17 Los(e)/Seite
Victor Heinrich Seifert (1870-1953)'De Baadster', Jugendstil bronzen sculptuur op marmeren voet, gesigneerd Victor H. Seifert, h. 51 cm.
Victor Heinrich Seifert (1870-1953)'De waterdrinkster', Jugendstil bronzen sculptuur", gesigneerd Prof. V. Seifert, h. 73 cm. .
Sculpture with figures
Figuren, deels bronzen sculptuur in zandsteen, gemonogrammeerd: JPF?, h. 75 cm.
Bronze sculpture of Dying Gall
Keck, Hans, stone thrower
Hans Keck (1875-1941)'Steenwerper', bronzen sculptuur op hardstenen voet, gesigneerd, h. 29 cm.
Ferdinand Bardienne (1810-1892)Diana van Gabii, bronzen sculptuur, gesigneerd, voorzien van gietersmerk: A. Collas, h. 43 cm.
Bronze sculpture of Mercury/ Hermes
Bronze sculpture of a jockey
Bronzen sculptuur van jockey te paard in draf, ongesigneerd, 105 x 115 x 37 cm. (1 been met scheur en 1 been gebroken). ...[more]
Bronze sculptures of water carriers
Stel bronzen sculpturen van waterdragers op metalen basement, 20e eeuw, hoogte 36 cm.
Zamak sculpture of Arab on horseback
Zamak sculptuur van Arabier te paard met geit en vogel, naar gietsel Antoine Louis Baye (1796-1875), hoogte 80 cm.
Terracotta scuptuur van Griekse dame in gewaad met schilderssplatel en doek, 20e eeuw, h. 110 cm. (randschilfers).
Set of oval white marble plaques
Stel witmarmeren ovale plaquettes met reliëf portret van Romeinse keizer Galba en Divus Augustes, 20e eeuw, 44 x 34 cm.
Garden sculpture of lion
Zandstenen tuinsculptuur van leeuw met wapenschild, h. 54 cm.
Garden sculpture of female figure
Zandstenen tuinsculptuur van de baadster, h. 85 cm.
Bronze sculpture of “Dancing faun”
Bronzen sculptuur van “Dansende faun” met bekken, naar gietsel Massimiliano Soldani Benzi, 20e eeuw, hoogte 30 cm.
Stel bronzen Empire-stijl eenlichts kandelaars gedragen door gevleugelde sfinxen op zwartmarmeren basement, 20e eeuw, hoogte 22 cm.
2 sculptures of lions
Stel zandstenen tuinleeuwen met wapenschilden voorzien van Franse lelie, h. 33 cm.
17 Los(e)/Seite