3 Los(e)
3 Los(e)/Seite
Los 47
Louis XVI poudreuse
Los 78
Oak shelving unit
Eiken etagère met gestoken bloemenvaas in kuif, 3 etage's op gedraaide poten, eind 19e eeuw, 114 x 78 x 25 cm.
3 Los(e)/Seite