Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Aziatica;Aziatisch Porselein ; (18)

Schätzpreis

18 Los(e)

  • 18 Los(e)

Porseleinen pijpvaasje, blauw-wit gedecoreerd met landschap, opgehoogd met deels Famille Verte decor, China, mogelijk Kanton, 19e eeuw, h. 19 cm.

Porseleinen dekselpot gedecoreerd met figuren en vleermuizen, China, 19e eeuw, h. 12 cm.

Porseleinen vissenkom, gedecoreerd met bloemenmanden en vogels, met intern decor met karpers, China, 20e eeuw, h. 21, diam. 27 cm.

Porseleinen schotel, Famille Verte, gedecoreerd met figuren en servetrand, 19e eeuw, diam. 31 cm.

Porseleinen vaas met figuren in pagode landschappen afgewerkt met servetrand, China, 19e eeuw, h. 27 cm.

Celadon kom en wit geglazuurde kom, Korea, Goryo (918-1392) / Joseon dynastie (1392-1897), diameter 18 en 19 cm.  ...[more]

Celadon kom met goudlakrestauratie, Korea, Goryo dynastie (918-1392), diameter 18 cm.

Stel Nankinware Chinese vazen met krijgers, China, ca. 1900, h. 30 cm. (1 chip rand en andere chip dier).

Cloisonné paard op vogel, op houten voetstuk, met bijbehorende doos, China, 20e eeuw, h. 31 cm. (schade aan staart).

  • 18 Los(e)