 4 versch. So-Karten (Nr.2-5) INT. KUNST- und GARTENBAUAUSSTELLUNG DÜSSELDORF 1904 I-II
DÜSSELDORF - klarer S-o DÜSSELDORF 55. KATHOLIKENTAG 19.8.08 auf entspr. Festpostkarte I
Diverse bronzen penningen, 19e/20e eeuw; w.b. universiteits penningen. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [zkj]
DÜSSELDORF - klarer S-o DÜSSELDORF MALKASTEN 50. STIFTUNGSFEST 3.7.98 auf entspr. Künstlerkarte sigtn. Spatz I
EISLEBEN - 18.MD BUNDESSCHIESSEN 1899 mit klarem S-o EISLEBEN FESTPLATZ 17.7.99 I
ESSEN,Ruhr - seltener klarer S-o ESSEN (RUHR) KATH.LEHRERVERBAND d.D.R. JUBELVERSAMMLUNG 3.6.14 aud So-Karte I
Diverse religieuze objecten; w.b. ikonen. [ds] Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [3]
FRANKFURT/Main - 41. DEUTSCHER RADFAHRER-BUNDESTAG 1924 Festpostkarte Nr. 4 I
FRANKFURT/Main - 41. DEUTSCHER RADFAHRER-BUNDESTAG 1924 Festpostkarte Nr. 6 I-II
FRANKFURT/Main - Gruss von der KOCHKUNSTAUSSTELLUNG mit S-o I
FRANKFURT/Main - INT. KOCHKUNST-AUSSTELLUNG 1905 I
Thailand, twee verguld metalen Boeddha hoofden op houten sokkels. h. 26 en 21 cm. [2]
FRANKFURT/Main - Litho Gruß vom FRANKFURTER WÄLDCHESTAG 1898 mit Leierkasten I-II
Bali, houten sculptuur van biddende man, ca. 1940, met gedraaide torso en gevouwen onderbenen, ongesigneerd h. 36,5 cm [1]
GROSS-UMSTADT - Jubiläums-Provinzial-GEWERBE-AUSSTELLUNG 1899 Künstlerlitho sign. R.Joost I
China, diverse houten standaards voor porselein o.a. bordenstandaards en plateaus Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [vds]
GUTENBERG - 500 Jahre BUCHDRUCKERKUNST GUTENBERG 1900 I-II
China, diverse houten standaards voor porselein o.a. plateaus en standaards Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [vds]
HALLE,Saale - XXIII MD BUNDESSCHIESSEN 1907 Offiz.Karte Nr. 1 mit klarem S-o v. 16.6.07 I
China, diverse houten standaards voor porselein o.a. standaards en plateaus Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [vds]
HAMBURG - 13. ORIENTALISTEN CONGRESS 1902 I-II
HAMBURG - INT. SOZIALISTENKONGRESS HAMBURG mit S-o v. 25.5.23 I
HAMBURG - IX. DEUTSCHES TURNFEST 1898 I-II
HAMBURG - XVI. DEUTSCHES BUNDESSCHIESSEN 1909 I-II
HANNOVER - 50 Jahre GABELSBERGER STENOGRAPHENVEREIN 1913 sign. Künstlerkarte I
HEIDELBERG-MANNHEIM - XVIII. RADFAHRER-UNION-KONGRESS 1903 Festpostkarte No 1 I
HEIDELBERG-MANNHEIM - XVIII. RADFAHRER-UNION-KONGRESS 1903 Festpostkarte No 2 I
HILDESHEIM - seltener S-o HILDESHEIM AUSSTELLUNGSPLATZ 9.6.06 (zur Landwirtschaftlichen Ausstellung) auf Henkelpott-Ak I