Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

2203 Los(e)
  • 2203 Los(e)

Noten rijkgestoken toiletcommode met spiegelopstand, marmeren blad en 4 laden  op gebogen poten, hoogte 210, breedte 123, diepte 53 cm. ...[more]

Noten rijkgestoken Barok-stijl ledikant met C-voluten, h. 152, br. 190, d. 140 cm.

Noten rijkgestoken Barok stijl nachtkastje met marmeren blad, lade en paneeldeur, hoogte 94, breedte 43, diepte 38 cm.

Noten rijkgestoken Barok-stijl driepersoonsbank met roze bekleding en gecapitonneerde rugleuning, h. 95, br. 200, d. 70 cm.

Stel noten rijkgestoken Barok-stijl fauteuils met roze bekleding en gecapitonneerde rugleuning.

Noten rijkgestoken Barok-stijl salontafel met onyx blad op gebogen poten, h. 55, b. 96, d. 56 cm.

Mahonie vroeg-Biedermeier linnenkast met 2 boogdeuren en plintlade, Holland ca. 1830, h. 207, br. 157, d. 59 cm.

Mahonie butlertray met los dienblad en opklapbaar uiteinde op onderstel, 48 x 89 x 63 cm. ...[more]

Mahoniehouten speeltafel op 4-sprant, 19e eeuw, fineerschade aan blad, h. 76, b. 82, d. 40 cm.

Mahoniehouten stoel met gestileerde bladvormige rugleuning en crème bekleding, model Chair Leaf, 20e eeuw, hoogte 91 cm.

Mahonie Biedermeier bonheur met gestoken kuif, ovaalglazen deur, een lade en 2 paneeldeuren, Holland, 19e eeuw, 212 x 110 x 47 cm.

Mahonie Biedermeier armstoel met velourse pauwenveerpatroon bekleed, eind 19e eeuw. (zitting sleets).

Mahonie Biedermeier tafel met rond blad rustend op sluierpoot, circa 1840, h. 73, diam. 112 cm. (blad beschadigd)

Serie van 4 iepenhouten stoelen met zwarte zitting, vroeg 19e eeuw.

Mahonie Empire-stijl fauteuil met crème stof en gestoken zwanen, 20e eeuw.

Mahonie Victoriaanse commode met 5 laden, Schotland, circa 1880, h. 124, br. 120, d. 54 cm.

Zwartgelakt houten tabouretje op wieltjes, met gedraaide tussenspijlen en beige bekleding, 19e eeuw, h. 43 cm.

Stel Louis XVI-stijl armstoelen met gevlochten rugleuning en geblokte bekleding.

Mahonie Biedermeier chaise longue versierd met snijwerk en bekleed met met rood velours, 19e eeuw ...[more]

Noten gefineerd Louis Philippe-stijl bijzettafel met lade op zwartlak kruispoten verbonden door regel, 20e eeuw, 73 x 60 x 42 cm. ...[more]

Los 38

Oak sideboard

Serie van 6 eiken Renaissance-stijl stoelen op vaaspoten verbonden door regels, begin 20e eeuw.

Los 43

Rug, Meshed

Tapijt, Meshed 386 x 298 cm.

Mahonie Empire trumeau met plintlade, achterspiegel en 2 gedraaide pilasten verbonden door plateau, 19e eeuw, h. 80, br. 83, d. 38 cm.

Eiken halbank met gestoken frontpanelen in rugleuning, 18e eeuw, h. 103, br. 110, d. 55 cm.

Mahonie sidetable met 3 laden op harppoten uitlopend in bronzen klauwpoten en verbonden door regel, 20e eeuw, 80 x 120 x 60 cm. ...[more]

Roodmarmeren geaderde piëdestal, met afneembaar blad, laat 19e eeuw, h. 108 cm.

Eiken Georgian gateleg tafel met 2 zijbladen en 2 zijladen, Engeland vroeg 18e eeuw, h. 70, l. 90, d. 102 cm.

Kastanjehouten tafel met smeedijzeren verbindingen, Spanje, eind 17e eeuw, h. 80, bladmaat 186 x 83 cm.Herkomst: Hein Klaver Kunsthandel, Baarn.

Los 58

Oak box

Eiken dekenkist met bolle deksel en ijzeren schanieren en slotplaat op losse bolpoten, h. 71, br. 117, d. 59 cm. ...[more]

Eiken buffetkast met 2 gestoken laden en 2 paneeldeuren op bolpoten, 18e eeuw, h. 112, br. 130, d. 48 cm. (plinten met defecten)

  • 2203 Los(e)