- Aziatisch Porselein ; (1)
- Keramiek;Klassiek Europees Curiosa ; (2)
- Klassiek Europees Curiosa ; (71)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klokken en Barometers; (14)
- Klassiek Europees Curiosa ;Muziekinstrumenten; (2)
- Klassiek Europees Curiosa ;Religieus ; (4)
- Klassiek Europees Curiosa ;Schilderijen; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Sculpturen ; (13)
- Klassiek Europees Curiosa ;Serviezen ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Spiegels; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Tafels; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Tapijten; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Verlichting ; (7)
- Klassieke Meubelen ;Klokken en Barometers; (1)
- Klokken en Barometers; (6)
- Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Muziekinstrumenten; (3)
- Religieus ; (7)
- Religieus ;Sculpturen ; (1)
- Religieus ;Verlichting ; (1)
- Sculpturen ; (3)
- Serviezen ; (1)
- Verlichting ; (3)
146 Los(e)/Seite
Black lacquer liqueur cellar
Apothecary scales
Apothekersweegschaal in eiken vitrine kast, adres: Becker's Sons Rotterdam met gewichten in lade, ca. 1925, h. 47, br. 63, d. 30 cm.
Brass mantel clock
Egyptian Revival vases, France 1870
3 thee boxes, 18th / 19th century
Drie houten antieke kistjes, waarbij gebombeerd theekistje, 2 andere met marqueterie, twee met sleutel, 18e en 19e eeuw.
Mahogany bookstand
Mahonie boekenstandaard, bovendeel verstelbaar en inklapbaar op gedraaid onderstel, 20e eeuw, 22 x 45 x 30 cm.
Frying boards, 19th century
Collectie van 12 gestoken houten koekplanken, waarbij speculaas, suikergoed, taai taai planken in diverse soorten, 5 dubbel, 19e eeuw en later
3 jars with cover, 19th century
Lot van 3 antieke houten gekuipte tonnen deksel, met messing en tenen banden, waaronder met tekst, 19e eeuw, hoogte 30 cm.
Set zamak garden vases
Stel zamak tuinvazen op vierkanten voet, hoogte 37 cm., diameter 32 cm.
Lot of 4 Hindelooper objects
Poetry or various poems
Cookbook with 18th century recipes
Kookboek met 18e eeuwse recepten, Juff. J.M. Potgieter, 1743.
Red copper Aker,
Roodkoperen Aker, zgn. nagelemmer met geklonken verbindingen en hensel, 19e eeuw, h. 30, diam. 33 cm.
Carved wooden angels
Stel gestoken houten engelen, resten beschildering en vergulding, 19e eeuw, h. circa 52 cm. (2x).
Partly copper mantel clock
Vijf houten kistjes, 3 gestoken Schwarzwalder, 1 mahonie en een met koeienhuid bekleed, hierbij mahonie tabakspot met binnendeksel, 19e eeuw
Collection of 'treen', 19th century
Backgammon game
Judaica - Brass Sabbath lamp
Judaïca - Messing Sabbatlamp, voor 8 lonten, ca. 1900, h. incl. lekschaaltje 63 cm.
Bronze sculpture of Dying Gall
Two slim pewter jugs
Keck, Hans, stone thrower
Hans Keck (1875-1941)'Steenwerper', bronzen sculptuur op hardstenen voet, gesigneerd, h. 29 cm.
Bronze sculpture of Mercury/ Hermes
Zamak 5-light candlestick
Zamak 5 lichts kandelaar gedragen door putto op marmeren voet, eind 19e eeuw, h. 70 cm. ...[more]
Tableware Rohrstrand, Ost India
Serviesdeel Rohrstrand, Oost India, bestaande uit o.a. borden, een dekschaal en juskommen.
Bronze sword
Bronzen zwaard uit de bronstijd, ca. 2000 jaar voor Christus, l. 48 cm.
Bronzen pendule au bon sauvage, naar een Empire voorbeeld, 20e eeuw, adres: Hera, gemerkt: FHS uurwerk, h. 35 cm.
Brass valve trombone
Messing Ventieltrombone, met 4 ventielen, Lebrun Bruxelles, br. 57 cm.
Flute in case, marked: Artist III
Dwarsfuit in koffer, gemerkt: Artist III.
Trumpet WestminsterBy Besson
Trompet WestminsterBy Besson, London, Paris New York, in originele koffer
Porcelain bowl
Porseleinen schaal met gouddecor van zwaluwen, met bloemenkransen, gesigneerd: Betoule Legrand Limoges France, laat 19e eeuw, diam. 24 cm.
Silver-plated Christoffle cutlery
Verzilverd Christoffle bestek met parelrand, 143-delig, in mahoniecassette met messing beslag.
Franse Empire-stijl kolompendule, 19e eeuw, h. 41 cm.
Linen mannequin bust/mannequin
Linnen mannequin buste/paspop op houten voet, h. 160 cm. ...[more]
Empire column mantel clock
Noten Empire kolompendule met florale intarsia, wijzerplaat met secondenwijzer en 8-daags uurwerk, Frankrijk, circa 1840, h. 53 cm.
Eiken wandplateau met gestoken heraldiek wapenschild en cartouche met staande leeuw en bol spiegeltje, 19e eeuw, 53 x 50 cm.
Pewter painted tap jug, 19th century
Bronze Louis Philippe mantel clock
Fire-gilt mantel clock
Table clock in oak veneered case
Oak sculpture of Mary with child
Eiken sculptuur van Maria met kind op bol met slang, 18e/19e eeuw, h. 56 cm.
Bronze sculpture of a jockey
Bronzen sculptuur van jockey te paard in draf, ongesigneerd, 105 x 115 x 37 cm. (1 been met scheur en 1 been gebroken). ...[more]
Lüsterweibchen
Houten polychroom beschilderde lüsterweibchen met heraldiek schild en hertengewei, 20e eeuw.
Ormolu mantel clock,
Vuurvergulde pendule, vrouw gevleid op leeuwenhuid met kussen, Frankrijk, 19e eeuw, h. 53 cm.
Wrought iron standing table lamp
Smeedijzeren staande schemerlamp met drakenkop op 3 sprant, h. 172 cm.
Serie van 3 opaline glazen 2-lichts Venetiaanse wandlampen met 3 staande veren, Italië.
Lot of glassware (18x)
Lot glaswerk bestaande uit 6 champagneglazen en 12 witte wijnglazen, Rosenthal Studio Line, ontwerp Bjorn Wiinblad, decor Romanze.
Walnut carved Venetian panel
Houten spinstok gesneden en ingelegd met lapus lazuli, vermoedelijk Oost-Europa 18e eeuw, lengte 88 cm. (licht beschadigd). ...[more]
Set of silver-plated candlesticks
Stel verzilverde eenlichts kandelaars op ronde voet, h. 72 cm.
Bronze sculptures of water carriers
Stel bronzen sculpturen van waterdragers op metalen basement, 20e eeuw, hoogte 36 cm.
Copper ship lamps
Serie van 3 koperen scheepslampen aan kettingen. ...[more]
Ormolu mantel clock
Vuurvergulde pendule, dame met harp, Frankrijk, 19e eeuw, h. 46 cm. (wijzer verdwenen, geen slinger).
Bronze sculpture of a horse
Bronzen sculptuur van paard, 39 x 43 cm.
Wooden and silver leaf candlestick
Houten en bladzilveren kerk penkandelaar op scrollende voeten, Italië, Catania vroeg 19e eeuw, ca. 1810, h. 50 cm.
146 Los(e)/Seite