4 Los(e)
4 Los(e)/Seite
Los 215
Rosewood Hongmu plant table
Palissander Hongmu plantentafel op blokpoten verbonden door regels, China, eind 19e eeuw, 50 x 45 x 45 cm. ...[more]
Stel zwartlaqué olmenhouten stoelen, horseshoe chairs, met gevlochten rieten zitting, China, circa 1900.
Palissander Hongmu salontafel op blokpoten, China 19e eeuw, 30 x 90 x 54 cm.
Los 223
Set rosewood Hongmu side tables
Stel palissander Hongmu bijzettafels met gestoken regel en etage, China, 19e eeuw, 81 x 41 x 30 cm. ...[more]
4 Los(e)/Seite