Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

146 Los(e)

  • 146 Los(e)

Apothekersweegschaal in eiken vitrine kast, adres: Becker's Sons Rotterdam met gewichten in lade, ca. 1925, h. 47, br. 63, d. 30 cm.

Drie houten antieke kistjes, waarbij gebombeerd theekistje, 2 andere met marqueterie, twee met sleutel, 18e en 19e eeuw.

Mahonie boekenstandaard, bovendeel verstelbaar en inklapbaar op gedraaid onderstel, 20e eeuw, 22 x 45 x 30 cm.

Collectie van 12 gestoken houten koekplanken, waarbij speculaas, suikergoed, taai taai planken in diverse soorten, 5 dubbel, 19e eeuw en later

Lot van 3 antieke houten gekuipte tonnen deksel, met messing en tenen banden, waaronder met tekst, 19e eeuw, hoogte 30 cm.

Stel zamak tuinvazen op vierkanten voet, hoogte 37 cm., diameter 32 cm.

Kookboek met 18e eeuwse recepten, Juff. J.M. Potgieter, 1743.

Los 3017

Red copper Aker,

Roodkoperen Aker, zgn. nagelemmer met geklonken verbindingen en hensel, 19e eeuw, h. 30, diam. 33 cm.

Stel gestoken houten engelen, resten beschildering en vergulding, 19e eeuw, h. circa 52 cm. (2x).

Los 3021

3 tabacco jars

Lot van 3 mahonie tabakspotten, 19e eeuw.

Vijf houten kistjes, 3 gestoken Schwarzwalder, 1 mahonie en een met koeienhuid bekleed, hierbij mahonie tabakspot met binnendeksel, 19e eeuw

Los 3027

Backgammon game

Judaïca - Messing Sabbatlamp, voor 8 lonten, ca. 1900, h. incl. lekschaaltje 63 cm.

Hans Keck (1875-1941)'Steenwerper', bronzen sculptuur op hardstenen voet, gesigneerd, h. 29 cm.

Zamak 5 lichts kandelaar gedragen door putto op marmeren voet, eind 19e eeuw, h. 70 cm.   ...[more]

Serviesdeel Rohrstrand, Oost India, bestaande uit o.a. borden, een dekschaal en juskommen.

Los 3039

Bronze sword

Bronzen zwaard uit de bronstijd, ca. 2000 jaar voor Christus, l. 48 cm.

Bronzen pendule au bon sauvage, naar een Empire voorbeeld, 20e eeuw, adres: Hera, gemerkt: FHS uurwerk, h. 35 cm.

Messing Ventieltrombone, met 4 ventielen, Lebrun Bruxelles, br. 57 cm.

Dwarsfuit in koffer, gemerkt: Artist III.

Trompet WestminsterBy Besson, London, Paris New York, in originele koffer

Los 3045

Porcelain bowl

Porseleinen schaal met gouddecor van zwaluwen, met bloemenkransen, gesigneerd: Betoule Legrand Limoges France, laat 19e eeuw, diam. 24 cm.

Verzilverd Christoffle bestek met parelrand, 143-delig, in mahoniecassette met messing beslag.

Franse Empire-stijl kolompendule, 19e eeuw, h. 41 cm.

Linnen mannequin buste/paspop op houten voet, h. 160 cm. ...[more]

Noten Empire kolompendule met florale intarsia, wijzerplaat met secondenwijzer en 8-daags uurwerk, Frankrijk, circa 1840, h. 53 cm.

Eiken wandplateau met gestoken heraldiek wapenschild en cartouche met staande leeuw en bol spiegeltje, 19e eeuw, 53 x 50 cm.

Eiken sculptuur van Maria met kind op bol met slang, 18e/19e eeuw, h. 56 cm.

Bronzen sculptuur van jockey te paard in draf, ongesigneerd, 105 x 115 x 37 cm. (1 been met scheur en 1 been gebroken). ...[more]

Los 3063

Lüsterweibchen

Houten polychroom beschilderde lüsterweibchen met heraldiek schild en hertengewei, 20e eeuw.

Vuurvergulde pendule, vrouw gevleid op leeuwenhuid met kussen, Frankrijk, 19e eeuw, h. 53 cm.

Smeedijzeren staande schemerlamp met drakenkop op 3 sprant, h. 172 cm.

Serie van 3 opaline glazen 2-lichts Venetiaanse wandlampen met 3 staande veren, Italië.

Lot glaswerk bestaande uit 6 champagneglazen en 12 witte wijnglazen, Rosenthal Studio Line, ontwerp Bjorn Wiinblad, decor Romanze.

Houten spinstok gesneden en ingelegd met lapus lazuli, vermoedelijk Oost-Europa 18e eeuw, lengte 88 cm. (licht beschadigd). ...[more]

Stel verzilverde eenlichts kandelaars op ronde voet, h. 72 cm.

Stel bronzen sculpturen van waterdragers op metalen basement, 20e eeuw, hoogte 36 cm.

Serie van 3 koperen scheepslampen aan kettingen. ...[more]

Vuurvergulde pendule, dame met harp, Frankrijk, 19e eeuw, h. 46 cm. (wijzer verdwenen, geen slinger).

Bronzen sculptuur van paard, 39 x 43 cm.

Houten en bladzilveren kerk penkandelaar op scrollende voeten, Italië, Catania vroeg 19e eeuw, ca. 1810, h. 50 cm.

  • 146 Los(e)