Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Klassiek Europees Curiosa ;Klokken en Barometers; (15)

Schätzpreis

15 Los(e)

  • 15 Los(e)

Regulateur in eiken kast, winkelmerk Van Es, circa 1920, hoogte 110 cm.

Franse Empire-stijl kolompendule, 19e eeuw, h. 41 cm.

Noten Empire kolompendule met florale intarsia, wijzerplaat met secondenwijzer en 8-daags uurwerk, Frankrijk, circa 1840, h. 53 cm.

Vuurvergulde pendule, vrouw gevleid op leeuwenhuid met kussen, Frankrijk, 19e eeuw, h. 53 cm.

Vuurvergulde pendule, dame met harp, Frankrijk, 19e eeuw, h. 46 cm. (wijzer verdwenen, geen slinger).

Franse torenklok, Zamak, ca. 1900, h. 55 cm.

Zamac pendule jongen leert meisje lezen, Frankrijk, eind 19e eeuw, Napoleon III, h. 51 cm.

Tafelklok in mahonie kast met emaille wijzerplaat, h. 29 cm.

  • 15 Los(e)