• Home
  • Search Results

Vintage fashion

13 item(s)

Location

Creator / Brand

Auction Type

Country

Auctioneer

  • Maison Jules Veilinghuis (13)

  • Primary Category,
  • Auctioneer
  • 13 item(s)

Louis Vuitton small travel bagLouis Vuitton kleine reistas32 x 41 x 11 cm

Gucci travel bag and pouchGucci reistas en etui29 x 40 x 20 cm en 18 x 27 x 8 cm

Gilded perfume burner Hermes in original boxVergulde parfumbrander Hermes in originele doos8 x 5.5 x 2 cm

Hermes Constance with dust bagHermes Constance met stofzak26.5 x 17 x 9 cm

Delvaux Cerceau in cognac ostrich with dust bagDelvaux Cerceau in cognackleurig struisvogel met stofzak30 x 25 x 16 cm

Christian Dior handbag 'Saddle bag' in brown leatherChristian Dior handtas 'Saddle bag' in bruin leder36 x 31 cm

Circus Piste Harry Malter Jeanine De Baets (pigeon show), 1950s to 1970sCircus Piste Harry Malter Jeanine De Baets (duivenrevue), jaren '50 tot '70

Circus costumes Belgian MAGIC CIRCUS oa Miss Anja, 1950s to 1970sCircuskledij Belgisch MAGIC CIRCUS oa Miss Anja, jaren '50 tot '70