15 Los(e)/Seite
Regulator in oak case
Regulateur in eiken kast, winkelmerk Van Es, circa 1920, hoogte 110 cm.
Brass mantel clock
Partly copper mantel clock
Franse Empire-stijl kolompendule, 19e eeuw, h. 41 cm.
Empire column mantel clock
Noten Empire kolompendule met florale intarsia, wijzerplaat met secondenwijzer en 8-daags uurwerk, Frankrijk, circa 1840, h. 53 cm.
Bronze Louis Philippe mantel clock
Ormolu mantel clock,
Vuurvergulde pendule, vrouw gevleid op leeuwenhuid met kussen, Frankrijk, 19e eeuw, h. 53 cm.
Ormolu mantel clock
Vuurvergulde pendule, dame met harp, Frankrijk, 19e eeuw, h. 46 cm. (wijzer verdwenen, geen slinger).
French tower clock, Zamak
Franse torenklok, Zamak, ca. 1900, h. 55 cm.
Zamac mantel clock
Zamac pendule jongen leert meisje lezen, Frankrijk, eind 19e eeuw, Napoleon III, h. 51 cm.
Table clock in mahogany case
Tafelklok in mahonie kast met emaille wijzerplaat, h. 29 cm.
Comtoise wall clock
Frisian chair clock
Brass skeleton clock
Clock, Schatz Royal Mariner
15 Los(e)/Seite