Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Klassiek Europees Curiosa ;Sculpturen ; (17)

Schätzpreis

17 Los(e)

  • 17 Los(e)

Victor Heinrich Seifert (1870-1953)'De Baadster', Jugendstil bronzen sculptuur op marmeren voet, gesigneerd Victor H. Seifert, h. 51 cm.

Victor Heinrich Seifert (1870-1953)'De waterdrinkster', Jugendstil bronzen sculptuur", gesigneerd Prof. V. Seifert, h. 73 cm. .

Figuren, deels bronzen sculptuur in zandsteen, gemonogrammeerd: JPF?, h. 75 cm.

Hans Keck (1875-1941)'Steenwerper', bronzen sculptuur op hardstenen voet, gesigneerd, h. 29 cm.

Ferdinand Bardienne (1810-1892)Diana van Gabii, bronzen sculptuur, gesigneerd, voorzien van gietersmerk: A. Collas, h. 43 cm.

Bronzen sculptuur van jockey te paard in draf, ongesigneerd, 105 x 115 x 37 cm. (1 been met scheur en 1 been gebroken). ...[more]

Stel bronzen sculpturen van waterdragers op metalen basement, 20e eeuw, hoogte 36 cm.

Zamak sculptuur van Arabier te paard met geit en vogel, naar gietsel Antoine Louis Baye (1796-1875), hoogte 80 cm.

Terracotta scuptuur van Griekse dame in gewaad met schilderssplatel en doek, 20e eeuw, h. 110 cm. (randschilfers).

Stel witmarmeren ovale plaquettes met reliëf portret van Romeinse keizer Galba en Divus Augustes, 20e eeuw, 44 x 34 cm.

Zandstenen tuinsculptuur van leeuw met wapenschild, h. 54 cm.

Zandstenen tuinsculptuur van de baadster, h. 85 cm.

Bronzen sculptuur van “Dansende faun” met bekken, naar gietsel Massimiliano Soldani Benzi, 20e eeuw, hoogte 30 cm.

Stel bronzen Empire-stijl eenlichts kandelaars gedragen door gevleugelde sfinxen op zwartmarmeren basement, 20e eeuw, hoogte 22 cm.

Stel zandstenen tuinleeuwen met wapenschilden voorzien van Franse lelie, h. 33 cm.

  • 17 Los(e)